AlSandro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AlSandro

 • Ranga
  Robotnik
 1. Proszę by gra dawała prawo wyboru grania w orginał gry lub ewentualnie jakieś spolonizowanie .Dubbing powinien być prawnie zakazany . Lord Vader z zaparciem mnie nie bawi. Napisy ! Nic więcej .
 2. Mam nadzieję że będę miał możliwość wyboru w jaką wersję językową gry będę mógł grać . Jeżeli nie to grę zwrócę. Dubbingujcie też piosenki to wniesie nową jakość do kultury . Głos artysty jego barwa tembr  to przecież nie jest żaden wyraz artystyczny , a może jednak jest?
 3. Podobno o guście się nie dyskutuje. Jeden kocha muzykę Chopina inny disco polo . Zawsze , czyli w Shreku , Diablo , Gothic i to chyba tyle.
 4. Dubbing powinien być prawnie zakazany albo idźmy na całość i zagraniczne piosenki też powinny być dubbingowane.Wszystkie . Ma to ten sam sens . Powinniśmy zawsze otrzymywać prawo wyboru . Gramy w taką wersję jaką chcemy , a nie aktor brzmiący jak by miał zatwardzenie. Głos aktora i brzmienie jego głosu to też wartość artysyczna. Regionalizacja tylko poprzez napisy .
 5. EA stawia na świstaki . Niezmordowane zwierzątko . Zawija i zawija , a tu ciągle mało i mało ...Taki Syzyf ten świstak.
 6. Pewne wartości są niezmienne.Tylko pseudomędrcy próbują je relatywizować. Żyj jak chcesz, dorosły jesteś nie od dziś, Słów nie będę tracił, cośmy tu przeżyli, Napiszemy stamtąd, ty jak chcesz też pisz, Niechże Bóg twój nowy nieba ci przychyli. Gospodarstwo stoi, spróbuj przejąć je - Matka płacze, ale matki zawsze płaczą - Pan Bóg z Tobą, chyba nie spotkamy się - Żyj szczęśliwy i niech ludzie ci wybaczą! I niech ludzie Ci wybaczą...
 7. Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szersza strona mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój. Z drugiej strony, im wyższy jest stopień mego rozwoju moralnego, tym więcej nakazuje mi w tym względzie sama miłość własna. Zapłaciliśmy olbrzymią daninę krwi by być wolnym narodem, Polakami. Mamy powód do dumy. Ten miecz to na potwory...
 8. Zostałem zaproszony.Gram w oblężenie/obronę Theed .Bohaterowie mają za mało HP.Czasem znika dźwięk,czasem komunikat od windowsa że przekroczono zasoby pamięci .   Intel Pentium i 7 4790k,karta gf970,system win 10 pro,ram 8 gb
 9. Znowu się panu udało.Wiem że pan żyje.Ma swoją opinię i potrafi pan zdenerwować czytelników swoją apodyktyczną nieomylnością.Gratuluję.Jeżeli jednak ma pan za to płacone to pański pracodawca albo ma niskie wymagania albo ma pan fory bez powodu.Ciekawi mnie jak długo...Zresztą to nie moje pieniądze.Z dobrego serca doradzę panu jedno.Może czas coś w swoim życiu zmienić? Może coś obumarło i warto to ożywić?Może to pomoże.Oby nie było za późno.
 10. Mass Effect mógł stać się czymś tak kultowym jak Star Wars.Ma wszystko co potrzeba .Gdybym dysponował pieniędzmi wystarczającymi do wykupienia tej marki ,wykupiłbym ją bez wahania.Spróbowałbym zrobić serial. Rozwinałbym pierwszy kontakt i wojnę.Przeplatałbym opowieść losami poszczególnych bohaterów aż do momentu gdy stali się załogą. Sam trening biotyków (prawa człowieka) ,problemy między rasowe ,tematów od groma.Do tego ksiązki ,komiksy i pełnowartościowe gry.Stworzyć coś fajnego i zamordować markę to szczyt głupoty.(Wracajcie do produkcji kolejnej gry z Wiedźminem albo z Cirii by trafić na koniec zapowiadanego serialu a pieniążki posypią się jak w bajce)    
 11. Panie Serafinie „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”.
 12. Żeby być krytykiem z którego zdaniem inni się będą liczyć trzeba być osobą wiarygodną.Twórcy ME A powinni być ocenieni bardzo surowo bo to jest w naszym ,graczy, interesie.Jako fan serii ME ,swoją własną ocenę tej produkcji zawyżyłem o 1 pkt ,bo chcę więcej ME ale nie takiej jakości .Według mnie świat ME ma potencjał tak wielki jak Star Wars i może przynieść masę kasy ale ten świat należy pielęgnować a nie mordować fatalnym zakończeniem ME 3 i okropną jakością ME A. Pański tekst ocenił ją surowo ale ocena końcowa została zawyżona o conajmniej 2 pkt w stosunku do tekstu. Powinna być 5/10 .Moja ocena jest zawyżona o 1pkt .7/10
 13. Tekst recenzji sugerował że ta gra jest bardzo zła i w skali dp 10 pkt zasługuje na 5 może 6 pkt. Po totalnej krytyce gry wystawia pan notę 7 pkt stąd zaskoczenie i czepianie się pana przez Gramowiczów . Gra faktycznie nie jest majstersztykiem i rozczarowuje.Scenariuszem,koncepcją podróży,złym dostępem do zadań (kto wie czy to nie celowe działanie by wydłużyć sztucznie czas gry),graficznymi niedoróbkami itp itd. Pomimo wszystko gram w nią i nie usypiam a niektóre zadania są ok. Czyszczę planety z zadań .Bez satysfakcji którą miałem w innych grach .Na ile pkt ją oceniam w skali do 10? Daję jej mocną 7. Po Wiedzminie 3 i tak to jest za wysoka ocena.
 14. Panie autorze po takiej recenzji taka ocena? Coś skrzeczy...
 15. Wykupując firmy trzeba też pamiętać o stworzeniu warunków dla ludzi twórczych i z wizją.Zrezygnowano lub odeszli z firmy ludzie z wyobraźnią.Żreć chochlą można ale łatwo jest się udławić.Czekałem bo łudziłem się że pójdą za przykładem który dali twórcy serii gier z Wiedźminem. Szkoda.Assassin Creed Black Flag and Rogue są świetne graficznie i praktycznie bez zawartośći.Wypełnić je treścią i byłyby super jak ostatni Wiedźmin.Kasa misiu .Kasa.My i tak kupimy kolejne złudzenia i nadzieje że tym razem ....i kończy się jak zwykle. BioWare - przeminęło z wiatrem?  Tak i szkoda.