Zaix_91

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  836
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zaix_91

 • Ranga
  Redakcja gram.pl
 1. Si, dokładnie, ale dzięki za czujność, już poprawione! :)
 2. WRC 7 - recenzja - szczęśliwa siódemka

  Dzięki za czujność, poprawione :)
 3. Sorki, zaszwankowało linkowanie tekstu - już działa!
 4. Dzięki za czujność :) Poprawiłem.
 5. Grałeś na każdej z tej platform czy powtarzasz cudze opinie? Osobiście nie spotkałem więcej niż dwóch błędów, ale Ty nas przecież przejrzałeś - to dlatego, że grałem nie patrząc na ekran - wzrok miałem skierowany w stronę walizki z grubym hajsem stojącej w samym rogu pokoju. Ale musimy już zwijać interes, bo nas przejrzałeś. A na poważnie - serio, ktoś ma inną opinią niż Twoja to najprostsze wyjaśnienie tej sytuacji brzmi "łapówka"?
 6. I jak rozumiem oceniasz to wyłącznie po screenach?
 7. Nowości w dyscyplinach mają być dopiero ujawniane, ale z całą pewnością nie będzie tam rajdów. To pewnie pieśń dalszej przyszłości - nie wiem nawet czy zmieszczą się jako DLC do PC2 czy przypadkiem najszybszą opcją nie będzie PC3.
 8. Ups, to chyba zmęczenie plus nadchodzący weekend ;) poprawione, dzięki za czujność
 9. Nintendo Switch bez wymiennej baterii

  Kurcze, za wcześnie na takie numery :D już naprawione, dzięki za czujność!
 10. Nie słyszałeś nigdy o wewnętrznych testach gier w produkcji? Nawet polskie studia zapraszają czasem swoich fanów, dają im prototypy/alfy/bety czy tytuły w innym stanie, a potem zbierają feedback.
 11. Bo tak się stało, po części ;) http://www.gram.pl/news/2016/08/12/reanimacja-marki-thq-nordic-games-przemianowane-na-thq-nordic.shtml
 12. To nie jest fragment na poważnie, tylko luźny dowcip, nie bierz wszystkiego tak na poważnie i do siebie.
 13. Wiesz, to nie zniknęło z wystawy tylko bodajże z ich stoiska PR-owego, więc podejrzewam, że ze strefy, gdzie mieli dostęp organizatorzy i ogólnie zaufani niby ludzie + inni wystawcy w mniejszym lub większym stopniu. ;)
 14. > Ten 1 minus moglibyście se darować np. w ten sposob kazda strzelanka jest plagiatem wcześniejszej > . Nie do końca się zgadzam. Strzelanki może i są do siebie podobne, ale rzadko która pożycza od konkurencji praktycznie wszystko, a tu jednak mamy taki przykład. Nawet umiejętności niektórych postaci są zerżnięte z jednej z pokrewnych gier. Momentami brakowało mi po prostu trochę więcej innowacji ze strony twórców i chęci zrobienia czegoś bardziej od siebie. Kto wie, może w kontynuacji się szarpną. Szczególnie za coop trzymam kciuki. :)