MisioKGB

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4866
 • Dołączył

 • Ostatnio

MisioKGB ostatnio wygrał w dniu: 16 Luty

MisioKGB miał najwięcej polubień!

Reputacja

3 Neutralna

O MisioKGB

 • Ranga
  Towarzysz Grajek
 1. Zależy w co kolega gra. Karta słabiutka jest także raczej progresu w grach nie będzie.
 2. No czytałem, że gdzieś przełom 2018/2019 także nie ma się co nakręcać. Ubi próbuje się ratować przed przejęciem przez Vivendi.
 3. Kolejna świetna gra kanapowa, świetne dopełnienie do spotkania z kumplami przy piwku Mortalu i właśnie Micro Machines... :P
 4. Również zgadzam się z kolegą niżej, gry od Arcane są niesamowite, a Messiah to jedna z moich ulubionych gier. Oj jakie ta gra miała wymagania ogromne, no ale jak pięknie wyglądała też! To jest studio, które nie afiszuje się swoimi produkcjami i marketingiem tak jak EA czy BioWare. Oni po prostu odwalają kawał dobrej roboty, wydają grę i machina rusza sama.
 5. Kochani, zachowujecie się jak na zlocie psychologów. Sławek to Sławek, nie pamiętacie Sławka z Gamecornera? Zawsze taki był no i tak już zostanie. Co do samego tekstu, dopóki będą exy dopóty będą różne systemy. Ja jestem przeciwny exom, chciałbym grać na PC we wszystko i marzę o takim Uncharted i Crashu właśnie na PC a chętnie mógłbym swoje wszystkie tytuły oddać na inne maszynki.
 6. Nie no bez kitu a na co Ci ta wiedza kolego? Przecież to gra jest :). Czy w Kangurku Kao ktoś się pytał jak to możliwe, że główny protagonista potrafi uprawiać boks? Czy w Rollcage ktoś się pytał dlaczego te wszystkie auta śmigają 300 km/h po suficie? Hehe.
 7. Pewnie, że rozumiem, ale to było fajne w złotych czasach Amigi i Atari, teraz już fajne nie jest. Chcę grać we wszystko, ale nie chcę kupować 3 różnych systemów. Mógłbym na przykład takiego Warhammera oddać na PS4 w zamian za nowego Crasha : P
 8. Ram najdrozszy w historii, a znalezienie 1060tki albo 1070tki w normalnej cenie graniczy z cudem. To naprawde nie jest dobry czas na kupywanie czegokolwiek Tiger, może RAM jest mega drogi i płaczę myślać o tych 330 zł za 8GB, ale za to moment na kupno nowego CPU jest idealny! Intel obniża ceny, i5-7600 za 970 zł? Proszę bardzo. Ryzen 1600 za 980 zł? Proszę bardzo. A co do GPU no to na przykład Geforce 4 Ti do nowego pieca, bo innych kart aktualnie nie ma na rynku Magnum545 ----> Wydaję mi się, że na Twoim sprzęcie może większość tytułów śmigać na wysokich/ultra, ale w 30fps. Sam teraz zmieniam procesor, mam podobny, a celuję w 60 fps, dlatego zmiana. Mam rację?
 9. Z tym Ai to nie zauważyłem, bo mnie w Heroes V boty biją tak samo jak w np Heroes vii, ale to może przez moją ułomność do strategii. Tylko w Red Alert 3 i Commandach i Settlersach byłem dobry!
 10. Przecież aktualne Ryzeny biorą mało, czemu nie mieliby wsadzić ich do nowej czarnuli? Bez mocnego CPU nigdy nie będzie 60 fps..
 11. Żałosne. Fajnie jakby wyszło też na PC. To takie trudne jest?
 12. Już mnie nie denerwujcie, wystarczy, że to chyba pierwsza gra o pajęczaku, która nie wychodzi na PC równocześnie z wersją na konsole. Dramat. Jestem zdegustowany, grałem chyba we wszystkie części na PC i teraz co? Insomniac się zabrało za grę i tylko na PS4 robią, no jasne to teraz może jeszcze niech EA ZROBI FIFE TYLKO NA PS4. Nienawidzę ich...
 13. O nie, ja naprawdę nie chce No Man's sky tylko grę z małym otwartym światem do bólu napakowanym fajnymi misjami i fajnym klimatem. Nie chcę całej planety bądź kilku planet, bez kitu, dlaczego oni nie mogą zrobić po prostu fajnej kontynuacji, dlaczego muszą porywać się z motyką na słońce?
 14. Niech dobrze zoptymalizują co by to na 1080p w 60 klatkach mi śmigało na maksa to będę zadowolony. Recoil czy nie recoil pal to licho, od recoila to mam CS'a mnie tylko fajny singiel interesuje, jeśli w ogóle jest (?).