Gacu666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gacu666

 • Ranga
  Obywatel
 1. Polanie - remake polskiej gry anulowany

  Knightshift = Polanie 2. Jedynki na Steamie nie ma. Natomiast elementy fantastyczne były w jedynce obecne i to całkiem sporo. Dla mnie innowacyjne w grze było to, że jak sie zaznaczyło wiele jednostek to odzywał się chórek chłopów, coś niespotykanego w tamtych czasach :)
 2. Ja kupię choćby tylko i wyłącznie dla Doom''a 3: BFG edition :), choć na pewno znajdzie się wiele więcej gier do obadania.
 3. > Strona Zanzibaru podana w artykule nie działa. Nowy adres to: metalgearsolid.pl No cóż jak kolektyw ma Zanzibar w poważaniu, to Zanzibar ma w poważaniu kolektyw :).
 4. > "endżajnie" LOL > I przestałem oglądać... Nie lubię angielskiego, ale kaleczenia go też nie zniosę. Ale "LOL" to używasz kalecząc jeden i drugi język.
 5. > nie jestem w stanie odbierać poważnie człowieka nazywającego się jak jabłka Lobo w dialekcie Khundiańskim znaczy: Ten który pożera twoje flaki i mu się to podoba. Brzmi lepiej :)? >Ale chłam. Raz że to nie jest nawet Lobo tylko jakiś cholerny biały rastaman a dwa że prawdziwy Lobo to by go zeżarł i wydalił zanim by się nie spostrzegł. Jednym słowem DNO. Niestety Lobo od czasu Unbound nosi dredy, smutne to ale takie czasy :/.
 6. F.E.A.R. - Temat ogólny

  U mnie chodzi na prawie najwyższych detalach (jedynie tekstury średnie) bardzo ładnie (w wyniku testów 46% powyżej 40 klatek) na sprzęcie: Athlon64 3000+ 1gb DDR 1 (niestety nie dual) GF 6800 LE@ Ultra 12,6 128mb Jedyne co mnie dobija to długość saveów w grze, trwa to jakieś 15-45 sekund. Najgorsze jest to, że nie znalazłem sposobu by wyłączyć automatyczne save''owanie :/.
 7. F.E.A.R. - Temat ogólny

  Ooo dzięki S2nto, tego nie zauważyłem. Nocne marki? 4:30, chyba powinienem się położyć spać. Jak widać przydomek do imienia pasuje. Witam także, może kiedyś spotkamy się na jakimś "Strasznym" serverze ;) ?
 8. F.E.A.R. - Temat ogólny

  Heheheh zagiąłeś mnie, ale fakt faktem jestem tu nowy ;). No nic zainstaluje 1.06 w sumie dużej różnicy to nie zrobi. Dzięki za oświecenie xD.
 9. F.E.A.R. - Temat ogólny

  Tak tylko wszędzie gdzie szukam to jest patch 1.00 -1.07, a jak próbuje pojedyncze to wszystkie zaczynają się od 1.04 :/.
 10. F.E.A.R. - Temat ogólny

  Witam. Zamieszczam tutaj ten problem, ponieważ nigdzie nie widzę by był temat o patchu 1.07. Tak więc zakupiłem sobie FEAR''a pare dni temu, a wczoraj postanowiłem zainstalować. Instalacja poszła pomyślnie. Wyszedł patch 1.07 więc postanowiłem go ściągnąć. Po kilkunastu próbach i błędach (reset servera sierry, jakies błędy podczas ściągania blah blah blah) udało mi się ściągnąć. Ucieszony niezmiernie postanowiłem spróbować zainstalować patcha. Otóż wyskakuje błąd, że gra jest nie w tej wersji co trzeba. Szukałem po forach zagranicznych i dowiedziałem się, że mają tak wszyscy z wersją gry UK (a Cdprojektowa wersja to UK). Rozwiązaniem okazało się ściągnięcie pliku z wesrji US (100mb), który odpowiada za tekst pisany itp. Po podmianie pliku patch się zainstalował (z jednym błędem...). Postanowiłem odpalić. Ku mojemu ucieszeniu zobaczyłem, że FEAR jest teraz w wersji ANGIELSKIEJ (przepraszam, po prostu lubię w oryginale ;) ). To mały problem, a nawet zaleta. Druga ważniejsza rzecz to niestety błędy graficzne. Niebo jest kolorowe jak po jakichś halucynkach (tzn nie takie jak powinno). Po tym długim wstępie do rzeczy. Moje pytanie grzmi. Czy wy też macie ten sam problem z instalacją? Pozdrawiam