Zaix_91

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  834
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zaix_91

 • Ranga
  Redakcja gram.pl
 1. Sorki, zaszwankowało linkowanie tekstu - już działa!
 2. Dzięki za czujność :) Poprawiłem.
 3. Grałeś na każdej z tej platform czy powtarzasz cudze opinie? Osobiście nie spotkałem więcej niż dwóch błędów, ale Ty nas przecież przejrzałeś - to dlatego, że grałem nie patrząc na ekran - wzrok miałem skierowany w stronę walizki z grubym hajsem stojącej w samym rogu pokoju. Ale musimy już zwijać interes, bo nas przejrzałeś. A na poważnie - serio, ktoś ma inną opinią niż Twoja to najprostsze wyjaśnienie tej sytuacji brzmi "łapówka"?
 4. I jak rozumiem oceniasz to wyłącznie po screenach?
 5. Nowości w dyscyplinach mają być dopiero ujawniane, ale z całą pewnością nie będzie tam rajdów. To pewnie pieśń dalszej przyszłości - nie wiem nawet czy zmieszczą się jako DLC do PC2 czy przypadkiem najszybszą opcją nie będzie PC3.
 6. Ups, to chyba zmęczenie plus nadchodzący weekend ;) poprawione, dzięki za czujność
 7. Kurcze, za wcześnie na takie numery :D już naprawione, dzięki za czujność!
 8. Nie słyszałeś nigdy o wewnętrznych testach gier w produkcji? Nawet polskie studia zapraszają czasem swoich fanów, dają im prototypy/alfy/bety czy tytuły w innym stanie, a potem zbierają feedback.
 9. Bo tak się stało, po części ;) http://www.gram.pl/news/2016/08/12/reanimacja-marki-thq-nordic-games-przemianowane-na-thq-nordic.shtml
 10. To nie jest fragment na poważnie, tylko luźny dowcip, nie bierz wszystkiego tak na poważnie i do siebie.
 11. Wiesz, to nie zniknęło z wystawy tylko bodajże z ich stoiska PR-owego, więc podejrzewam, że ze strefy, gdzie mieli dostęp organizatorzy i ogólnie zaufani niby ludzie + inni wystawcy w mniejszym lub większym stopniu. ;)
 12. > Ten 1 minus moglibyście se darować np. w ten sposob kazda strzelanka jest plagiatem wcześniejszej > . Nie do końca się zgadzam. Strzelanki może i są do siebie podobne, ale rzadko która pożycza od konkurencji praktycznie wszystko, a tu jednak mamy taki przykład. Nawet umiejętności niektórych postaci są zerżnięte z jednej z pokrewnych gier. Momentami brakowało mi po prostu trochę więcej innowacji ze strony twórców i chęci zrobienia czegoś bardziej od siebie. Kto wie, może w kontynuacji się szarpną. Szczególnie za coop trzymam kciuki. :)
 13. > * Ale wtedy okazało się, że jest jeszcze jedno wielkie nieporozumienie. Wybranie "najbardziej > oczekiwaną grą" The Legend of Zelda: Breath of the Wild.* > > *Najbardziej oczekiwaną grą roku 2017 została nowa Zelda na nieznaczące dziś już nic > Wii U oraz Switcha, który pozostaje w sumie wielką niewiadomą i już jest na przegranej > pozycji.* > > xD > Brawa dla autora, "Tego (tekstu) się po prostu nie da przebić. " Napisałeś ten post, ale nie skapnąłeś się, że cytowany fragment to nazwa innego artykułu podlinkowanego? Szkoda. Dodam też "xD". ;)
 14. > Ok, autentyzm nie musi być fajny dla każdego. Tylko skoro w KF2 są "pukaweczki" to gdzie > znajdziemy "śmiercionośną broń"? W Call of Duty, a może w Battlefieldach? :) Taaa, i jeszcze do tego w Titanfallu. Proszę Cię. ;) Np. pod względem dźwięku rządzi Insurgency. Jak pieprzniesz serią z AK huk roznosi się po całej mapie. Odgłosy strzelanin są bliskie realizmowi, jakbyś przysłuchiwał się prawdziwym wymianom ognia. Nie oczekiwałem tego po KF2, żeby była jasność, podaję tylko przykład, gdzie wykonano to dobrze. Słów "autentyzm strzelania" i KF2 nie umieszczałbym w jednym zdaniu. Ja akurat go lubię i tu go nie ma za wiele. :)