Ryu_Makkuro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  293
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ryu_Makkuro

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Taaaaaaaa, zależy... po wydaniu gry to na pewno, przed... no już mniej. Gry tworzone przez Platinum Games wychodzą dopracowane w miarę możliwości na dzień dobry stąd jakakolwiek gra wydana przez nich jest dobrym przykładem. Square Enix choć nie zawsze staje na wysokości zadania (FFXIII...), to porty dwóch ostatnich Tomb Raider'ów są najlepszym przykładem na to że przy wysokobudżetowych produkcjach "nie tną całych zakrętów". A jeśli chcemy o przykład gry gdzie wydawca zlecił deweloperowi "zróbcie port PC" i wyszła kicha... to wystarczy spojrzeć na Batman Arkham Knight. Nie wiele tam zależało od wydawcy. A w kwestii DmC... co było nie tak? U mnie śmigała od pierwszego dnia bez problemów często siedząc około 100FPS... na GTX460. Nigdy nie słyszałem jakiegoś niezadowolenia odnośnie tej gry spod technicznego punktu widzenia...
 2. Masz. I to bardzo duże xD U mnie z początku to wyglądało na zasadzie byle dojść do pierwszego save point'u, a później to crashe co 5-30 minut. Ogólnie to jestem naprawdę zdziwiony że PC-towa wersja została tak... niedopracowana. MGR Revengance na PC działa naprawdę dobrze, sterowanie znakomite, dość opcji, wszystko działa jak należy. Nie jest to majstersztyk portów ale nie ma czego tak naprawdę zarzucić. Natomiast tu... w życiu bym się nie spodziewał tak polaryzującej różnicy.
 3. Obudzić się do takiego news'a to czysta przyjemność :D
 4. No to obstawiamy. Dalej będzie to niezoptymalizowany, zabugowany symulator łodzi, czy coś poprawią w końcu? xD
 5. Albo ja czegoś nie łapię, albo ktoś pominął lekcję matematyki. 45% z 18mln to jest 8.1mln, nie 3.1mln. 3.1mln to jest mniej więcej 17% (tak, nawet kalkulatora użyłem).
 6. Nowe Devil May Cry w produkcji

  A by ich zszczyściło z tymi mobilnymi g...
 7. Cóż, na pewno się zgadzam w kwestii braku mikrotransakcji w grach typu AAA. Natomiast już tych co nie są... to miktrotransakcje są na poziomie "Pay-a-thon" xD Także polać... ale nie do pełna ;)
 8. A przycisk "Źródło" na spodzie artykułu to niby gra na bandżo?
 9. "Każda postać ma walczyć inaczej i wykorzystywać inne umiejętności specjalne." Myślałem że mają walczyć dokładnie tak samo i wykorzystywać te same ataki specjalne... dziękuje za sprostowanie cpt. Obvious -_-
 10. Dlatego że ty kupujesz coś dla tymczasowego bonusu zawartego w czymś nic nie znaczy. Jeśli kupujesz chipsy dla karty, to dalej kupujesz produkt chipsy, nie kartę. Karta jest 100% bonusem nie wliczonym w cenę. To samo z jajkiem. Kupujesz produkt jajko niespodziankę, nie niespodziankę w jajku.   Odnośnie całej tej sprawy... to wszystko zależy jak dany loot box działa. Jeśli masz gwarancję dostania czegoś, to nie jest to już taki hazard. Tym bardziej jeśli dają gwarancję na coś czego jeszcze nie masz i loot box'y można zakupić bez pomocy twardej waluty. W takiej sytuacji doskonale wiesz co dostaniesz plus bonusy. Co powinno być zakazne to system "Pay 2 Win", gdzie musisz wydać twardą walutę aby móc rywalizować bez opcji pokonania płacenia czystym grind'em. W końcu jeśli jest opcja zakupienia czegoś tylko poprzez granię w grę, to już nie jest Pay 2 Win. Kwestia ile czasu trzeba spędzić na to zupełnie inny temat.
 11. Póki ta seria będzie tworzona przez ludzi którzy uważają "Underground" za jej korzenie i w dodatku starają się zadowolić ludzi którzy bardziej się interesują wszystkim oprócz ściganiem... to dalej to będą "Need For Sales" i każdy można ominąć szerokim łukiem.
 12. "...o których mogą zapomnieć użytkownicy konsol Sony." Nie muszą, wystarczy że mają PC-ta xD
 13. Nie pamiętam kiedy to było gdy miałem ponad zalecaną konfigurację xD
 14. Nigdy nie mogłem zrozumieć o co taki szał, także... a niech banują, przynajmniej nie będzie tego wszędzie widać. Już tego ignorowania mi po dziurki w nosie...
 15. Mam podobny problem, mój GTX670 choć daje radę to już zadyszki sporej dostaje.