Sentim

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  45
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sentim

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ja zaczynałem grę od Warcraft3, Heroes 3, Alien vs Predator, Flight Simulator, Soldier of Fortune. Pamiętam jak po COMie poczłączyłem się w F-29 Retaliator .
 2. Za wpłacone pieniądze dostajesz kopie gry. Co w tym strasznego?
 3. Khalid napisał: Ludzie przecież datę wydania macie podaną od samego początku. Nawet dziecko zauważy, że będzie to rok 2077. Zero spostrzegawczości... zero :)
 4. Co miesiąc wychodzi jeden dodatek do WH. A mówią że przeginka płacąc za grę 160 zł. Każdy krzyczy że EA to zła firma :D BF 1 sprzedaje z SP za 445 zł gdzie z góry masz opisane co dostaniesz i kiedy. A Sega zasyssa kase co miesiąc tak aby końcowy produkt dobił do ceny 400 zł albo i lepiej.
 5. Co miesiąc wychodzi jeden dodatek do WH. A mówią że przeginka płacąc za grę 160 zł. Każdy krzyczy że EA to zła firma :D BF 1 sprzedaje z SP za 445 zł gdzie z góry masz opisane co dostaniesz i kiedy. A Sega zasyssa kase co miesiąc tak aby końcowy produkt dobił do ceny 400 zł albo i lepiej.
 6. LOL. Czytajcie ze zrozumieniem jest napisane że beta startuje 25 maja dziś mamy 15. Więc beta będzie za 10 dni.
 7. Oba linki są złe wywala że nie ma takiej strony
 8. Link jest zły: słowach Vince''a Zampelli wypowiedzianych przy okazji oficjalnej zapowiedzi Titanfalla 2.
 9. A czemu screen z Hardline ?
 10. A gdzie ten artbook ? Bo fota z newsa to chyba nie to
 11. Źródło Wiki: Żużel tzw. szlaka - produkt odpadowy procesów hutniczych metali, stop zawierający zanieczyszczenia rud (żużel wielkopiecowy, żużel stalowniczy, żużel szybowy), topniki i pewną ilość tlenków metali lub pozostałość po spaleniu np. węgla, koksu, stanowiąca masę szklistego spieczonego popiołu. Takiego symulatora jeszcze nie było :)
 12. > Pierwsza część o niebo lepsza. Zgadzam się. 2D sprawdzało się znacznie lepiej dwa że i klimat był znacznie lepszy
 13. Ja tam jajek na kamieniu nie smażył bym sobie jajek. Kto wiem kto tam sikał przed obiadem