Gallahard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gallahard

 • Ranga
  Obywatel
 1. Za duży nacisk na fabułe? Gratuluję EA argumentu.  Fabuła w większości gier stanowi istotny element. Może być znikoma, banalna, ale bez niej gra jest według mnie zwykłym klikaczem.
 2. Brak polskiej wersji nie przekreśla dla mnie dobrej gry rpg. Pomimo to gra, która koszuje konkretną sumę, powinna ją posiadać. Wybór pomiędzy rpg'iem po polsku i po angielsku, zazwyczaj zostaje rozstrzygnięty na korzyść tego pierwszego. Divinity jak na razie mnie nie zachwyca i sądzę, że jeszcze poczeka. Ale pewnie zagram.
 3. BeWare Kończ Waść. Wstydu oszczędź.
 4. Nie wspomnieli, iż polski użytkownik ma problem z przeglądaniem sklepu i dokonywaniem zakupów podczas pierwszych dni wyprzedaży. Ale to Polska - kraj mlekiem i miodem płynący (gdzieniegdzie dziegciem).
 5. DLC składa się z klasy, przedmiotów i mało zachęcającej reszty. Niech jeszcze dodają specjalne zadanie tylko dla nekro (ironiczne stwierdzenie). Rozumiem sentyment dla nekromanty, ale trochę  powagi dla graczy też się liczy. Ach te Dajcie Ludzie Cash.  Tak niewiele za tak wiele. Widzę tu jakiś błąd myślowy.  
 6. Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - X zł Rise of Necromancer - X zł Kompletne wydanie - X +25-50% zł Ci co kupili wcześniej znowu przepłacają
 7. Ciekawe czy będzie zniżka dla tych co już mają Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition :P Coś czuję, że raczej nie :D  
 8. Ja natomiast zagrałbym w kilka gier z ps3 na ps4. Ostatecznie mogą byćw remaster (choć wolałbym drugi raz nie płacić za grę). Nowszym tytułom  brakuje według mnie swoistej głębii. Większość to typowy "ograj, zapomnij". Infamous 1 i 2 Mass Effect 2 - 3 Demon Soul Dark Soul Te gry nadal sprawiają mi mnóstwo zabawy.
 9. Jest szansa, że pomimo panującej mody ( BeWare), okaże się to całkiem przyzwoitą gierką. Byle tylko antagonista był jak trzeba. Zgaduję, że poprowadzimy  jednego z kilku bohaterów.  Możliwe, że wszyskich.
 10. Ciekawe co będzie z jakością wymienionych tytułów?  
 11. Co do hejter'ów. Jeżeli ktoś ma własne zdanie, inne niż pozostałe osoby.  To znaczy, że słucha hejterów i dał się zmanipulować przez Żniwiarzy. Łał. Ja też nie lubię nowej odsłony Mass Effecta. Moim zdaniem za dużo w nim elementów mmo, a za mało single player'owych. Chwała Żniwiarzom! - wypowiedział pustym mechanicznym głosem.
 12. Woda na młyn. I biznesik się kręci.
 13. Liczyłem, że znów znajdą jakiś sposób, by graczy "zmusić" do gry multi. "Nie dostaniesz bonusów, jeśli nie grasz w multiplayer." Powtórka z ME3. Tam to był detal z zakończeniem. Teraz single'owcy znów poczują się gorsi. Właśnie za takie bajery ta gra jest u mnie na minus.
 14. Ach Gothic I Ze wszystkich Gothic'ów (1-3) to właśnie część 1 budzi we mnie najmilsze wspomnienia. Pomimo upływu lat, z "orginalną" grafiką oraz z wszelkimi niedoskonałościami jest najbardziej grywalną dla mnie częścią. Ech! Szkoda, że los potoczył się inaczej. Tak, czy tak mamy 3 Gothic'i, które miały to coś.  
 15. Prequel z Nathanem? Może jest sposób. Musieliby tylko uargumentować, dlaczego nie pamięta on o wcześniejszej przygodzie. 1 Ktoś narzucił ''zasłonę pamięci", bo zbyt dużo się dowiedział; 2 Przeżył coś o czym wolał nie pamiętać (traumatyczne zdarzenie); Więc może nie dadzą mu odpocząć na emeryturze... Tak, czy tak. Na pewno będzie OK.