DeithWX

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1037
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DeithWX

 • Ranga
  Delegat
 1. Nic nie mówią - źle, coś mówią - źle, ah internety jak zawsze wszystko wiedzą lepiej.
 2. Tylko że akurat ma rację sporo osób pomija samouczki. Naprawdę potrzebujesz znać jak podskoczyć, iść do przodu do tyłu i jak użyć podstawowych uderzeń hmm. Bo wiesz trening ( Praktyka) jest w Tekkenie 7 i wszystkie komendy są pokazane to może ci się opcje treningu z samouczkiem pomyliły. Nie pamiętam by samouczki uczyły więcej niż te badziewne podstawy które po 5min lub mniej każdy zrozumie.   Twój post powinien być używany za argumentem dlaczego właśnie samouczek jest potrzebny. Ruszanie się w tekkenie to nie przód, tył i side stepy. Korean Backdashe, wavedashe, różnica między EWHF i WHF, różnica między while standing, a full crouch, różnica między dashami, microdashami, fullspring, sprint, co to jest QCF, a co to jest instant while standing. To tylko w kwestii ruchu, a jest jeszcze tysiąc innych elementów układanki. Jak ktoś chce grać casualowo to proszę bardzo, ale jak ktoś nie chce być niedzielnym graczem to gra mu nie pomaga poprawiać swoich umiejętności.
 3. Bzdura, Tekken jest jedną z najbardziej skomplikowanych mechanicznie gier, w kampanii nie tłumaczy 90% rzeczy których znajomość jest absolutną podstawą jeżeli chcemy nauczyć się dobrze grać. Jedyne czego uczy single player to, że można wciskać jeden przycisk i wygrać wszystkie walki jak się obniży poziom trudności. Harada jak zawsze nie powala na kolana swoimi komentarzami.
 4. IMO zrozumiałe, pewnie prace nad kontynuacją trwają i szkoda tracić środków i pomysłów na jedynkę.
 5. Negatywnie wpływa na framerate gry i powoduje stuttering
 6. Jak rzucą Justice League: The Game to moga pozamiatać, ale wątpię żeby to się stało.
 7. Czym jest to magiczne demo, o którym mówisz? Era dem gier skończyła się jakieś 10 lat temu. Na przykład mozna kupić grę na Steamie, a potem ja zwrócić. Jak robisz to za często to ci wyłączają refundy ;) Co do reszty to popieram, nie ma obowiązku kupowania preorderów, obecnie jest tyle materiałów, że naprawdę trzeba nie chcieć się dowiedzieć czy gra nam się spodoba.
 8. Czym jest to magiczne demo, o którym mówisz? Era dem gier skończyła się jakieś 10 lat temu.
 9. Jak będą za 240zł to i tak dobrze, 270-290zł minimum będą kosztować, ludzie jeszcze będą błagać Valve o wycofanie tej zmiany.
 10. Ale ludzie graja w Pokemon GO, bo to Pokemony, a nie dlatego, że lubią wychodzić z domu żeby pograć na telefonie...
 11. Jak nie poprawili modelu latania i nie będzie wsparcia dla flight sticków to równiedobrze tego trybu mogłoby nie być
 12. No, ich było czterech... Ah to tłumaczy dlaczeogo wzięli się za tak duży projekt, w końcu jest ich aż czterech.
 13. Milion kopii? Brawo, dogonili Stardew Valley, grę stworzoną przez dosłownie jedną osobę.
 14. " Musisz mieć (...) niesamowitą grę. To musi być coś naprawdę specjalnego, by tytuł odniósł sukces sam z siebie" Panowie. Znalazłem Sherlocka Holmes'a, kto by pomyślał że dobre gry odnoszą sukces, a słabe i nijake przechodza bez echa. Niesłychane. Czy ten pan mógłby napisać książkę o robieniu gier? Bo jak widać jego wiedza jest nieoceniona i unikatowa, mówi o rzeczach o których nikt nigdy nie słyszał. Niesamowite.