Myszasty

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  2045
 • Dołączył

 • Ostatnio

Myszasty ostatnio wygrał w dniu: 7 Grudzień 2016

Myszasty miał najwięcej polubień!

Reputacja

7 Neutralna

4 obserwujących

O Myszasty

 • Ranga
  Redaktor naczelny

Ostatnio na profilu byli

542 wyświetleń profilu
 1. Napiszę tylko: A nie mówiłem! :D
 2. Faktycznie coś jest nie tak. Dzięki za info, sprawdzamy.
 3. To jest lista, na którą trafiają utwory najczęściej słuchane przez polskich użytkowników konsol PlayStation. Więc to poniekąd... Wasza lista. ;)
 4. W oryginalnym CP2020 tak było. To nic nowego od 30 lat w tym systemie. :)
 5. Mało tego. Świat sam przekonuje ich, że robią dobre Fallouty. Smutne to tak bardzo... http://www.gram.pl/news/2017/02/08/fallout-4-z-rekordem-bethesdy-gra-pobila-samego-skyrima.shtml
 6. Każdy, kto zamówił grę wcześniej również otrzyma brelok w prezencie.
 7. W jakiś sposób od razu skojarzyło mi się to z Ederem z PoE. [edit] #Runners_High - Byleś szybszy. A poza tym Eder był wyznawcą Eothasa, boga znanego ze skłonności do wybaczania. Wszystko pasuje.
 8. Ze swojej strony dodam tak na szybko, że też bardzo bym chciał, by to miejsce odżyło. Co prawda nawet za czasów bycia szeregowym redaktorem (choć ze statusem weterana) nie udzielałem się zbytnio poza dyskusjami czysto merytorycznymi (pod artykułami etc.), ale pamiętam dobrze ten panujący tu specyficzny klimat, wielu gramowiczów kojarzę doskonale po ksywkach do dziś, a pewną ich liczbę poznałem osobiście i dołączyli do grona moich znajomych. Nie tylko dlatego, że wypiliśmy razem trochę mleka. Zapewne wielu zapyta teraz, czemu nie można było wcześniej? Nie chcę za bardzo wdawać się w szczegóły, ale powiem tylko tyle, że oględnie rzecz ujmując poprzedni system nie nadawał się nawet do recyklingu, po drugie zaś trochę musiało się pozmieniać, żeby zrobić tę obecną, małą rewolucję. Starałem się też, żeby o pracach nad nowym forum nie krążyło zbyt wiele plotek. Zdawałem sobie sprawę, że było tu tak wiele niespełnionych obietnic, więc biorąc pod uwagę wszelakie Prawa Murphy'ego i inne czynniki niezależne, wolałem tego nie rozgłaszać. A Muradin też okazał się twardy, choć Cię pewnie mocno kusiło stary... Bo byłeś twardy, prawda? I proszę, udało się. W zakładanym terminie, na Mikołajki. Mam nadzieję, że to zwiastun tego, że teraz będzie już tylko lepiej. W imieniu całej naszej ekipy, której zależało na gramowej społeczności, przepraszam za ten stanowczo zbyt długi okres zamieszania. Nie zawsze można mieć co się chce na zawołanie, ale kropla drąży skałę... Jak widać, czasami skutecznie. I oby tak pozostało. Nowy mechanizm pozwala nam natomiast znacznie sprawniej i szybciej wprowadzać zmiany, co zresztą już zapewne zauważyliście. Dlatego walcie śmiało z wszelakimi sugestiami, problemami, czy pomysłami. Czekamy i działamy.
 9. Z tego co wiem, trzeba na naszym koncie serwisowym. Ale chyba jest jakiś lag z aktualizacją danych (stawiam, że po stronie serwisu), bo w profilu mam od wczorajszego wieczora nowy a wyświetla się wszędzie wciąż stara fota.
 10. Ech, teraz codziennie przez całą Wawę do biura dygam, więc czasu na posiadówy z Lucasem przy mikrofonie w zasadzie nie ma. Nie chcę niczego obiecywać, bo jestem realistą, ale nie ukrywam, brakuje mi tego troszku. Może nowy 2017 da nieco odetchnąć i dwóm starym dziadom uda się wrócić?
 11. Też mam taką nadzieję. Trzeba było paru zmian, ale mam wrażenie, że wreszcie wszystko ruszyło w kierunku, którego chciałem od początku.
 12. Feed ostatnio aktywnych wątków powróci w jakiejś formie, bo platforma powinna na to pozwolić. Niech się tylko ekipa otrzaska z możliwościami. To jedna z pierwszych rzeczy, które chcielibyśmy zrobić.
 13. Witajcie drodzy Gramowicze i Gramowiczki! Witajcie na naszym nowym, miejmy nadzieję lepszym forum. Forum, które zdecydowaliśmy się oddać w wasze ręce w jeszcze dość surowym stanie, choć już teraz posiada ono bardzo wiele, postulowanych od długiego czasu funkcji. Potraktujcie jego obecny kształt jako swoisty szkielet, który obudujemy nowymi elementami i funkcjami. Poprzedni mechanizm nie spełniał naszych – więc finalnie Waszych – oczekiwań, a próby naprawienia starego forum okazały się zbyt czasochłonne i mało efektywne. Dlatego postanowiliśmy zastosować politykę „grubej kreski” i zrobić wszystko od nowa. Dzięki temu wreszcie będziemy dysponować stabilną platformą o modułowej konstrukcji, pozwalającą na szybkie wprowadzanie zmian, czy rozbudowę lub dodawanie nowych funkcji. Spora część z nich (jak np. ciemna skórka i feed najnowszych wątków) pojawi się już wkrótce, nad innymi natomiast podyskutujemy tutaj z Wami. Póki co postawiliśmy na minimalizm i funkcjonalność, ale oczywiście to jaki kształt przyjmie forum zależy od Was. Tym razem naprawdę. Teraz jest to wykonalne. Weterani nie powinni się obawiać utraty rang, czy postów. Na nowy mechanizm przenieśliśmy całą naszą i Waszą historię – konta, wątki, posty, zdjęcia… W tym też momencie zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Zdajemy sobie sprawę, że mimo testów wciąż mogą tkwić gdzieś ukryte błędy, więc… Testujcie, raportujcie, sugerujcie, chwalcie, krytykujcie… Każdy raport o wykrytym na tym wczesnym etapie błędzie jest na wagę złota. Jeśli cokolwiek chcielibyście zmienić, poprawić, ulepszyć, czy dodać – piszcie śmiało! Co jakiś czas na pewno pojawi się też specjalny wątek poświęcony dyskusji na temat poszczególnych elementów składowych forum, czy też głosowania, jeśli uznacie, że kilka rozwiązań ma podobny potencjał. Dziękujemy za cierpliwość, przepraszamy za wszystkie wcześniejsze problemy oraz niedogodności i… Jeszcze raz zapraszamy na nowe gramowe forum!
 14. > 2K Games, nie Take-Two. Take-Two Interactive wydało m.in. GTA V, które w dniu premiery > zarobiło miliard dolarów. A czy T2 nie jest przypadkiem właścicielem 2K? :)
 15. "Anomalie"? Co za bezczelny typ. Niech się lepiej cieszy, że mają sprawną machinę marketingowo-reklamową, która potrafi ogłupić i oślepić.