pepsi

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  1441
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pepsi

 • Ranga
  Newsroom gram.pl
 1. Po interwencji szanownego Kolegi reforma odwołana!
 2. To nawiązanie do komentarzy sugerujących, że jest to element akcji marketingowej. W treści wiadomości zostało to zresztą wyjaśnione.
 3. To prawda, niestety takie rzeczy wypływają na ostatnią chwilę i nie bardzo jest sposobność, żeby je już skorygować. I tak wstrzymywałem się z tym artykułem niemal do samego rozpoczęcia targów, ale jak widać - niewiele to pomogło :)
 4. dziwny błąd, dzięki za wyłapanie. Pozdrawiam
 5. > LOL, jaka bzdura. Przecież praktycznie każdy sprzęt ma dziś androida, nawet kuchenki > czy pralki a ios mam tylko iPhone / iPod / iPad. Tyle że tu nie chodzi o sumę, tylko o średnią.
 6. > God of War > Horizont Zero Down > For Honor > Dishonored II > Deus Ex: Mankind Divided > Mafia III > The Last Guardian > Vampyr > > i chyba tyle. Pozwolę sobie zauważyć, że artykuł jest poświęcony grom zapowiedzianym, a nie w ogóle pokazanym na E3 2016 :) z tej listy tylko God of War się łapie
 7. > Martwi mnie natomiast to "z innym wydawcą, na inne platformy" A co jest złego w multiplatformowości? Sony nie dałoby na to zielonego światła, więc trzeba szukać gdzie indziej.
 8. > Super pomysł! Zróbcie artykuł "wszystkie gameplaye". Ależ proszę Cię uprzejmie :) http://www.gram.pl/news/2016/06/15/e3-2016-wszystkie-gameplaye-zaprezentowane-na-targach.shtml
 9. > Na dzień przed konferencją, nie ma czegoś takiego jak wyciek. To po prostu marketingowe > zagrywki i podkręcanie zainteresowania. > Wszystkie te tak zwane przecieki są, w znakomitej większości, kontrolowane i zaplanowane. Nie w tym wypadku, Bethesda walczy o usuwanie filmu z wszelkich źródeł
 10. E3 2016 - zapowiedź

  > CEST = Central European Summer Time, a nie Standard :P Standard... ;)
 11. > "Jak wiadomo, w Deus Ex: Mankind Divided konsekwencje będą widoczne już w trakcie rozgrywki. > Ma to być jedna z największych nowości względem poprzednich części." > > Słucham? Co autor miał na myśli? We wszystkich częściach Deus Ex podejmowane wybory wpływały > w jakiś sposób na rozgrywkę Oczywiście wkradł się mały błąd - miała być poprzednia część, gdzie tak naprawdę nasze wybory w trakcie rozgrywki nie ważyły na przebiegu opowieści. Sami twórcy Deusa do tego nawiązują. Dzięki za zwrócenie uwagi.
 12. > "Ba, nawet zapowiedziana w trakcie wspomnianego wydarzenia obsługa modów na XOne będzie > funkcją dostępną również na PS4." > > A ile miesięcy po E3 ta informacja wypłynęła na światło dzienne? Wystarczająco późno. Oficjalnie może tak, natomiast pierwsze wzmianki, że "najprawdopodobniej na PS4 też", pojawiły się jeszcze na E3.
 13. > Prawda jest taka, że takiej osobowości jak Iwata nie zastąpi nikt. Ale sprawny, obdarzony > zmysłem biznesowym menadżer to może być dokładnie to, czego Nintendo w tym momencie potrzebuje. Muszę się zgodzić. Niemedialny fachowiec wydaje się dobrym rozwiązaniem. Powielanie tego, jaki był ś.p. pan Iwata nie ma najmniejszego sensu, bo wyszłaby z tego źle odbierana karykatura.
 14. > szkoda bo wersja pc jest o wiele lepsza, oczywiście o ile posiada się odpowiednio mocny > sprzęt > myślę że sprzedaż pudełkowa jest właśnie napędzana tym że duża część egzemplarzy sprzedawana > jest na konsolach gdzie wersje pudełkowe nadal mają się świetnie; drugim atutem kupna > w pudełku jest regionalizacja cen, dzięki której gry np. w polsce mogą być tańsze niż > na zachodzie Trzeba jednak mieć na uwadze, że wersje konsolowe są dwie, więc teoretycznie sprzedaż rozkładała się w miarę równomiernie - przynajmniej do końca czerwca.
 15. > Ja wiem, że krzykliwy tytuł przyciąga, ale serio, czy każdy musi powtarzać bzdurę, że > Age of Mythology dostaje dodatek 13 lat po premierze? Nie dostaje, ponieważ Tale of the > Dragon wyjdzie tylko do odświeżonej rok temu wersji, ta oryginalna nie dostanie nic. > Niby tak, aczkolwiek tytuł jest nawiązaniem do tego, o czym piszą sami twórcy, a kwestia EE też została w treści uwypuklona.