Afro69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  710
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Afro69

 • Ranga
  Delegat
 1. Jak myślicie, Robert ma szansę? Jest popularny w Fifie?
 2. Rainbow Six: Siege z 25 milionami graczy

  25 milionów? Serio? 
 3. Młodzież Wszechpolska opiera się na ideach Obozu Narodowego i Romana Dmowskiego. To nacjonaliści, nie naziści, a ich poglądy są narodowokatolickie i narodowo solidarne. W oficjalnej retoryce właśnie wiele maja odwołań katolickich i solidarnościowych. To ta zdrowsza polska lewica, bo narodowa ;). Oczywiście na pewno zdarzają się jakieś oszołomy z hasłami MW na ustach, ale za wszystkich odpowiedzialni nie są, a ich retoryka jest jak najbardizej zdroworozsądkowa.
 4. A czasem o Antyfaszystach i ruchach lewicowych, tj. Antifie, nie jest ostatnio głośniej? Zaledwie tydzień temu członek takich organizacji strzelał do tysiąca ludzi w Las Vegas, raniąc ponad 500, zabijajac dziesiątki. Aczkolwiek przyznam, że i nazistów się w ostatnim czasie trochę wykluło.
 5. Temat jakże współczesny, szczególnie na Zachodzie i w związku z UE. "Niektóre zwierzęta są równiejsze" Nie mogę się doczekać! Jedną grę ze świniakami w roli głównej wspominam ciepło, SWINE. Zagrywałem się w to z kuzynem za dzieciaka, może to był pierwszy rts:).
 6. To takie europejskie xd, śmierdzi hipokryzją i bardzo stanowczym zdaniem nie otwartym na dyskusję :P
 7. Cały czas liczę na jakąś pozytywną transformację CI...
 8. xd Dobrze, że Miami Horror nie widziałeś, bo byś stwierdził, że cofamy się w rozwoju.
 9. To pierwszy materiał z gry, który mnie zachęcił i mi się podobał. Nie z powodu tuningu, a przez pokazanie gry od innej strony, niż tej autostradowej...
 10. Live Action Trailer to imo polski Twin Peaks :)
 11. Nie rozumiecie Activision. Oni widzą to jako nową grę. Grafika nie ta sama, tytuł jakby inny, duża rozbieżność premier, hype u graczy jest, mamy nową grę. 150zł! :)
 12. BOOM! BOOOOOM1 BOOM!!11 Michael Bay na pewno się podjarał