toshi3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O toshi3

 • Ranga
  Obywatel
 1. Bardzo łatwo wierna ta policja... a gdzie jakieś rozeznanie? Ktoś dzwoni a oni jadą kulkę wpakować bez pytania... Najlepszy zabójca na telefon ... Po co komu najmowanie zabójcy, dzwonić wystarczy na policję, nie mogę...
 2. Czyli będę sprzedawać grę za 5$, zrobię jeden item na który trzeba farmić przez 10 000 godzin i powiem: "10 000 godzin rozgrywki za 5$ super oferta" ... szkoda gadać, z taką logika to gry powinny kosztować 5000$? Gracze powinni płacić za gry jak za prąd czy co?
 3. Obrzydliwe, kupie to DLC i kasa leci do WB a nie rodziny... No jakie to WB wspaniałe. Zarabiać na czyimś nieszczęściu.. Najpierw DLC, póżniej Mikropłatności teraz to.. zastanawiam się poważnie nad kupnem tej gry...
 4. Kiedy będzie potwierdzona cena? premiera niedługo i jak tu preordera robić jak nie wiem ile zapłacić xD
 5. Po co dać dostęp do cheatów/kodów, jak to miało miejsce w prawie każdej produkcji single player pare lat temu, skoro można je sprzedać i zarobić, ludzie zniszczą sobie przyjemnośćz gry po zakupie najlepszych itemków w grze i WB / Monolith ma to gdzieś. Czy nie po to właśnie większość developerów usuneło cheaty/kody ze swoich gier single player? Aby gracze nie psuli sobie swojego expierience z grą?
 6. System mikropłatności oznacza pewnie online non stop, pozatym jeżeli da się to zrobić za pomocą cheat engine to niby czemu mieliby brać za to pieniądze? czyli ja zapłace 15$ s ty cheatujesz i masz za free? prędzej bana byś dostał, nie może takie coś mieć miejsca, a jeżeli będzie miało to pewnie bedzie niezły ubaw jak zareagują developerzy tej gry. Piraci mogą sobie używać cheat engine ale na oryginale pewnie ban, takie czasy.
 7. Parę lat temu było w grach coś takiego jak cheaty/kody. Wpisywało się kod i dostawało legendarny item. Fast forward rok 2017, ludzie płacą dodatkowe pieniądze w grze Buy to play żeby dostać legendarny item... Przypominan że tego typu metody "zabijają" ochotę gry, otrzymuj potencjalny cel gry po kliknięciu jednego przycisku. Poprostu, sposób żeby wyciągnąć dodatkową kasę od ludzi, a że komuś się szybciej znudzi, to kogo to obchodzi. Druga sprawa. Czy będą darmowe DLC? Jeżeli mam płacić za każde, to te mikropłatności pokrywają koszty czego? Mercedesów panów z WB? Całe te gaming industry schodzi na psy przez tych krawaciarzy. Nie hejtuje tej gry, kupię napewno, ale to gracze wyznaczają kierunek gier. Jeżeli microtranzakcje będą się dobrze sprzedawać będziemy widzieć tego coraz wiecęj, co pewnego dnia źle odbije się na kieszeniach wszystkich.
 8. Nowi czempioni a tymczasem ludzie ze strict NAT nadal mają spore problemy żeby wogóle zagrać... Czy oni wogóle coś z tym zrobią? Dlaczego Warframe gra F2P z tym samym systemem połączeń  i zero problemów, a taki For Honor "AAA" i nie da się grać?
 9. Przetłumaczyli PS Store ale jak widać coś im się polskie znaki gryzą