Feno

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1666
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Feno

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Mało tego, trzeba było zapłacić :D Świat się kończy...
 2. Dokładnie. Na początku DS był straszny. Po 3 - 4 rodziale robił się z niego dobry shooter. Im dalej w gr, tym strachu mniej
 3. Idealna byłaby wersja z napisami, jak "Pillarsy".
 4. W dzisiejszych chorych czasach, gdzie poprawność polityczna to największe g***o jakie istnieje, to tak. Jesteś/byłeś rasistą.
 5. Przeciez pady sa tak samo precyzyjne, a moze nawet precyzyjniejsze niz K+M!   Wat?  
 6. Też nie oglądam zwiastunów filmowych. Najlepszym przykładem jest najnowszy "Obcy". Zobaczyłem jeden zwiastun i mam dość - i tak za dużo tam pokazano. W kolejnych to juz chyba mozna sobie sklecić cały film.
 7. A mnie się podoba. Z łezką w oku przejdę jeszcze raz całą kampanię. Kwestia ceny...
 8. No dobra, bez jaj już. Przecież gdy ktoś używa zwrotu "nie jest najlepsze", to wiadomo, że jest słabe. Tak się przecież mówi. Gdy powiedziałbym "moje wyniki w tym teście nie były najlepsze", to chyba mój rozmówca domyśla się, że rewelacyjne też nie są.
 9. Overwatch - temat ogólny

  "Cholera coś nam nie wypalił ten HOTS, ale jestem wściekły!! Sprzedajmy tego Overwatcha drogo!!" Brzmi logicznie...
 10. Super :) Pierwsza część chyba udowodniła graczom, że było warto wesprzeć Obsidian. Czekam na 'dwójeczkę' i zacieram ręce.
 11. Nie znacie Blizzarda? Diablo 4 nie wcześniej niż za 10 lat ;) Myslę, że to będzie drugi dodatek, może nawet bardziej zmieniający grę niż RoS, ale nadal dodatek do D3.
 12. Ciesze się, ze twórcy zarabiają na tej grze, szkoda jednak że tak późno. Jak dla mnie najlepsza gra ostatniego czasu. Mam nadzieję, że Frictional zrobi jeszcze nie jedną tak dobrą grę, z takim klimatem i ciekawą problematyką.
 13. Dokładnie. Blizzard zawsze (nawet rzekłbym, ze dość mocno) inspirował się pomysłami innych. Do tego dorzucali swoje i wychodziły gry kultowe i żywe na lata. Z igły widły.