Myszasty

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  2050
 • Dołączył

 • Ostatnio

Myszasty ostatnio wygrał w dniu: 7 Grudzień 2016

Myszasty miał najwięcej polubień!

Reputacja

7 Neutralna

4 obserwujących

O Myszasty

 • Ranga
  Redaktor naczelny

Ostatnio na profilu byli

868 wyświetleń profilu
 1. A ja bym chciał Londyn i klimacik, jak w Snatch. Oj, grałbym.
 2. Fallout 4: New Vegas na nowym gameplayu

  Serio, dawno nie czułem takiego napięcia oglądając cokolwiek, jak w momencie gdy grający odpalał panel rozwoju postaci... Chcę już! :) I oddajcie Fallouta Obsidianowi, pacykarze. Po zapoznaniu się z takimi modami, jak choćby Sim Settlements, większość ekipy tworzącej F4 powinna ze wstydu popełnić zbiorowe harakiri plastikowymi nożami ze stołówki.
 3. Upsss... Oczywiście do 3 listopada. To wszystko przez ten deszcz... :)
 4. W moim rankingu to od zawsze najlepsza gra FPP wszech czasów. Ciszy mnie, że nie tylko ja tak uważam. Szacuneczek dla ekipy za wspieranie tego arcydzieła niemal 20 lat od premiery. I kilku innych kultowych gierek z Bad Mojo na czele. :D
 5. Andromeda to pierwszy ME, którego nie dałem rady skończyć. "Czwórka" to pierwszy Fallout, którego nie dałem rady skończyć. Coś złego dzieje się z grami... :P
 6. Napiszę tylko: A nie mówiłem! :D
 7. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Faktycznie coś jest nie tak. Dzięki za info, sprawdzamy.
 8. Spotify na PlayStation - PlayStation Chart

  To jest lista, na którą trafiają utwory najczęściej słuchane przez polskich użytkowników konsol PlayStation. Więc to poniekąd... Wasza lista. ;)
 9. W oryginalnym CP2020 tak było. To nic nowego od 30 lat w tym systemie. :)
 10. Mało tego. Świat sam przekonuje ich, że robią dobre Fallouty. Smutne to tak bardzo... http://www.gram.pl/news/2017/02/08/fallout-4-z-rekordem-bethesdy-gra-pobila-samego-skyrima.shtml
 11. Każdy, kto zamówił grę wcześniej również otrzyma brelok w prezencie.
 12. W jakiś sposób od razu skojarzyło mi się to z Ederem z PoE. [edit] #Runners_High - Byleś szybszy. A poza tym Eder był wyznawcą Eothasa, boga znanego ze skłonności do wybaczania. Wszystko pasuje.
 13. Forum umiera? - może czas na zmiany

  Ze swojej strony dodam tak na szybko, że też bardzo bym chciał, by to miejsce odżyło. Co prawda nawet za czasów bycia szeregowym redaktorem (choć ze statusem weterana) nie udzielałem się zbytnio poza dyskusjami czysto merytorycznymi (pod artykułami etc.), ale pamiętam dobrze ten panujący tu specyficzny klimat, wielu gramowiczów kojarzę doskonale po ksywkach do dziś, a pewną ich liczbę poznałem osobiście i dołączyli do grona moich znajomych. Nie tylko dlatego, że wypiliśmy razem trochę mleka. Zapewne wielu zapyta teraz, czemu nie można było wcześniej? Nie chcę za bardzo wdawać się w szczegóły, ale powiem tylko tyle, że oględnie rzecz ujmując poprzedni system nie nadawał się nawet do recyklingu, po drugie zaś trochę musiało się pozmieniać, żeby zrobić tę obecną, małą rewolucję. Starałem się też, żeby o pracach nad nowym forum nie krążyło zbyt wiele plotek. Zdawałem sobie sprawę, że było tu tak wiele niespełnionych obietnic, więc biorąc pod uwagę wszelakie Prawa Murphy'ego i inne czynniki niezależne, wolałem tego nie rozgłaszać. A Muradin też okazał się twardy, choć Cię pewnie mocno kusiło stary... Bo byłeś twardy, prawda? I proszę, udało się. W zakładanym terminie, na Mikołajki. Mam nadzieję, że to zwiastun tego, że teraz będzie już tylko lepiej. W imieniu całej naszej ekipy, której zależało na gramowej społeczności, przepraszam za ten stanowczo zbyt długi okres zamieszania. Nie zawsze można mieć co się chce na zawołanie, ale kropla drąży skałę... Jak widać, czasami skutecznie. I oby tak pozostało. Nowy mechanizm pozwala nam natomiast znacznie sprawniej i szybciej wprowadzać zmiany, co zresztą już zapewne zauważyliście. Dlatego walcie śmiało z wszelakimi sugestiami, problemami, czy pomysłami. Czekamy i działamy.
 14. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Z tego co wiem, trzeba na naszym koncie serwisowym. Ale chyba jest jakiś lag z aktualizacją danych (stawiam, że po stronie serwisu), bo w profilu mam od wczorajszego wieczora nowy a wyświetla się wszędzie wciąż stara fota.
 15. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Ech, teraz codziennie przez całą Wawę do biura dygam, więc czasu na posiadówy z Lucasem przy mikrofonie w zasadzie nie ma. Nie chcę niczego obiecywać, bo jestem realistą, ale nie ukrywam, brakuje mi tego troszku. Może nowy 2017 da nieco odetchnąć i dwóm starym dziadom uda się wrócić?