radess

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  300
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O radess

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Microsoft Word 2003

  Jeśli nawet masz piracką wersje to są takie strony gdzie masz różne seriale.
 2. Tibia (MMORPG) - temat ogólny

  Każdy lubi co innego :) Fakt, że Tibia jest nudna nie oznacza, że to szajs. Wiadomo, że gra jest jaka jest grafiką nie powala a i można przez nią zabić kogoś albo przynajmniej pobić (mame) to jak ktoś nie ma kompa do gier i nie musi chodzić do szkoły :P to jest w co grać. Tyle, że jak ktoś się za bardzo w to wciągnie to ciężko mu się odciągnąć od kompa, a wtedy potrzebna jest kuracja anty-komputerowa. Znam kilku takich ludzi co maniaczyli w to strasznie ale pojechali gdzieś na wakacje i jak wrócili to już ich nie ciągło :)
 3. Problem z GTA San Andreas

  Może spróbuj pare razy zapisać grę, umrzeć albo wyłaczyć i właczyć. Jak jak miałem jakieś problemy z misjami to takie coś zawsze dawało poprawe.
 4. CD-ACTION

  Nie podoba mi się to, że aż dwie gry w tym numerze będą o tematyce wojennej ;/
 5. CD-ACTION

  Supreme Ruler 2010 to gra strategiczna autorstwa firmy Battlegoat Studios, łącząca w sobie strategię wojskową, symulację funkcjonowania świata oraz politykę przy równoczesnym zastosowaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji. W grze przenosimy się do niedalekiej przyszłości, w której ONZ oraz inne dzisiejsze organizacje zostały rozwiązane, zostawiając miejsce dla jednej, znacznie potężniejszej organizacji zwanej „Światowy Rynek”. Stara się ona utrzymać pokój i harmonię na całej planecie składającej się teraz się z setek skłóconych i agresywnych państw.
 6. Prison Break

  Chcaiłbym mieć taką kurtke jak ma Bellick :)
 7. U mnie w szkole w (LICEUM!) od września będą mundurki :( :( :( Giertych SUXXX!!!
 8. Sherwood MMORPG

  Mógłbyś mi coś o niej troche opowiedzieć bo zupełnie nie wiem co to za gra :)
 9. Gra-rymy

  Kaloryfer
 10. CD-ACTION

  A na co miała się niby nastawiać skoro to czasopismo (!) o grach komputerowych ...
 11. Kupiłem Złotą Edycję gry. Po zainstalowaniu i włączeniu pokazał się komunikat proszę wpisać numer seryjny (Gra Główna) I skąd do cholery mam wziąć ten numer seryjny i do jakiego grzyba jest on wogóler potrzebny. Dodam, że zarejestrowałem grę a kod rejestracyjny nie działa jako ten serial ;/
 12. SpellForce - problemy z misjami

  Mam problem nie z misjami a z samą grą: kupiłem Złotą Edycję gry i po włączeniu pokazuje się wpisz kod seryjny (gra głowna). Skąd go wziąć ?????
 13. Dlaczego u mnie pokazane jest, że statystyki były aktualizowane ostatni raz 17 stycznia ?
 14. Tibia (MMORPG) - temat ogólny

  Dokładnie. Ja straciłem na nią rok życia zamiast grać w normalne gierki :(
 15. Tibia (MMORPG) - temat ogólny

  tibia.pl-->forum