Kafar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8659
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kafar

 • Ranga
  Sekretarz
 1. W jaki sposób firma która istnieje na rynku 16 lat (cdp red) zrobiła trzy gry plus jedną darmową może się POGUBIĆ przy tworzeniu gier. Chyba pomyliły Ci się określenia. Co jak co, mogli być na początku zagubieni w prowadzeniu projektów, ale w żadnym wypadku nie zagubili się w tworzeniu gier. Gry robią co raz lepsze, mają jasne cele w tworzeniu ich i mają jasną wizję. Co to znaczy że CP powinien wychodzić na jesień tego roku? wg. czego to? kalendarza majów? Przepowiedni Nostradamusa?:) CP nigdy nie miał nawet roku wydania określonego.
 2. Współczuje microsoftowi że musi kupować firmy które mają marki, a nie potrafi zadbać o własne studia.. mając tyle mamony mogli by otwierać nowe i zatrudniać ludzi którzy pozostają na lodzie przez EA i ich zamknięte studia. Widać że jednak pieniądze w tworzeniu gier to nie wszystko, czego Microsoft nie rozumie.
 3. Na jakiej podstawie wysnułeś słaby luty. Czy po prostu z trendem lecisz by marudzić na coś co dostajesz za free (abonament nie jest za gry, od razu zaznaczam). Wnioskuje że w obie gry nie grałeś, nawet żadnej z nich nie posiadasz. Więc dlaczego słaby?
 4. Osobiście uważam że to bzdura ale.. życzę M$ by kupiło EA.. patrząc jak uśmiercają wszystko co kupują to mam nadzieje że EA zniknie z rynku. Microsoft. Nie zawiedź mnie. PS. To że jakaś firma ma kasę na wykupienie kogo kolwwiek to najpierw DANA firma musi chcieć się sprzedać wy tu Janusze biznesu ;P to nie działa tak że jak ktoś ma kasę to może każdą firmę kupić. Za dużo filmów o bogacza się naoglądaliście że kupują z dnia nadzień hotele Dobrym przykłądem jest tu Disney i FOX. Disney wyraził chęć kupna fox, fox chce się sprzedać aleeee państwo musi na to zezwolić. Więc to że oni chcą to jedno, drugie to już sprawdzenia prawne które trwają często powyżej roku, aby dostać pozwolenie na tak duże zakupy
 5. Super. Wszystkie 2 gry rocznie :D Nadal uważam że tego typu usługi to przyszłość, jednak jeszcze nie ta od MS.
 6. Jasne że zadziała. Wiesz, tam też jest soft do tego. Jakieś mini gierki ale nadal uważam że taka cena za karton to śmiech na sali. Na bank będą wzory do ściągnięcia lub na ali pojawią się podróbki. Nawet może nowe maszyny ktoś zaprojektuje, oczywiście jak będą przydatne w jakiś grach bo to co kupujesz to jest przydatne tylko w tych minigierkach. Jednak widzę potencjał w budowaniu fajnych robotów skoro w tym sofcie mozna sterować nimi ;)
 7. Ja już dawno porzuciłem kupowanie gier AAA i wszystkim to odradzam. Sa nudne, wtórne, płytkie, ubogie i nastawione na mikropłatności. Ale po za tymi 3-4 wiekszymi firmami sa tysiace miejszych i polecam je wspierać.  Gry o wiele lepszej jakości. Ludzie ślepo przywiazali się że gry to ubi, ea, activision. A to tylko 3 firmy na całym rynku. EA mało gier wydaje rocznie, a patrzac na ich raporty finansowe gdyby nie licencja fifa to juz by dawno padli.
 8. Serie warriorsów sprzedają się w milionach tylko że w Japonii. Ostation sam pierwszy raz zakupiłem Warriorsa tylko że fire Emblem na Switcha i bardzo mi się podoba ten gatunek ;)
 9. I dobrze, oszukiwanie w grach powinno być traktowane jak każde inne oszustwo.
 10. Co za bzdety, tylko mnie upewniają że taka firma jak EA powinna zniknać z rynku jak najszybciej. Właściwie w tej chwili żyją oni dzięki licencji od FIFY. Jak się robi beznadziejne liniowe gry to zarobek jest beznadziejny. To nie te same czasy jak kiedyś że nie było internetu i szybki recenzji użytkowników. Traktuj graczy jak dojne krowy/śmiecie to i gracze nie rzucą $ proste.
 11. Biorąc pod uwagę jaką dead game jest Destiny głównie Destiny 2 to raczej radziłbym wzorować się na czymś lepszym ;)
 12. W przypadku każdej firmy żal by mi było że dana firma ma takie problemy z reputacją od wielu lat już. W przypadku EA niestety uważam że na takie coś zapracowali sobie i zasłużyli. Właściwie nie smutno by mi było gdyby ta firma zniknęła kiedyś z rynku. Uważam EA za największą zakałe jako wydawca gier, seryjny morderca studiów i chciwość nie znającą granic.
 13. A ja latam jak dariuszp i co? Nie moge?:) Chociaż mi wystarczy wystawienie oceny na metacritic i odradzanie kupna gdzie się da by marka w tej postaci upadła jak najszybciej. Na metacritic :D Rak ocen, już od dawna oceną "graczy" nie warto się tam sugerować :D A jednak firmy się przejmują. Problem z posiadaniem firmy która ma akcjonariuszy jest taki że akcje i ich wartośc reaguje na rynek oraz głupie plotki i opinie oraz analizy. Więc nikogo nie interesuje Twoje zdanie czy tysięcy innych że metacritic nie warto brać pod uwagę bo trzeba brać ;) Niejedno krotnie wiadomości rodem z pudelków powodowały gigantyczne spadki akcji ;)
 14. A ja latam jak dariuszp i co? Nie moge?:) Chociaż mi wystarczy wystawienie oceny na metacritic i odradzanie kupna gdzie się da by marka w tej postaci upadła jak najszybciej.
 15. Też tego nie rozumiem. Same narzekania a ocena wysoka. Debilne układy lub strach serwisów.