borias

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  249
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O borias

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Chcemy. Pod warunkiem, że twórca zgarnie całość, a Beth nic nie dostanie.
 2. Zawsze wspieram polskie produkcje. Jeżeli nie mogę kupić już teraz, dodaję do listy życzeń. Przypływ gotówki, może jakaś promocja i gra ląduje w steamowej biblioteczce
 3. https://i.imgflip.com/vg6xm.jpg
 4. Powinno być: "[...] gra, które zarobiła wiele dla EA [...]". Skończyłem całość na PS4. Bardzo przydatna była opcja, żeby postacie cały czas nosiły hełmy. Szkoda, że nie działało to na NPC. Tak ohydnych facjat i animacji dawno nie widziałem. Wszystkie twarze w grze sprawiały wrażenie, że są losowo poskładane z "kawałków" dostępnych w edytorze. Najgorsza zaś rzecz, która mnie spotkała to syn Zaeda Massaniego. To gwałt na grze, marce i tej postaci. Ktoś za to odpowiedzialny powinien smażyć się w piekle na wieki wieków. Amen.
 5. Bioware, STAHP! Zgiń z honorem i nie produkuj więcej swoich potworków.
 6. Cały czas zalega u mnie edycja premierowa, do której nie mogę się zmusić. Pograłem tylko chwilkę. To już nie stare Fallouty czy nawet F3. Gra odrzuca, w sumie sam nie wiem. Jest taka... Nijaka.
 7. Gra to trup, nawet nie chcę tego pobierać, wystarczyło mi zupełnie "doznań" z padem u znajomego. Dłuższego żywota nie wróżę też najnowszemu potworkowi Ubi - "Skull and Bones".
 8. "Ej, wiecie co? Robiliśmy to przez 1,5 roku. Wybaczcie, że gra jest badziewiem". Co to za tłumaczenia? Nie ma co odkopywać tego trupa. Niech spoczywa w pokoju wiecznym.
 9. 3335 $!? Mam nadzieję, że to literówka (czy może raczej "cyfrówka") :D Swoją drogą - nie wiem, czy podziwiać ludzi, którzy wydają takie sumy, czy może popukac sie z politowaniem w czoło...
 10. Nie, po prostu ci hejtrzey tak Ci wyprali mózg, że sam uwierzyłeś w to, że ta gra jest taka zła. Ot podstawy psycholgii.  Gra jest dnem - ot, takie moje zdanie.
 11. Grałem przez 7h, cały czas próbując się przekonać, że to wszystko, co na temat nowego ME piszą w necie, to nieprawda. Że gra jest świetna, ma potencjał i klimat, że błędy i nuda wiejąca z Andromedy to wymysły łajdaków, że moja kasa nie została wydana na marne. I przez 7h okłamywałem sam siebie.
 12. Nie przez wszystkich graczy, niestety. Demo to była droga przez mękę.