Gallahard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gallahard

 1. Dark Souls Remastered ukaże się 25 maja

  W końcu :) Jeszcze tylko Demon"s Soul i będzie komplet. Blighttown bez spadków fps-ów i problemów z kamerą. To zbyt piękne by było prawdziwe 
 2. Decyzje, które podejmowane są bez konsekwencji (można je zmienić w trakcie gry), tracą na znaczeniu. Jeżeli decyzja, którą podjeliśmy prowadzi do przykrych konsekwencji to trudno. Dawanie możliwości ponownego jej podjęcia bez ponownego startu gry jest według mnie zbyt dużym uproszczeniem. Lepiej niech dadzą dwa save'y na zapis. Jeden będzie zapasowy, drugi to autozapis. Sprawa rozwiązana. Wilk syty i owca cała.
 3. Dark Souls doczeka się remastera?

  Dark souls już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów Demon's Souls to priorytet dla mnie. Kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie. Czy jest jakaś opcja by edytować istniejący już post?
 4. Dark Souls doczeka się remastera?

  Demon's Souls to priorytet dla mnie.  Część pierwszą już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów Demon's Souls kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie.  
 5. Lubię ich produkcje.  Może  tym razem nie będą to znów "kartonowe postacie". Wiem, wiem. Nikła szansa :P
 6. Czyżby przygotowania do remastera na PS4?
 7. Pozostałe remaster Beamdog kupiłem, ale w tym wypadku nie widzę potrzeby. Tam dostawaliśmy chociaż "nowe" przybliżenie ekranu. Tutaj z tego, co pamiętam to już jest w pierwowzorze. Mogę zagrać w starą wersję i będzie to samo (przynajmniej dla mnie). Grafika to nie wszystko
 8. Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  Grim Dawn jest już w bibliotece steam od dłuższego czasu i to z dodatkiem. Faktycznie przypadł mi do gustu "od pierwszego zagrania" :D Ja na razie nie stwiedziłem żadnych uciążliwych błędów, a rozwój postaci jest .jak w TQ.
 9. Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  W dodatek chętnie bym zagrał. Niech tylko naprawią podstawkę pod względem zapisu gry. Po przejściu 2,5 rozdziału, zapis gry wymazał mi cały postęp zadań i zaczynałem od samego początku. Let's do it again?! Potem było tylko lepiej. Postać utkneła w fontanie i już nic nie dało się zrobić. Już nie pograłem, a chciałem :(  TQ to jeden z bardziej pasujących mi hack n slash'ów w jakie grałem. Tak było ze względu na sposób rozwoju postaci. To ja decydowałem, które drzewka rozwoju mi pasują. Postać była słabsza? No to co.
 10. Miało być zdruzgotani. Nie wiem dlaczego nie mogę edytować? Przedtem była taka opcja.
 11. Dragon Age Origin przeszedłem około 7 razy (różnymi postaciami). Nie wspomnę ile razy zaczynałem i nie kończyłem tej gry. Wszelkiego typu "mikropłatności" unikam jak ognia. Jedynie DLC fabularne są przeze mnie nabywane.  Z sentymentu kupiłem DA2, DAI, a nawet MEA. I dostaję szału. Jak można zepsuć tak genialne światy z takim potencjałem. Powiem tyle miarka się przebrała. Nie kupię już żadnego tytułu ze znaczkiem EA ( pewnie są zduzgotani :P ). Poza tym jak chcą mikropłatności to robić pełnoprawne mmo, a nie pseudo singleplayer.
 12. Electronic Arts zamyka studio Visceral Games

  Za duży nacisk na fabułe? Gratuluję EA argumentu.  Fabuła w większości gier stanowi istotny element. Może być znikoma, banalna, ale bez niej gra jest według mnie zwykłym klikaczem.
 13. Brak polskiej wersji nie przekreśla dla mnie dobrej gry rpg. Pomimo to gra, która koszuje konkretną sumę, powinna ją posiadać. Wybór pomiędzy rpg'iem po polsku i po angielsku, zazwyczaj zostaje rozstrzygnięty na korzyść tego pierwszego. Divinity jak na razie mnie nie zachwyca i sądzę, że jeszcze poczeka. Ale pewnie zagram.
 14. BioWare ma już pomysły na Dragon Age 5

  BeWare Kończ Waść. Wstydu oszczędź.
 15. Nie wspomnieli, iż polski użytkownik ma problem z przeglądaniem sklepu i dokonywaniem zakupów podczas pierwszych dni wyprzedaży. Ale to Polska - kraj mlekiem i miodem płynący (gdzieniegdzie dziegciem).
 16. DLC składa się z klasy, przedmiotów i mało zachęcającej reszty. Niech jeszcze dodają specjalne zadanie tylko dla nekro (ironiczne stwierdzenie). Rozumiem sentyment dla nekromanty, ale trochę  powagi dla graczy też się liczy. Ach te Dajcie Ludzie Cash.  Tak niewiele za tak wiele. Widzę tu jakiś błąd myślowy.  
 17. Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - X zł Rise of Necromancer - X zł Kompletne wydanie - X +25-50% zł Ci co kupili wcześniej znowu przepłacają
 18. Ciekawe czy będzie zniżka dla tych co już mają Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition :P Coś czuję, że raczej nie :D  
 19. Ja natomiast zagrałbym w kilka gier z ps3 na ps4. Ostatecznie mogą byćw remaster (choć wolałbym drugi raz nie płacić za grę). Nowszym tytułom  brakuje według mnie swoistej głębii. Większość to typowy "ograj, zapomnij". Infamous 1 i 2 Mass Effect 2 - 3 Demon Soul Dark Soul Te gry nadal sprawiają mi mnóstwo zabawy.
 20. Jest szansa, że pomimo panującej mody ( BeWare), okaże się to całkiem przyzwoitą gierką. Byle tylko antagonista był jak trzeba. Zgaduję, że poprowadzimy  jednego z kilku bohaterów.  Możliwe, że wszyskich.
 21. Ciekawe co będzie z jakością wymienionych tytułów?  
 22. Co do hejter'ów. Jeżeli ktoś ma własne zdanie, inne niż pozostałe osoby.  To znaczy, że słucha hejterów i dał się zmanipulować przez Żniwiarzy. Łał. Ja też nie lubię nowej odsłony Mass Effecta. Moim zdaniem za dużo w nim elementów mmo, a za mało single player'owych. Chwała Żniwiarzom! - wypowiedział pustym mechanicznym głosem.
 23. Woda na młyn. I biznesik się kręci.
 24. Liczyłem, że znów znajdą jakiś sposób, by graczy "zmusić" do gry multi. "Nie dostaniesz bonusów, jeśli nie grasz w multiplayer." Powtórka z ME3. Tam to był detal z zakończeniem. Teraz single'owcy znów poczują się gorsi. Właśnie za takie bajery ta gra jest u mnie na minus.