Numenpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5468
 • Dołączył

 • Ostatnio

Numenpl ostatnio wygrał w dniu: 3 Sierpień

Numenpl miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O Numenpl

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wymagania minimalne dość dziwne tak szczerze pisząc. Cpu - wychodzi na to że nie ważne jaki byle te wątki były i jadę zakład że wystaczą co najmniej 2,4 Ghz, bo dopiero teraz po wyjściu ósmej generacji konsol posiadacze Q6600 mogą czuć się zachwyceni. GPU - no tutaj rozrzut totalny GTX 660 lub HD 7850 to jeszcze rozumiem ale cholera GTX 1050 oznacza że coś prawdopodobnie spartolili. RAM - 6GB minimum gdy obecnie zalecane 8GB to tak naprawdę minimum A co do samej gry wolę Warframe do którego plains of eidolon wreszcie wyszło.  
 2. W przypadku Doom to mowa o 67 GB, a Wolf to 43,5 GB.
 3. Ta tylko polowa z 80 gb to tak naprawde to te same tekstury z podbita rozdziałką i niestety ten texture pokazał prawdę, że tekstury 4K to w wielu przypadkach bzdury marketingu. Problem z wielkością jest uzasadniony, bo nawet na konsolach które mają Blueray i 1 TB twardziela gracze zaczynają się zastanawiać czy ci cholerni developerzy słyszeli o słowie kompresja. Dla przykładu Wiedźmin 3 GOTY zajmuje 40GB, a Fallout 4 zajmuje dwa razy tyle i ma o wiele gorszej jakości tekstury mimo texture pack'a. Co gorsza niestety to pokazuje lenistwo developerów którzy zasłaniają się rozdzielczością zamiast stworzyć tekstury lepszej jakości (bo najlepiej wyglądające tekstury od twórców modyfikacji to tak naprawdę ta sama rozdzielczość). Więc sorry problem istnieje nadal i nie każdy ma neta by ściągnąć te 80 GB a PC i o zgroza co pomysleć o konsolach.
 4. Też uważam, że osoba odpowiedzialna za recenzję za bardzo starała się by gra wyglądała jak przełom. Podczas gdy to tak naprawdę dobrze zrobiona gra dla casuali nie oferująca żadnych nowości i nic ponad to. Wiele pozytywnych recenzji dla tej gry bierze się także z tego powodu, że takich gier na mainstream nintendo(nie piszę o 3DS) praktycznie nie ma i nie było od kilku generacji konsol. Druga sprawa kto komu ma tu pozazdrościć. Jedno jest pewne na pewno nie gracze na PC, bo ci mają od cholery tego typu gier w porównaniu do konsol nintendo. Na PS4 i XB1 jest co prawda gorzej niż na PC, ale i tak lepiej niż na konsoli N.
 5. Jak można czerpać radość z gry która celuje za ciebie i strzały same się naprowadzają na cel w locie. Dodatkowo debilne AI i grę gdzie dosłownie możesz olać walkę omijając wrogów i parcie w stronę celu.
 6. Ostatnie twoje wypowiedzi mówią co innego.
 7. Jak już to poczekać na wersję GOTY za 20 zł.
 8. A czego się spodziewałeś po twórcach trzeciego Flatout'a.
 9. Taki, że i tak znajdzie się cwaniak który użyje adaptera i będzie wszystkich jechał jak chce.
 10. Chodzi mu zapewne o niewypał o nazwie X:Rebirth, Który dopiero po roku jest grywalny jeśli chodzi o optymalizację. X4:Foundations jedzie na ulepszonym silniku poprzedniej części.
 11. Nie to tylko typowo gadka EA.
 12. No jak przyrównujesz jakieś studio tworzące gry to musisz jakoś poprzeć swoją teorię, a ty walniesz tylko jakieś hasło i piszesz skończone bzdury. Wiedźmin 3 był wydany w dniu 19 maja 2015 i wszystkie wydane łatki poprawiały i dodawały rzeczy do podstawki, a nie jak ty piszesz tylko do DLC. I tylko skończony debil powie, że wsparcie W3 równa się wsparciu ME:A które pożyło ledwie 4 miesiące.
 13. Musisz to tak rozumieć "nie zapowiedziane czyli przeznaczone do kasacji".
 14. Najlepsze to gdyby naprawdę im zależało na zadowoleniu graczy to by nie udupili serii takich jak np. C&C albo SimCity.