borias

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  252
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O borias

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Piękna gra. W zalewie szamba różnych "Wielkich i Wspaniałych" wydawców gier to prawdziwa perełka. Polecam. Naprawdę. Wspaniała przygoda.
 2. "Mass Effectu"? "Przeprowadzonoby"? Jeleń na kupno zawsze się znajdzie - jak nie patrzeć: "świetlana przyszłość"...
 3. Pewnie, że mamy do czynienia z udanym tytułem, hitem dziesięciolecia wręcz. Szybko wszyscy do sklepów!  (Pieniążki z rączki do rączki :))
 4. Chcemy. Pod warunkiem, że twórca zgarnie całość, a Beth nic nie dostanie.
 5. Zawsze wspieram polskie produkcje. Jeżeli nie mogę kupić już teraz, dodaję do listy życzeń. Przypływ gotówki, może jakaś promocja i gra ląduje w steamowej biblioteczce
 6. Powinno być: "[...] gra, które zarobiła wiele dla EA [...]". Skończyłem całość na PS4. Bardzo przydatna była opcja, żeby postacie cały czas nosiły hełmy. Szkoda, że nie działało to na NPC. Tak ohydnych facjat i animacji dawno nie widziałem. Wszystkie twarze w grze sprawiały wrażenie, że są losowo poskładane z "kawałków" dostępnych w edytorze. Najgorsza zaś rzecz, która mnie spotkała to syn Zaeda Massaniego. To gwałt na grze, marce i tej postaci. Ktoś za to odpowiedzialny powinien smażyć się w piekle na wieki wieków. Amen.
 7. BioWare ma już pomysły na Dragon Age 5

  Bioware, STAHP! Zgiń z honorem i nie produkuj więcej swoich potworków.
 8. Cały czas zalega u mnie edycja premierowa, do której nie mogę się zmusić. Pograłem tylko chwilkę. To już nie stare Fallouty czy nawet F3. Gra odrzuca, w sumie sam nie wiem. Jest taka... Nijaka.
 9. For Honor z darmowym weekendem

  Gra to trup, nawet nie chcę tego pobierać, wystarczyło mi zupełnie "doznań" z padem u znajomego. Dłuższego żywota nie wróżę też najnowszemu potworkowi Ubi - "Skull and Bones".
 10. "Ej, wiecie co? Robiliśmy to przez 1,5 roku. Wybaczcie, że gra jest badziewiem". Co to za tłumaczenia? Nie ma co odkopywać tego trupa. Niech spoczywa w pokoju wiecznym.
 11. 3335 $!? Mam nadzieję, że to literówka (czy może raczej "cyfrówka") :D Swoją drogą - nie wiem, czy podziwiać ludzi, którzy wydają takie sumy, czy może popukac sie z politowaniem w czoło...