Gallahard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gallahard

 • Ranga
  Obywatel
 1. BeWare Kończ Waść. Wstydu oszczędź.
 2. Nie wspomnieli, iż polski użytkownik ma problem z przeglądaniem sklepu i dokonywaniem zakupów podczas pierwszych dni wyprzedaży. Ale to Polska - kraj mlekiem i miodem płynący (gdzieniegdzie dziegciem).
 3. DLC składa się z klasy, przedmiotów i mało zachęcającej reszty. Niech jeszcze dodają specjalne zadanie tylko dla nekro (ironiczne stwierdzenie). Rozumiem sentyment dla nekromanty, ale trochę  powagi dla graczy też się liczy. Ach te Dajcie Ludzie Cash.  Tak niewiele za tak wiele. Widzę tu jakiś błąd myślowy.  
 4. Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - X zł Rise of Necromancer - X zł Kompletne wydanie - X +25-50% zł Ci co kupili wcześniej znowu przepłacają
 5. Ciekawe czy będzie zniżka dla tych co już mają Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition :P Coś czuję, że raczej nie :D  
 6. Ja natomiast zagrałbym w kilka gier z ps3 na ps4. Ostatecznie mogą byćw remaster (choć wolałbym drugi raz nie płacić za grę). Nowszym tytułom  brakuje według mnie swoistej głębii. Większość to typowy "ograj, zapomnij". Infamous 1 i 2 Mass Effect 2 - 3 Demon Soul Dark Soul Te gry nadal sprawiają mi mnóstwo zabawy.
 7. Jest szansa, że pomimo panującej mody ( BeWare), okaże się to całkiem przyzwoitą gierką. Byle tylko antagonista był jak trzeba. Zgaduję, że poprowadzimy  jednego z kilku bohaterów.  Możliwe, że wszyskich.
 8. Ciekawe co będzie z jakością wymienionych tytułów?  
 9. Co do hejter'ów. Jeżeli ktoś ma własne zdanie, inne niż pozostałe osoby.  To znaczy, że słucha hejterów i dał się zmanipulować przez Żniwiarzy. Łał. Ja też nie lubię nowej odsłony Mass Effecta. Moim zdaniem za dużo w nim elementów mmo, a za mało single player'owych. Chwała Żniwiarzom! - wypowiedział pustym mechanicznym głosem.
 10. Woda na młyn. I biznesik się kręci.
 11. Liczyłem, że znów znajdą jakiś sposób, by graczy "zmusić" do gry multi. "Nie dostaniesz bonusów, jeśli nie grasz w multiplayer." Powtórka z ME3. Tam to był detal z zakończeniem. Teraz single'owcy znów poczują się gorsi. Właśnie za takie bajery ta gra jest u mnie na minus.
 12. Ach Gothic I Ze wszystkich Gothic'ów (1-3) to właśnie część 1 budzi we mnie najmilsze wspomnienia. Pomimo upływu lat, z "orginalną" grafiką oraz z wszelkimi niedoskonałościami jest najbardziej grywalną dla mnie częścią. Ech! Szkoda, że los potoczył się inaczej. Tak, czy tak mamy 3 Gothic'i, które miały to coś.  
 13. Prequel z Nathanem? Może jest sposób. Musieliby tylko uargumentować, dlaczego nie pamięta on o wcześniejszej przygodzie. 1 Ktoś narzucił ''zasłonę pamięci", bo zbyt dużo się dowiedział; 2 Przeżył coś o czym wolał nie pamiętać (traumatyczne zdarzenie); Więc może nie dadzą mu odpocząć na emeryturze... Tak, czy tak. Na pewno będzie OK.
 14. Jeśli będzie prequel to prawdopodobnie stworzą mnóstwo dziur fabularnych w poprzednich tytułach. Zmniejszą sobie też możliwość manewru w fabule. Inny bohater to pełnia możliwości. Naughty Dog jeszcze mnie nie zawiodły swymi produkcjami. Chyba tylko oni (spośród gier, w które gram). Ktokolwiek zostanie twarzą U5 będzie miał "pazur". Tak jak Drake.
 15. Miodnie Chloe jest wystarczająco charakterystyczną postacią, by dalej prowadzić serię Uncharted. To tylko jedna możliwość, ale U5, kiedyś powstanie. Samodzielne dlc z jej udziałem, może być formą "przekazania władzy" przez Drake''a. Seria Uncharted musi mieć swojego Indy'ego Jones'a.