MisioKGB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4748
 • Dołączył

 • Ostatnio

MisioKGB ostatnio wygrał w dniu: 16 Luty

MisioKGB miał najwięcej polubień!

Reputacja

3 Neutralna

O MisioKGB

 • Ranga
  Towarzysz Grajek
 1. F.E.A.R. potrzebowałby reebotu, pełnego krwi i mrocznych zakamarków korporacji z dużą dawką elementów nadprzyrodzonych w tle. W taką grę zagrałbym na pewno? Shogo? Wyśmienicie, też bym chętnie pograł, oryginał był bardzo fajny no i grafika była ładna. Co do Cienia Mordoru, panowie chyba troszkę przesadzają, starsi gracze pamiętają ich za wiele fajnych tytułów w tym wyżej wymienione i to nie jest jakiś tam benjaminek tylko dobre studio.
 2. Oczywiście Cliff nie zargumentował tego w żaden, kompletnie żaden, sposób. Cross-play jest po prostu 'durny'. No tak, jasne, brawo za inteligentną wypowiedź Cliff.
 3. Teasery ciekawe, wypadałoby je opisać bardziej w stylu 'live action', bo renderami nie są, no na 99% nie, chyba, że się mylę i to najpiękniejsze rendery jakie widziałem dotychczas? Stany mogą wyjść bardzo dobrze, Montana kryje wiele fajnych miejsc,to mogą być góry, rzeki, wodospady, w końcu na części stanu mamy Yellowstone. Kroi się coś na miarę miksu Drogi Bez Powrotu z Outlast.
 4. Wydaję mi się, że dla mnie najlepszym momentem, i tym najbardziej zapadającym w pamięć było pierwsze odpalenie i przejście Fire & Ice z 92 roku. Tak to było to.
 5. Zgadzam się, Inside niekwestionowanym zwycięzcą. Większość moich znajomych ograła tytuł i miała takie same uczucia po napisach końcowych jak ja.
 6. What? Co się dzieje? To jakaś zmowa? Najpierw Arkane obiecuje, że Prey będzie chodził super na każdym sprzęcie i chodzi, a teraz Bungie dodaje swoje trzy grosze? Zaczyna mi się to podobać. W Prey na maksa na moim leciwym i3 średnio 80 fps ze sporadycznymi spadkami. To chyba chodzi o te ciasne pomieszczenia, wszak sandbox to nie jest i sprzęt nie potrzebuje się wysilić.
 7. No generalnie teraz wszystko poniżej 7 to chłam, a przynajmniej według dużego grona recenzantów także niestety, ale nie pogram choć bardzo chciałem. Trailery były bardzo fajne :P
 8. Gra wygląda bardzo fajnie, cieszę się że wychodzi też na PC, na pewno pogram. Jak zwykle mam bekę z nieudolnego celowania na gameplay'u, dobrze, że mam bezprzewodową klawę i myszkę.
 9. Z całym szacunkiem, ale grafika jak z x360. Mi to nie przeszkadza, ale no chyba downgrade'u względem Cienia Mordoru robić nie będą co?
 10. I to jest fajna wiadomość. Daniel aktualnie produkuje Mumie, która już teraz prezentuje się bardzo obiecująco. O Bagińskim nie trzeba dużo opowiadać, każdy go zna. No no Netflix <33
 11. Przecież Masz "For Honor" oraz ubiegłoroczny "The Division". Ja tam najbardziej czekam na nowego Assassyna, choć przecieki o dużej roli fabuły w teraźniejszości/przyszłości mnie martwią, gdyż nigdy nie lubiłem tego elementu serii. Ok inaczej, jakieś nowe i dobre ip.
 12. Wszystko fajnie, ale może coś nowego? Jakieś nowe IP.
 13. Ja tam bym pograł, ostatni Thief był warty zapamiętania. Nie było to może arcydzieło, ale w tych czasach trudno o gry pokroju pierwszej bądź drugiej części.
 14. Czy jest szansa, że Playstation Now zawita do nas na premierę tego cuda? Jeśli nie to będę musiał pożyczyć PS4 od znajomych.