TigerXP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4814
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez TigerXP

 1. Ok w takiej sytuacji jestem jak najbardziej za odstrzeleniem takiego psa. Jednak nie ma się co oszukiwać, myśliwi nie robią tego by ochronić zwierzęta, tylko żeby sobie postrzelać. Sam byłem świadkiem sytuacji gdzie to właśnie myśliwi męczyli tak zwierzęta, bo akurat uczyli młode psy atakować. Dosłownie rzucali psy na osamotnioną lochę z małymi, psy uciekały a te leśne zjeby powtarzały manewr. Albo sytuacja gdzie myśliwy przynosi karabin do mojego znajomego stolarza co by mu kolbę dorobić, bo tak łanie okładał po głowie (jego słowa), że ta aż mu się złamała. Także sorry, ale myśliwi to gorsze zakały niż te psy.
 2. I elegancko. Sam bym zagłosował na wieśka gdybym tylko mógł. Chyba nigdy żadna gra, nie dała mi tyle radości co Wiedźmin 3, a to o tyle ciekawe bo nie jestem ani fanem książek, ani tym bardziej poprzednich części.
 3. Tak jest, bo przecież na polu, gdzie po horyzont nie ma żywej duszy, pies nie może odbiec 5m bo wielka tragedia wtedy.
 4. Ten news to kłamstwo. Fanatyczni gracze nie mają dziewczyn!
 5. Panie weź pan naucz się internetów, bo słabo Ci idzie. Nawet w tym temacie dałem link, gdzie o tym mowa.
 6. Ja bym chciał zobaczyć jak działa AC origins z wyłączonymi zabezpieczeniami. Bo to że teraz potrafi zakrztusić takiego i5 8400 to śmiech na sali.
 7. Mississippi. Śmiesz twierdzić że kolor skóry jest istotny? Ty faszysto! A tak na serio to https://www.thesun.co.uk/news/5843831/boy-shoots-sister-video-game-argument/ Kolor skóry przypadkowy.
 8. Panie, pan od Serafina nie wymagaj sensowej analizy, bo się pan zawiedziesz. Gość mistrzem w wyciąganiu błędnych wniosków, co zresztą już sam nie raz udowodnił. Swoją drogą, Sławku nie znudziło Ci się jeszcze robienie z siebie gramowego błazna? Widać ewidentnie że temat gier jest Ci obcy, nie potrafisz stworzyć niczego ciekawego i interesującego na ten temat. Dlatego też wziąłeś się za tematy drażliwe, bo jakich byś bzdur nie spłodził, zawsze znajdzie się ktoś kto na nie odpowie. A kliknięcia przecież są najważniejsze. Chociaż z drugiej strony idealnie się wpasowujesz w te wszystkie mainsteamowe publikacje, tworzone przez pseudo redaktorów bez żadnych ambicji, za to z wieloma kliknięciami.
 9. Czym zachwyciło nas GTA IV 10 lat temu?

  Mnie zachwyciła optymalizacja, po 10 latach na 1060tce i i5 mam dropy poniżej 30 fpsów
 10. Marketing panie kolego A co do watch dogs - nikt tak pięknie nie kastruje swoich gier z grafiki, jak ubisoft. Wiesiek przynajmniej po downgradzie dalej wyglądał ładnie, czego nie można powiedzieć o wielu grach od ubi.
 11. GramTV News - Polityczny Wiedźmin?

  A to już dawno było w serialu Hollow Crown. Murzynka grała Małgorzatę Andegaweńską. Był też murzyn który grał księcia Yorku. Do koloru, do wyboru
 12. Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko że zaspany byłem i widać nie skumałem
 13. Naprawdę to jest wg Ciebie świetna optymalizacja? Zamknięta przestrzeń, bez natury, bez większych skupisk postaci, do tego niezbyt dynamiczna. Grafika mocno kojarzy mi się z doomem, tyle że tam na i3 i 1060tce gra przy ostrym młynie nie spadała nawet poniżej 100 klatek i to dopiero była świetna optymalizacja.
 14. A to by się nawet zgadzało. W W3 w momencie w którym Geralt odnajduje Ciri, ta opowiada mu o świecie w którym ludzie latają statkami powietrznymi i do walki używają czegoś podobnego do megaskopów (lasery?). Jak dla mnie to bardzo prawdopodobne że grając w cyberpunka, gdzieś nam śmignie Ciri. Kto wie, może będzie nawet jakaś mini misja żeby jej pomóc.
 15. Biere! Dwa ostatnie TR-y to dla mnie najlepsze gry przygodowe ostatnich lat. Także nowego biorę w ciemno, mimo iż nie zdarza mi się ostatnimi laty.
 16. Games for Change odpowiada na wideo Trumpa

  Widzę że nie zabrakło mojego ukochanego "Ori and the blind forest". Szacun!
 17. Wszystko zależy od tego kiedy będą miały premiery te konsole. Jeśli wyjdą dajmy na to w 2019, a GTAVI w 2022 to również sądzę że nie będzie wersji na stare konsole.
 18. Niech go wrzucą do Nioh-a, pewnie mało kto by skumał że podmienili głównego bohatera.
 19. Nintendo posiada chyba największy odsetek fanbojów i to takich hardcorowych. W zasadzie to chyba większość fanów nintendo to fanboje.
 20. I nie pokazali postala gdzie można było gościa zaciukać łopatą, obszczać i podpalić, albo manhunta i zakładanie foliowej torby na łeb? Słabo Skoro Serafin tak napisał, to musi być prawda!
 21. IV to wiadomo, optymalizacja niszczy całą przyjemność z gry. Ale tak z czystej ciekawości, co Ci się nie podobało w san andreas?
 22. Za to u innych postać blokuje się w pomieszczeniach, albo nie odpala się cutscenka popychająca fabułę do przodu i nie da się ukończyć gry Ja się wezmę za tą grę za pół roku jak ją połatają i jak zmienię procesor.
 23. Dobra niech coś dają w końcu, bo piątkę opędzlowałem już ze trzy razy i nie mam niczego zastępczego.
 24. A ja wiem o jaki Ci tytuł chodzi, ale że również boję się linczu, to nie będę podawał nazwy. Co nie zmienia faktu że przy premierze owego tytułu miałem te same zastrzeżenia. Niestety i wtedy gracze pokazali że da się im wcisnąć niedokończony produkt i jeszcze będą się z tego cieszyć. To powoli się robi chyba znak naszych czasów.