Kafar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8653
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kafar

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Ja już dawno porzuciłem kupowanie gier AAA i wszystkim to odradzam. Sa nudne, wtórne, płytkie, ubogie i nastawione na mikropłatności. Ale po za tymi 3-4 wiekszymi firmami sa tysiace miejszych i polecam je wspierać.  Gry o wiele lepszej jakości. Ludzie ślepo przywiazali się że gry to ubi, ea, activision. A to tylko 3 firmy na całym rynku. EA mało gier wydaje rocznie, a patrzac na ich raporty finansowe gdyby nie licencja fifa to juz by dawno padli.
 2. Serie warriorsów sprzedają się w milionach tylko że w Japonii. Ostation sam pierwszy raz zakupiłem Warriorsa tylko że fire Emblem na Switcha i bardzo mi się podoba ten gatunek ;)
 3. I dobrze, oszukiwanie w grach powinno być traktowane jak każde inne oszustwo.
 4. Co za bzdety, tylko mnie upewniają że taka firma jak EA powinna zniknać z rynku jak najszybciej. Właściwie w tej chwili żyją oni dzięki licencji od FIFY. Jak się robi beznadziejne liniowe gry to zarobek jest beznadziejny. To nie te same czasy jak kiedyś że nie było internetu i szybki recenzji użytkowników. Traktuj graczy jak dojne krowy/śmiecie to i gracze nie rzucą $ proste.
 5. Biorąc pod uwagę jaką dead game jest Destiny głównie Destiny 2 to raczej radziłbym wzorować się na czymś lepszym ;)
 6. W przypadku każdej firmy żal by mi było że dana firma ma takie problemy z reputacją od wielu lat już. W przypadku EA niestety uważam że na takie coś zapracowali sobie i zasłużyli. Właściwie nie smutno by mi było gdyby ta firma zniknęła kiedyś z rynku. Uważam EA za największą zakałe jako wydawca gier, seryjny morderca studiów i chciwość nie znającą granic.
 7. A ja latam jak dariuszp i co? Nie moge?:) Chociaż mi wystarczy wystawienie oceny na metacritic i odradzanie kupna gdzie się da by marka w tej postaci upadła jak najszybciej. Na metacritic :D Rak ocen, już od dawna oceną "graczy" nie warto się tam sugerować :D A jednak firmy się przejmują. Problem z posiadaniem firmy która ma akcjonariuszy jest taki że akcje i ich wartośc reaguje na rynek oraz głupie plotki i opinie oraz analizy. Więc nikogo nie interesuje Twoje zdanie czy tysięcy innych że metacritic nie warto brać pod uwagę bo trzeba brać ;) Niejedno krotnie wiadomości rodem z pudelków powodowały gigantyczne spadki akcji ;)
 8. A ja latam jak dariuszp i co? Nie moge?:) Chociaż mi wystarczy wystawienie oceny na metacritic i odradzanie kupna gdzie się da by marka w tej postaci upadła jak najszybciej.
 9. Też tego nie rozumiem. Same narzekania a ocena wysoka. Debilne układy lub strach serwisów.
 10. Na pewno dobry wybór gdy ktoś posiada PS4 i średniej klasy PC nawet gdy się nie ma TV 4k to 1080 i 60fps to moim zdnaiem już minimum jakie powinny mieć konsole. (osobiście mam całkowicie gdzieś to 4k:)
 11. Też odradzam. Niedawno kupiłem XBOX ONE S. Jako dodatkową konsole i po 2 dniach sprzedałem. Takiej nudy w grach "exclusive" nigdy nie czułem. Do tego interface samej konsoli to dno i kompletnie nie jest intuicyjna. Do tego nawet aby ogladac filmy blurey trzeba ze sklepu sciagnac odtwarzacz (który ma wachania nastroju). Kompletne dziadostwo. Zostaje jednak przy PS4 (a właściwie raczej juz czekam na PS5) i PC.
 12. Twórcy Titanfall 2 wykupieni przez EA

  Sprzedając firmę EA na bank zakładali że niedługo będzie zamknięta a właściciele mają już chyba dość przemysłu growego i pora na emeryture.
 13. Kolejne studio zabite przez EA. Jeszcze troszkę i BioWare padnie bo już to firma przynosząca więcej kłopotów EA niż korzyści.
 14. lol problemem w mikropłatnościach nie był problem stylistyki postaci a zatrzymanie sie progresu singla.
 15. Ja myślę że autor powinien posiadać merytoryczną wiedzę aby wypowiadać się na takie tematy a nie sypać bzdurami na portalu którego nie jest właścicielem. Nie ma czegoś takiego jak osobiste poglądy autora gdy są umieszczane na portalu pracodawcy :)