AlSandro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  52
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AlSandro

 • Ranga
  Robotnik
 1. Kupujesz grę Super Delux itp itd  np z Season Pass , powinieneś otrzymać pełną zawartość gry . Sprzedawanie boxów z skórkami , postaciami to handel wyciętą zawartością gry. Zawsze mamy wyjście . Nie dawać się okradać , oszukiwać . Powinniśmy otrzymać prawo do kupna PEŁNEJ zawartości gry za określoną i jawną cenę ! Można zrezygnować z zakupów od wyłudzających od ciebie pieniądze .  
 2. Serdecznie proszę o danie graczom PRAWA WYBORU w jaką wersję gry chcą grać .Orginalną czy inną w wybranej przez nich wersji.
 3. Czy tylko ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem ? Coraz większa społeczność skupiająca się wokół Star Citizen skłoniła twórców gry do zastanowienia się nad dodaniem kolejnych wersji językowych. W dalszej przyszłości planowane jest przygotowanie wielu wersji, lecz ekipa poprosiła graczy o opinie, na których językach powinna skupić się przede wszystkim. Przygotowano zatem ankietę, w której można głosować na różne języki - m.in. polski. Nie zagłosuję . Nie jestem tym zainteresowany. Chcę mieć PRAWO WYBORU do grania w orginalną wersję gry .
 4. Nie poplacz sie. Spinasz poslady jakby od tego zalezalo Twoje zycie. Niektorzy wola pelen dubbing, miedzy innymi ja, zakladajac ze jest dobrze zrobiony. Oczywiscie musi sie zaraz znalezc banda ignorantów krzyczacych "Ucz sie angielskiego!!!" i nie przetlumaczysz takim ze znasz angielski, pewnie nawet lepiej niz oni. Juz pomijam fakt ze star citizen to jawna sciema i kazdy kto ma troche oleju w glowie to wie.   Gratuluję języka wypowiedzi, jasnowidzenia i ogólnie mądrości życiowej . Jestem zainteresowany tym produktem i chcę mieć prawo wyboru do grania w orginalną wersję gry . Czy gra będzie dubbingowana obchodzi mnie mniej . Nie jestem twoim rodzicem , bratem,siostrą lub kolegą by ciebie do czegokolwiek nakłaniać . Co do pośladów mało na ten temat wiem ... O gustach dyskutował nie będę . Jeden kocha disco polo inny nie koniecznie. Ideą gier MMORPG było/jest łączenie graczy wielu krajów . Zwykle językiem uniwersalnym w takich gra jest język angielski . Tylko tyle .  
 5. Nie zagłosuję . Mam dosyć kaleczenia świetnych gier polskim dubbingiem . Chyba że będę miał 100 % gwarancję instalacji gry według moich preferencji , a nie przynależności do regionu . Polonizacje tylko przez napisy . Kochaćie dubbing to muszę zacząć się starać żeby wszystkie piosenki były dubbingowane . Skoro można z aktorami to dlaczego nie z piosenkarzami . To i to to głos.
 6. Star Wars: Battlefront II w złocie

  A na 99% wystarczy będzie wejśc w plik config.ini; prefs.ini czy jakkolwiek go nazwą i zmienić linijkę setlanguage=PL na setlanguage=INT. Dlatego pisałem, że nie ma jeszcze co zawodzić przed premierą. Płacę i oczekuję że otrzymam grę ORGINALNĄ z opcjami językowymi do WYBORU. Dubbing , napisy , może lektor , jest to mnie obojętne . Mam prawo do wyrobu pełnowartościowego nie czekolado-podobnego . O naszych aktorach u'rzy'czających swoich głosów wypowiadał się nie będę . To nie JA mam w czymś grzebać lecz ma się mi to zaproponować i nic więcej . Proszę nie psuć czyjejś pracy lecz dodać swoją na wysokim poziomie profesjonalizmu .  
 7. Star Wars: Battlefront II w złocie

  Mam wszystkie gry ze świata  Star Wars , będę miał też i tą . Nie kupię jednak skiepszczonej jej wersji żeby później kombinować jak pozbawić ją skiepszczenia .
 8. Gwiazdę? ! O gustach dyskutował nie będę .Proszę tylko o prawo do możliwości dokonania wyboru w którą wersję gry chcę grać . NAPISY to dla mnie jedyna dopuszczalna forma ingerencji w grę ale też powinna być tylko jako opcjonalna .
 9. Wader z zaparciem błaga o Laksigen , a księżniczka Lea brzmi jak nie księżniczka ale  ... Żałosne.
 10. Proszę wpłynąć na EA Polska by gracz miał zagwarantowane prawo do pełnej wersji orginalnej każdej gry . Idźcie na całość i zacznijcie dubbingować piosenki .
 11. Proszę by gra dawała prawo wyboru grania w orginał gry lub ewentualnie jakieś spolonizowanie .Dubbing powinien być prawnie zakazany . Lord Vader z zaparciem mnie nie bawi. Napisy ! Nic więcej .
 12. Mam nadzieję że będę miał możliwość wyboru w jaką wersję językową gry będę mógł grać . Jeżeli nie to grę zwrócę. Dubbingujcie też piosenki to wniesie nową jakość do kultury . Głos artysty jego barwa tembr  to przecież nie jest żaden wyraz artystyczny , a może jednak jest?
 13. Podobno o guście się nie dyskutuje. Jeden kocha muzykę Chopina inny disco polo . Zawsze , czyli w Shreku , Diablo , Gothic i to chyba tyle.
 14. Dubbing powinien być prawnie zakazany albo idźmy na całość i zagraniczne piosenki też powinny być dubbingowane.Wszystkie . Ma to ten sam sens . Powinniśmy zawsze otrzymywać prawo wyboru . Gramy w taką wersję jaką chcemy , a nie aktor brzmiący jak by miał zatwardzenie. Głos aktora i brzmienie jego głosu to też wartość artysyczna. Regionalizacja tylko poprzez napisy .
 15. EA stawia na świstaki . Niezmordowane zwierzątko . Zawija i zawija , a tu ciągle mało i mało ...Taki Syzyf ten świstak.