lis_23

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10725
 • Dołączył

 • Ostatnio

lis_23 ostatnio wygrał w dniu: 6 Maj

lis_23 miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O lis_23

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Gra jest bardzo fajna ale czuć, że ta formuła tworzenia gier przez ND powoli się kończy. Przede wszystkim, brakuje mi szybszego poruszania się, biegu. Miejsc na które bohaterka może się wspiąć jest niewiele i są one z góry ustalone, więc przez 80% gry bohaterka jest "przyklejona" do podłoża, co widać, gdy skacze i próbuje coś zrobić w miejscu, w którym nic się zrobić nie da. Albo ND nie ma już pomysłów na zmiany w serii, albo z PS4 nie da się już nic wycisnąć - choć tu nie chodzi o samą oprawę graficzną, tylko o gameplay i rozwiązania w mechanice gry.
 2. Jakie mikrotransakcje w "Batman Arkham Knight"? Ja nawet DLC nie wykupiłem i grę przeszedłem bez żadnych dodatkowych opłat.
 3. Walka ma być akurat wzorowana na Wieśku a elementy RPG są jak najbardziej na plus i może dzięki temu będzie trudniej? Większość narzeka na te elementy gry, które mnie nie kręcą: - zadania i aktywności poboczne? Wolę główny wątek - zbieranie wszystkiego na 100%? A po co? - multi? Nie, dziękuję. Podobnie co op. Dla mnie liczy się świat przedstawiony, konkretna epoka historyczna i eksploracja, przebywanie w tym świecie.
 4. Ja tam lubię zbierać skrzynki, nigdy za to nie zbierałem na 100% piórek i innego badziewia Dla mnie, w AC najważniejszy jest setting i klimat danej epoki, miasta, itp. Po to się ogrywa tę serię. Z perspektywy czasu, wiele zyskało w moich oczach "Unity", które ma nie tylko piękny i świetnie odwzorowany Paryż ale także wraca do korzeni konfliktu Assasynów i Templariuszy, znów, jak w trójce pokazuje obie strony konfliktu, ulepsza system poruszania się, skradania i walkę.
 5. Eeee ... fabuła jest akurat dobra (w takim razie, co powiesz o fabule "Inkwizycji" czy "Skyrima"?), do tego świetne i soczyste dialogi i klimat. Walka też jest całkiem ok, nie wiem, czego innego można by się po niej spodziewać?
 6. Skoro w "Wiedźminie" "nie ma miodu" to nie wiem, czym ów miód jest A "Biomutant" wygląda trochę ... budżetowo? Bohater akurat jest fajny ale graficznie i gameplayowo jakoś to nie zachwyca i nie zachęca.
 7. Dwójka była, moim zdaniem, równie dobra co jedynka.
 8. Coś mi się wpierdzieliło do Firefoxa, prawdopodobnie OpenH264 Video Codec Ads. Na kilku stronach (min. Na Ekranie lub YT) otwiera mi linki do reklam, gier, stron erotycznych, itp. tak, ze trudno czyta newsy. Odpaliłem ADWCleaner, coś znalazł ale się zawiesił podczas usuwania. Uruchomiłem go ponownie, znalazł, usunął, uruchomił ponownie PC ale nic to nie dało. Antywirus też coś znalazł w systemie - usunął, uruchomił ponownie system i nic. Odpaliłem też CCleaner i nic. Zainstalowałem Firefoxa, próbowałem przywrócić system i nic, nie powiodło się. Co jeszcze mogę zrobić?
 9. Na październik Egmont zapowiedział też jakiś komiks z Mickey Mouse:
 10. Myślę o "Lethis - Path of Progress" ale gierka jest droga (20 Euro0 oraz tylko po angielsku.
 11. A nie były czasami trzy tomy wydane przez Egfmont? Bo ja mam właśnie trzy.
 12. Polecilibyście jakąś grę a la "Age of Empires Online" za którą zapłacę tylko raz i nie będę miał mikropłatności? Chodzi mi o budowanie osad, miast, itp. najlepiej po polsku ale może być też w oryginale.
 13. AdwCleaner wykrył 11 błędów, po ich usunięciu i restarcie jest lepiej, choć modem nadal co jakiś czas odmawia współpracy i światełka nań gasną ale strony już się tak nie tną. Cóż, jutro ma przyjechać fachowiec z kablówki i zobaczymy, co powie
 14. Wczoraj miałem bardzo częste przerwy w dostępie do internetu (niestety, mniejsze lub większe przerwy zdarzają się od ponad trzech lat), co skutkowało min. wolnym otwieraniem się stron oraz problemami z YT - jakość filmów sama ustawia się na najgorszą a ich ładowanie trwa w nieskończoność ... Czy to wina internetu, czy komputera? Raczej nie karty graficznej, bo ta ma dopiero 10 miesięcy.