MisioKGB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4946
 • Dołączył

 • Ostatnio

MisioKGB ostatnio wygrał w dniu: 16 Luty

MisioKGB miał najwięcej polubień!

Reputacja

3 Neutralna

O MisioKGB

 • Ranga
  Towarzysz Grajek
 1. Uwielbiam Dotnod. Remember Me, Life is Strange, a teraz bedzie Vampyr i jakieś nowe ip. Petarda :)
 2. Podoba mi się! Pamiętacie Lost Planet? To może być takie 'mechaniczne' Lost Planet. Oj czemu już takich gier nie robią, to chyba była pierwsza gra z taką fizyką śniegu :D Damn it mam tyle gier do przejścia teraz po wymianie sprzętu, a już po urlopie. Oj co robić po nocach trzeba grać, dobrze, że do pracy na 8 :)
 3. Pozdro dla posiadaczy czarnulek, zawsze będę zazdrościć Wam Uncharted kochani. Miłego grania, no bo przecież to jest pozycja obowiązkowa i prawie każdy pogra co?? :)
 4. Grałem w 1404 i to ostatnie. Pierwsze bardziej mnie jarało, fajny gameplay przy akompaniamencie ślicznej grafiki. We wcześniejsze nie grałem, wiem wstyd, ale już chyba z tym za późno. W tą część na pewno pogram, XIX wiek jest kozacki.
 5. Podoba mi się i cgi i opis możliwości bohatera. Czyżby Ratchet wreszcie wydoroślał? Hehe
 6. A więc chcesz powiedzieć, że stworzyli po prostu stereotyp kobiety złej, bez żadnej głębi, bez ukrytych podstekstów? Tego jeszcze nie wiemy, ale do premiery już niedługo więc przekonamy się.
 7. Spoko lubię takie klimaty, może być coś na wzor Crasha tylko sandbox.
 8. Raczej to tylko interpretacja Monolith. W książkach nie ma o tym słowa jeśli dobrze pamietam. Szeloba to pająk.
 9. Nie niższy proces technologiczny tylko prawie 3 razy wyższa liczba tranzystorów, dzięki za brak szacunku. Tyle lat na forum, ehh.
 10. Wypraszam sobie, nie bedzie chłodniejszy i mogę się teraz o to założyć. Jeszcze mnie nikt tak nie znieważył kolego.
 11. A jaki ma kolega sprzęt? Może mam za mało RAM? Dopiero co kupiłem nową maszynkę i wszystko inne śmiga 60 fps > na wysokich/ultra.
 12. Jest to niemożliwe, na 10 nm będzie prawie 3 razy więcej tranzystorów, przełoży się na prawie dwukrotny wzrost ciepła przy tych samych taktowaniach jak teraz. Przełoży się to na wzrost zużycia energii. Musieliby zmniejszyć taktowanie na rdzeń oraz na wszystkie rdzenie, no fizyki nie oszukasz nie trzeba być omnibusem, żeby to rozumieć.
 13. Generalnie o gustach się nie dyskutuje, ale ja mam niemal odwrotne uczucia. Grało mi się rewelacyjnie, jeden z ciekawszych fabularnie i klimatycznie FPSów ostatnich lat, mógłbym do Half Life porównać dając sobie za to rękę uciąć.
 14. Ok to niech może się zabiorą za optymalizację. Gra ładuje się długo, potyczki wczytują się długo, nawet wyjście z gry to jest koszmar. Rozumiem, że teraz SSD jest w modzie, ale żeby to na poczciwym twardzielu normalnie w grę nie pograć?
 15. W wyścigach ciężko w 30 fps, także przyznaję rację. Jeszcze przed wymianą procka grałem w jedynkę no i jak coś tam spadało do 50 to już gdzieś tam traciłem panowanie nad autem. Nie fajne.