Matiz666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1971
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Matiz666

 • Ranga
  Delegat
 1. Nowy sklep gram.pl

  Chyba Tak, ale kupując Twierdzę dostałem wyłącznie plik do pobrania aktywny kilka dni oraz link do zamówień w sklepie.gram.pl gdzie nie ma zakupów z promocji urodzineowej... Co w sytuacji jak za rok będę chciał zagrać w grę, za którą zapłaciłem - skąd ją pobrać?
 2. Shogun II: Total War

  Mam problem, w trakcie rozgrywki w pewnym momencie zauważyłem brak broni w rękach dajmo w menu wyboru klanu (kampania Shogun 2). Jednak obecnie problem się rozszerzył, broni nie ma nigdzie i u nikogo w grze... To znaczy ani w czasie bitwy w jednostkach, ani nawet w rękach generałów na mapie kampanii. Dodatkowo w czasie filmików brak głosu (również ten brak wystąpił dopiero dzisiaj). Czy ktoś już spotkał się z podobnym problemem, wie jak to naprawić?? Z góry thx
 3. Empire: Total War - temat ogólny

  Dzięki, ewentualnie spróbuję sam zagrać Imperium Osmańskim, i tak jeszcze nim nie grałem. Ale też sądzę, że to może nie być jedyna przyczyna, bo czy może to spowodować całkowite (prawie godzinne - tyle czasu przynajmniej czekałem) zawieszenie gry = komputera...
 4. Empire: Total War - temat ogólny

  Od jakiegoś czasu zacząłem doświadczać dziwnego problemu. Otóż grałem Austrią (hv/h) i do 25 tury wszystko szło dobrze. Wtedy się zaczęło.Gdy klikałem przełączanie tury, wszystko po kolei szło fajnie, aż doszło do Imperium Osmańskiego, wtedy po prostu myślałem, że gra się zawiesiła... Cały ruch na mapie się zatrzymywał (kursor, mapy itp.) na kilka, kilkanaście minut. Później gra znów działała normalnie. I tak w każdej turze do ok 50. Wtedy po prostu gra zawieszała się na dobre. Próbowałem wszystkiego i nic nie zmieniało tej sytuacji. Grę odinstalowałem, wróciłem do niej jakiś czas temu. Myślałem, że może nowe patch''e coś naprawią. Niestety grając Rzeczpospolitą mam ten sam problem, na razie jestem na 23 turze, szło mi dobrze, ale nie wiem czy jest sens kontynuować. Może ktoś miał podobne problemy i wie jak to naprawić??? Z góry THX
 5. Quiz Gothic 3 [m]

  Dobrze, mlynar911 +1.
 6. Quiz Gothic 3 [m]

  Tak chodzi o Lestera, ale w pytaniu jest napisane wyraźnie "gdzie spotykamy go w Varancie?"...
 7. Quiz Gothic 3 [m]

  Nawet eśli to on, to i tak nie jest to pełna odpowiedź na moje pytanie...
 8. Quiz Gothic 3 [m]

  Ale dawno mnie tu nie było... :) Kiedy oraz kogo widzimy pierwszego w zbroi druida i gdzie (dokładnie) spotykamy go w Varancie?
 9. Quiz Gothic 3 [m]

  Jest to dość (w sumie bardzo) puszysty mężczyzna (nordmarczyk) wydaje mi się, że średniego wzrostu (jest odrobinę niższy od Beziego).
 10. Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Szukam jakiegokolwiek sposobu na zmianę następcy w podstawce i/lub dodatku. Może to być zmiana pliku, mody, kody cokolwiek. Jedynie nie może to być "zabicie" obecnego następcy. Jeśli znacie jakiś sposób poza tym, proszę, powiedzcie mi.
 11. Quiz Gothic 3 [m]

  Czy chodzi o rozdzielanie??
 12. Quiz Fable: Zapomniane Opowieści

  Myślę, że nie będzie dużego problemu jeśli zadasz już następne pytanie, bo odpowiedź jest na pewno prawidłowa a kolega Hellguardian zwyczajnie o potwierdzeniu zapomniał (bądź o tym niewiedział).
 13. Quiz Gothic 3 [m]

  Jeśli chodzi ci o towary z pustyni, które musimy mu odnieść aby zdobyć jego zaufanie to odbiera je od nas i te oraz inne odsprzedaje tym którym je zabrał.
 14. Quiz Gothic 3 [m]

  Odpowiedź poprawna, zadajesz.
 15. Quiz Fable: Zapomniane Opowieści

  Wydaje mi się, że masz rację :). Dobrze, zadajesz.