KrzysztofMarek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24960
 • Dołączył

 • Ostatnio

KrzysztofMarek ostatnio wygrał w dniu: 9 Wrzesień 2017

KrzysztofMarek miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O KrzysztofMarek

 • Ranga
  Weteran
 1. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Żyjemy, ale co to za życie...
 2. Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  To zaczekam, aż przeczytasz do końca, a potem, po tygodniowej przerwie, przeczytasz po raz drugi. Będziesz mocno zdziwiony, jak autor trafnie opisał Twoje doświadczenia! Ale nie zniechęcaj się, alleluja i do przodu! Ja miałem szczęście, znalazłem żonę już w wieku 35 lat. Miałem też epizod z Hieną, ale to było jak miałem 30 lat i Hienie się nie udało.
 3. Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Coś mi się wydaje, że jesteś już po lekturze "Hieny, Modliszki, Czarne Wdowy, czyli jak kobiety zabijają. No i, oczywiście, po własnych doświadczeniach.
 4. Książka dedykowana specjalnie graczom

  Usiłowałem przeczytać, ale nie dałem rady. Ilość błędów przyprawiła mnie o ból zębów. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek, będzie chciał przeczytać to "dzieło" to niech pamięta, że ostrzegałem!
 5. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Dlatego od czasu do czasu robię remanent w swoich książkach i albo sam zawożę do szpitala, w którym kiedyś leżałem, albo oddaję koledze, który zanosi je (po przeczytaniu) do szpitala, w którym sam leżał. Tylko ten, kto leżał w szpitalu, wie, jak tam jest nudno. Pytanie na "dzień dobry" to czy był stolec. No i w szpitalach nie ma dojścia do lożowej piwniczki... P. S. Gdybyś leżał w warszawskim szpitalu, mógłbym podrzucić Ci parę kryminałów.
 6. Miałem monitor w proporcjach 4:3, 17" i Gothic 3 chodził bez zacięć. Przyznaję, że byłem jednym z niewielu szczęśliwców, bo bardzo wielu skarżyło się na zabugowanie Gothic'a 3, ale ja tego nie odczuwałem. Dzisiaj mam lepszy monitor, lepszy procesor i lepszą kartę graficzną, ale... no właśnie, od czasu do czasu świat się kręci się wokół postaci, którą gram. To jednak nie zmienia mojego nastawienia do Gothic'a 3 - gra mi się dobrze, zwłaszcza po fanowskich modyfikacjach.
 7. A ja przeciwnie, grałem nawet w Gothic 3 Świt Bugów (raz przeszedłem i chwatit ). Z niewiedzy nie kupiłem Gothic'a 1, ale dostałem go jako bonus przy zakupie Gothic'a 2. Od tej pory kupuję produkty Piranii w ciemno. Gothic 3 wcale nie był taki zły.
 8. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Taaa... Pewnie, rzeczywiście pobijemy rekord. Tylko mogą nam wprowadzić limit postów, na osobę, albo na temat. Tyle mamy reform w kraju, że pewnie i tutaj wprowadzą nam "dobrą zmianę". Oczywiście, dla naszego dobra. Ale mam na to gotową odpowiedź: 500+ postów dla każdego!
 9. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Zmiany owszem, są. Ale czy na lepsze? W to akurat wątpię, chociaż to może tylko moje wieloletnie przyzwyczajenie daje o sobie znać. A jeśli chodzi o postęp - to forum działa wolniej, niż starsze fora. Zresztą to jest sprzężenie zwrotne: jeśli forum żyje intensywnym życiem, to i właścicielowi opłaca się modernizować je sprzętowo i programowo, a mam wrażenie, że modernizacja programowa wcale nie zatrzymała upadku, bo najaktywniejsi użytkownicy zdążyli się z tego forum wynieść. A już zwłaszcza ci, którzy najgłośniej mówili o potrzebie zmian.
 10. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Teraz, to cieszą się, że ktoś wchodzi na forum. A jak jeszcze coś napisze, to dopiero jest radość! No i w statystykach lepiej to wygląda, że ostatni post na forum nie był miesiąc temu, czy tydzień temu, ale teraz, minutę temu! No i nie ma komu rozdawać kar. Moderatorów praktycznie nie ma chociaż to i oni mają swoje "zasługi" w upadku forum... A Loża była, jest i Będzie!
 11. Szkoda, że wyłączyłeś. Tak, wiem, od dawna nie były aktualizowane. Tak, wiem, użytkowników coraz mniej. Ale szkoda. Pozdrawiam.
 12. Kupiłem Wiedźmina 1 i potem Wiedźmina I Edycja Rozszerzona. Kupiłem Wiedźmina 2 i potem Wiedźmina 2 Edycja Rozszerzona, potem Wiedźmina 3, potem dodatki, a na koniec Wiedźmina 3 Edycja Gry Roku. Zaiste, rzucam się na na pierwszy lepszy tytuł...
 13. Czasem sięgam po Diablo I. Prosta, nieskomplikowana gra, a jak wciąga! Diablo II też było niezłe, ale Diablo III, to już zbytnie zadęcie. Przeszedłem raz i starczy.
 14. O czymkolwiek dyskusja, im dłużej się wiodła, tym dalsza jest od prawdy, jak woda od źródła. To Mickiewicz napisał, ja Go tylko cytuję. Zdaje się, ze to temat o panu Sapkowskim?
 15. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Przyganiał kocioł garnkowi... A samemu to przez cztery miesiące się nie zaglądało, co? Zresztą wieczność szybko przemija, trzy wieczności to tylko trochę dłużej...