piomink

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  140
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O piomink

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Bezużyteczna gwardia imperialna strzelająca laserami z 1 części powraca! Jajks!
 2. A nie w dniu premiery? To nie ten sezon, gdzie 2 odcinki sumarycznie są tak samo długie, jak jeden z pierwszego? Tak to właśnie ten sezon. Tak się oszukuje klientów, ale ludzie i tak mieli podnietę bo 2 w cenie jednego. Wolałem schemat batmana gdzie odcinki wychodziły raz w miesiącu, a tak? Zagrałem w grudniu, miną 3 miesiące i już nie pamiętam co się tam działo. Wielki mi serial - raz na kwartał :/
 3. To ja to tu po prostu zostawię: https://youtu.be/mBGHiVwCE04 "Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands E3 2015 vs 2017 PS4 Beta Graphics Comparison"
 4. 2 misje na krzyż, do ukończenia w godzinę. Słabo :/
 5. Oglądałem jak pewdiepie w to gra, wyglądało jak Hitman-inwalida, ale miało potencjał :)
 6. 100 milionów ludzi marnujących swoje życia grając setkami godzin w to samo. Jezu, żeby chociaż ta gra była czymś jak cod czy bf. Ale nieee, to jedno wielkie oszustwo. Polecam lekturę książki "prawda o world of tanks". Niby jest płatna ale pewnie można odnaleźć na popularnym "gryzoniu".
 7. Hmmm może dlatego, że jest darmowa? :P
 8. Przykro mi to mówić ale AC3 i 4 mnie znudziły. Fabuła może i była dobra, nie wiem, ale nie chciało mi się jej poznawać. Grałem na odp***l się "byle przejść". Przyjemność z gry coraz mniejsza, ciągle robiło się to samo. Szczególnie widoczne to było w AC4: w kółko tylko pływanie statkiem na drugi koniec mapy, śledzenie w mieście, skradnie w krzakach i morderstwa. Żadnego urozmaicenia, w trójce to chociaż były wstawki, że się np. działonowymi dowodziło i w bitwie brało udział. A w 4 nuuuuuda. Za duży sandboks = klapa.
 9. Oculus rift to na razie zabawka dla bogatych i deweloperów więc nie ma o co płakać. Jak OR wejdzie to sklepów to wtedy zaczną powstawać prawdziwe gry na niego, proste ;)
 10. Na pewno będzie można bez problemu pograć bez gogli, to zawsze będzie rzecz opcjonalna, przynajmniej przez najbliższe 5 lat dopóki popularność nie przekroczy 30% użytkowników.
 11. Mody na retrobobki ciąg dalszy. Bo przecież nie można tego zrobić w normalnej grafice 2D tylko trzeba bawić się w retro, żeby przyciągnąć więcej ludzi. Yyych.
 12. Kielce to stolica województwa, wypraszam sobie teksty "nie tylko w największych miastach" :P
 13. Najpierw obejrzyjcie na YT a potem oceniajcie. Taka dobra rada na przyszłość.
 14. Hmm w sumie i tak większość kolekcjonerek polega na tym, że w środku jest gra na steama więc nawet płyty się nie używa tylko wpisuje klucz i pobiera. Nie widzę w tym nic złego. Przynajmniej o środowisko zadbają bo mniej płyt wyprodukują :P
 15. Hmm wychodzą z założenia "rzućmy to, plebs i tak kupi".