MisioKGB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4605
 • Dołączył

 • Ostatnio

MisioKGB ostatnio wygrał w dniu: 16 Luty

MisioKGB miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O MisioKGB

 • Ranga
  Towarzysz Grajek
 1. Niestety, ale animacja twarzy jest drętwa i pozbawiona szczegółów, to nie jest poziom jakie posiadają inne gry.
 2. Czy marcowa premiera w Stanach dalej aktualna?
 3. Wow, świetna recenzja, na pewno obejrzę, dowiedziałem się o tym filmie całkiem niedawno. Będzie ciężko się tak wyciszyć emocjonalnie usiąść przed TV i wchłonąć w film, ale postaram się.
 4. Zwiększony LOD i wyższe tekstury. Obie wersje wyglądają niemiemsko ślicznie.
 5. SK gaming jest niemiecki, grają w nim Brazylijczycy. Virtus jest rosyjski, grają w nim Polacy. Flagi na streamie też są brazylijskie i polskie. To nie jest trudne do zrozumienia.
 6. Brawo Złota Piątka !! Oglądam właśnie demka no i jestem pod wrażeniem.
 7. Nie potwierdza tego udział procentowy. Z Visty uciekali jak z tonącego statku, z 7 już nie. Sam nie widzę potrzeby, jestem do tego systemu przyzwyczajony, chodzi bardzo dobrze, a stanowcza polityka M$ związana z promowaniem 10 tylko odpycha.
 8. A ja z innej beczki. Jak będzie Win 10 only to samobójstwo, dajcie spokój MS tak promuje tego trupa jak wówczas Viste.
 9. Ciężko mi się wypowiedzieć z tego względu, że grałem tylko w drugą część. Nie było tak za bardzo taktyki ani myślenia, tylko bezmyślna rzeź. Nie oszukujmy się, ta seria nigdy nie miała udawać Company of Heroes.. Trójka zmierza w kierunku jeszcze większej rzezi. Tak jak kolega niżej powiedział, dużo kolorów i dynamiki, może faktycznie za dużo.
 10. Raczej jakiejkolwiek głębi w nowym ME nie znajdziemy, co nie zmienia faktu, że świat na silniku szwedów prezentuje się fenomenalnie i w zasadzie to tyle...
 11. Trailer przekozacki, myślę, że Toyota będzie od odblokowania po przejściu singla jako ultimate fighter :D
 12. Komentarz dla beki, a wygrałem książkę. Gram, jesteście kochani !
 13. Spokojnie, Prey'a robi Arkane Studios, oni jeszcze imo nie zawiedli. Dostaliśmy świetnego Dark Messiah of M&M, dostaliśmy dobre Dishonored i dostaniemy kolejną fajną grę, tak mówi mi mój palantir.
 14. Mi się grało dobrze, tylko dobrze z uwagi na fakt, że PieC mi nie wyrabiał z tą oszałamiającą grafiką i oszałamiającym żywym światem... poza tym? Bardzo przyjemna gra choć już o niej zapomniałem. Zapomniałem, bo 1 i 2 były o niebo lepsze, a je pamiętam doskonale.