juke

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2081
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O juke

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Myślę przede wszystkim o konfiguracji do gier, ale no cóż, nawet nie pomyślałem o tym RAM-ie. Nie ukrywam, że fundusze grają tutaj ważną rolę, więc będę się raczej skłaniał ku konfiguracji z procesorem AMD. Dzięki za odpowiedź i podpowiedź. :)
 2. Hej, chciałbym kupić nową płytę główną i procesor tak do 500 zł. Mój aktualny sprzęt: Intel Pentium Dual Core E5200 ASRock G31DE 4 GB RAM Gainward GeForce GTS 450 Chieftec 400W Znajdzie się coś sensownego w tej cenie do tej konfiguracji?
 3. GITARA!

  Mostek mam stały, ale rzeczywiście lepiej chyba będzie jak będę wymieniał struny pojedyńczo. Dzięki za opinię. :)
 4. GITARA!

  Gwoli ścisłości. ;d Zdejmuję cały zużyty komplet strun (wszystkie sześć naraz) i dopiero zakładam nowy. I czy taki sposób jest bezpieczny dla gitary, a właściwie gryfu? Dotychczas wymieniałem po kolei, tzn. zdejmowałem starą strunkę i wymieniałem na nową.
 5. GITARA!

  Chodzi mi o to czy jest to "bezpieczne" dla gitary zdejmować wszystkie struny od razu, a nie po kolei, po każdej strunie. Chciałbym w końcu porządnie wyczyścić gitarę.
 6. GITARA!

  Co myślicie o zdejmowaniu wszystkich strun podczas ich wymiany w elektryku?
 7. Masa gier... i jak to ogarnąć?

  A ja mam tak, że jak mam czas to nie mam chęci na granie i na odwrót. ;) A gier też mi się nazbierało.
 8. YouTube

  Też tak mam z obrazem i z dźwiękiem. Dzisiaj o mało nie straciłem przez to słuchu. Rozkręciłem głośniki na cały regulator słuchając pewnego utworu, było zbyt ciche nagranie, aż tutaj nagle coś pada z flashem i jakiś ogromny pisk zamiast dźwięku. Oj, coś tam pieprzą ostatnio ostro...
 9. GITARA!

  Podoba mi się charakterystyczne, gibsonowskie brzmienie, ale jak widać coś za coś, bo takiego brzmienia jak na tym filmiku za Chiny bym nie chciał. ;)
 10. GITARA!

  OK, czyli aktywne mają czystszy i jakby "ładniejszy" sygnał. Będę musiał się zastanowić nad ewentualną wymianą, w każdym razie dzięki wielkie za wyjaśnienie.
 11. Mozilla Firefox

  Prócz legendarnego już AdBlock Plusa przydatne są jeszcze: BetterPrivacy, Flashblock, WOT (Web of trust), a z takich pierdołek to jeszcze Flagfox i SnipR, zależy od preferencji, ja np. wolę mieć flasha pod kontrolą. :)
 12. GITARA!

  O tym porażeniu wcześniej troszkę czytałem, winą też chyba było przebicie w rozdzielaczu, właśnie dzięki tej sprawie dowiedziałem się, żeby unikać łapania dwóch gitar. Możesz trochę wyjaśnić z tymi przystawkami? Czyli w sg mam przystawki pasywne?
 13. GITARA!

  Dzięki za odpowiedź. No to ćwiczę sobie dalej, bo na wymianę instalacji na razie się nie zanosi. :)