pepsi

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  1445
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pepsi

 • Ranga
  Newsroom gram.pl
 1. nie nastawiałbym się na tę pierwszą ;)
 2. Zapewniam, że forma użyta w newsie jest poprawna. Pisanie "Gwiezdne Wojny" to niestety bardzo często występujący błąd.
 3. Odnoszę wrażenie, że wręcz przeciwnie - raczej ci, którzy chcieliby wyręczyć scenarzystę w napisaniu scenariusza.
 4. Vader na różowo i z podkładem "I want to break free" mógłby dla tej gry zrobić wiele dobrego ;)
 5. Po interwencji szanownego Kolegi reforma odwołana!
 6. To nawiązanie do komentarzy sugerujących, że jest to element akcji marketingowej. W treści wiadomości zostało to zresztą wyjaśnione.
 7. To prawda, niestety takie rzeczy wypływają na ostatnią chwilę i nie bardzo jest sposobność, żeby je już skorygować. I tak wstrzymywałem się z tym artykułem niemal do samego rozpoczęcia targów, ale jak widać - niewiele to pomogło :)
 8. dziwny błąd, dzięki za wyłapanie. Pozdrawiam
 9. > LOL, jaka bzdura. Przecież praktycznie każdy sprzęt ma dziś androida, nawet kuchenki > czy pralki a ios mam tylko iPhone / iPod / iPad. Tyle że tu nie chodzi o sumę, tylko o średnią.
 10. > God of War > Horizont Zero Down > For Honor > Dishonored II > Deus Ex: Mankind Divided > Mafia III > The Last Guardian > Vampyr > > i chyba tyle. Pozwolę sobie zauważyć, że artykuł jest poświęcony grom zapowiedzianym, a nie w ogóle pokazanym na E3 2016 :) z tej listy tylko God of War się łapie
 11. > Martwi mnie natomiast to "z innym wydawcą, na inne platformy" A co jest złego w multiplatformowości? Sony nie dałoby na to zielonego światła, więc trzeba szukać gdzie indziej.
 12. > Super pomysł! Zróbcie artykuł "wszystkie gameplaye". Ależ proszę Cię uprzejmie :) http://www.gram.pl/news/2016/06/15/e3-2016-wszystkie-gameplaye-zaprezentowane-na-targach.shtml
 13. > Na dzień przed konferencją, nie ma czegoś takiego jak wyciek. To po prostu marketingowe > zagrywki i podkręcanie zainteresowania. > Wszystkie te tak zwane przecieki są, w znakomitej większości, kontrolowane i zaplanowane. Nie w tym wypadku, Bethesda walczy o usuwanie filmu z wszelkich źródeł
 14. E3 2016 - zapowiedź

  > CEST = Central European Summer Time, a nie Standard :P Standard... ;)
 15. > "Jak wiadomo, w Deus Ex: Mankind Divided konsekwencje będą widoczne już w trakcie rozgrywki. > Ma to być jedna z największych nowości względem poprzednich części." > > Słucham? Co autor miał na myśli? We wszystkich częściach Deus Ex podejmowane wybory wpływały > w jakiś sposób na rozgrywkę Oczywiście wkradł się mały błąd - miała być poprzednia część, gdzie tak naprawdę nasze wybory w trakcie rozgrywki nie ważyły na przebiegu opowieści. Sami twórcy Deusa do tego nawiązują. Dzięki za zwrócenie uwagi.