elmartin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1732
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O elmartin

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Nierealne. Najwcześniej jesień/zma 2019. Niestety.
 2. Ta. Tak samo jak Kentucky Fried Chicken Panie gubernatorze ;) A czy Pan gubrnator może wymienić inne kraje na świecie, w których to szalone dzieci strzelają do innych dzieci w szkołach ?? Nie widzi związku z dostępem do broni ? How convenient ?!
 3. A może jednak Kratos nie przemówi głosem Lindy ??
 4. Komu to potrzebne, ... poza Ubisoftem ?? ;)
 5. Coś dla mnie. Napewno w to zagram i moje córki też pewnie pograją ;)
 6. The Station w lutym na PC, PS4 i XOne

  Chętnie bym zagrał w coś co "opisali", ale póki co, to co pokazali nie zachęca.
 7. Jeżeli postawią na multi w nowym Deus Ex to będzie koniec Deus Ex-a :(( Ja go kijem nie dotknę.
 8. Days Gone potwierdzone na przyszły rok

  Oczywiście najbardziej czekam na The Last of Us: Part II, ale nie oznacza to, że nie mam oczekiwań co do Days Gone. Przeciwnie, bardzo liczę na ten tytuł w przyszłym roku, w oczekiwaniu na The Last of Us: Part II, które może najwcześniej pojawić się w 2019. Mam nadzieję, że będzie to gra z dobrym klimatem i ciekawą fabułą, jednocześnie odmienna od The Last of Us. Marzy mi się, żeby grę można było przejść w sposób kombinowany, skradankowo zasadzkowy a nie wszystko na rympał
 9. To najbardziej oczekiwana przeze mnie gra. Trochę się obawiam tych rozwiązań i zabiegów fabularnych, które nie przypadną do gustu fanom pierwszej części. Mając jednak pełne zaufanie do Naughty Dog, mam przekonanie, że gra będzie na tyle dobra, że pokocham ją tak jak pierwszą część.
 10. Polać mu, dobrze mówi ;)   " ... jest jeszcze miejsce ... " - Co to za farmazony. Dla mnie nie ma nic lepszego, niż dobra gra wyłącznie z kampanią dla jednego gracza. Cieszę się, że są firmy, które to potrafią zrobić. 
 11. Ja jestem, z tych niektórych, co będą nadrabiali zaległości ;)
 12. Jestem za, jestem za i jeszcze raz jestem za.
 13. Prawda. Tylko single !  Tylko kampania !!
 14. Po 7 listopada 2017, jeżeli zatrzyma kogoś policja, na pytanie "Co brałeś ?" odpowiadamy "Nic, grałem na Xbox One X"
 15. W ten sposób Microsoft chroni się przed ewentualnymi procesami jeżeli ktoś dostanie wylewu, zejdzie na zawał albo umrze z powodu bezdechu, po uruchomieniu Xbox One X  ;)))