Gallahard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gallahard

 • Ranga
  Obywatel
 1. Studio Vlambeer ma takie "perełki" ( w cenie max ~40zł), że jak dla mnie mogą nie uczestniczyć w obniżkach. Mam ich jedną grę i to przez przypadek. Zakup pakietu Serius Sam na promocji. Promocje to 90% moich zakupów. Pewnie wielu ma podobnie, więc oceńcie sami czy obniżki są potrzebne...
 2. Ach! Dragon Age Wspaniała część pierwsza, a następnie coraz słabsze kontynuacje. A miało być tak dobrze :(
 3. Każdy ma swój rozum. Ludzie uwielbiają tworzyć potwory by wydawać się sobie lepsi. Zle gry, złe filmy, złe s***taśmy i co dalej :P Zamiast szukać logicznej przyczyny, lepiej tworzyć bajki (myślenie godne polityków). Niech ludzie zamiast szukać winnych, wezmą odpowiedzialność za swoje czyny. A ja otwieram drugą butelkę Fortuny (wybaczcie za kryptoreklamę).
 4. Demon's Soul  Niech nieoficjalna plotka stanie się oficjalnym news'em  
 5. Demon's Soul Remaster lub gry ps3 działające na ps4 i będę szczęśliwy :)
 6. Dark Souls Remastered ukaże się 25 maja

  W końcu :) Jeszcze tylko Demon"s Soul i będzie komplet. Blighttown bez spadków fps-ów i problemów z kamerą. To zbyt piękne by było prawdziwe 
 7. Decyzje, które podejmowane są bez konsekwencji (można je zmienić w trakcie gry), tracą na znaczeniu. Jeżeli decyzja, którą podjeliśmy prowadzi do przykrych konsekwencji to trudno. Dawanie możliwości ponownego jej podjęcia bez ponownego startu gry jest według mnie zbyt dużym uproszczeniem. Lepiej niech dadzą dwa save'y na zapis. Jeden będzie zapasowy, drugi to autozapis. Sprawa rozwiązana. Wilk syty i owca cała.
 8. Dark Souls doczeka się remastera?

  Dark souls już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów Demon's Souls to priorytet dla mnie. Kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie. Czy jest jakaś opcja by edytować istniejący już post?
 9. Dark Souls doczeka się remastera?

  Demon's Souls to priorytet dla mnie.  Część pierwszą już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów Demon's Souls kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie.  
 10. Lubię ich produkcje.  Może  tym razem nie będą to znów "kartonowe postacie". Wiem, wiem. Nikła szansa :P
 11. Czyżby przygotowania do remastera na PS4?
 12. Pozostałe remaster Beamdog kupiłem, ale w tym wypadku nie widzę potrzeby. Tam dostawaliśmy chociaż "nowe" przybliżenie ekranu. Tutaj z tego, co pamiętam to już jest w pierwowzorze. Mogę zagrać w starą wersję i będzie to samo (przynajmniej dla mnie). Grafika to nie wszystko
 13. Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  Grim Dawn jest już w bibliotece steam od dłuższego czasu i to z dodatkiem. Faktycznie przypadł mi do gustu "od pierwszego zagrania" :D Ja na razie nie stwiedziłem żadnych uciążliwych błędów, a rozwój postaci jest .jak w TQ.
 14. Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  W dodatek chętnie bym zagrał. Niech tylko naprawią podstawkę pod względem zapisu gry. Po przejściu 2,5 rozdziału, zapis gry wymazał mi cały postęp zadań i zaczynałem od samego początku. Let's do it again?! Potem było tylko lepiej. Postać utkneła w fontanie i już nic nie dało się zrobić. Już nie pograłem, a chciałem :(  TQ to jeden z bardziej pasujących mi hack n slash'ów w jakie grałem. Tak było ze względu na sposób rozwoju postaci. To ja decydowałem, które drzewka rozwoju mi pasują. Postać była słabsza? No to co.