borias

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  244
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O borias

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Bioware, STAHP! Zgiń z honorem i nie produkuj więcej swoich potworków.
 2. Cały czas zalega u mnie edycja premierowa, do której nie mogę się zmusić. Pograłem tylko chwilkę. To już nie stare Fallouty czy nawet F3. Gra odrzuca, w sumie sam nie wiem. Jest taka... Nijaka.
 3. Gra to trup, nawet nie chcę tego pobierać, wystarczyło mi zupełnie "doznań" z padem u znajomego. Dłuższego żywota nie wróżę też najnowszemu potworkowi Ubi - "Skull and Bones".
 4. "Ej, wiecie co? Robiliśmy to przez 1,5 roku. Wybaczcie, że gra jest badziewiem". Co to za tłumaczenia? Nie ma co odkopywać tego trupa. Niech spoczywa w pokoju wiecznym.
 5. 3335 $!? Mam nadzieję, że to literówka (czy może raczej "cyfrówka") :D Swoją drogą - nie wiem, czy podziwiać ludzi, którzy wydają takie sumy, czy może popukac sie z politowaniem w czoło...
 6. Nie, po prostu ci hejtrzey tak Ci wyprali mózg, że sam uwierzyłeś w to, że ta gra jest taka zła. Ot podstawy psycholgii.  Gra jest dnem - ot, takie moje zdanie.
 7. Grałem przez 7h, cały czas próbując się przekonać, że to wszystko, co na temat nowego ME piszą w necie, to nieprawda. Że gra jest świetna, ma potencjał i klimat, że błędy i nuda wiejąca z Andromedy to wymysły łajdaków, że moja kasa nie została wydana na marne. I przez 7h okłamywałem sam siebie.
 8. Nie przez wszystkich graczy, niestety. Demo to była droga przez mękę.
 9. Ledwo udało mi się skończyć demo na PS4. Całość nieudolnie kręci się gdzieś pomiędzy Deus Exem a Bioshockiem. Mi osobiście nie przypadła do gustu i na pewno nie kupię (nawet po obniżkach).
 10. Prawda. Grało się świetnie. Też biorę.
 11. Patrzę na to gówno i zastanawiam się: na czym w ogóle ma polegać ta gra? Jak ktoś może mieć nadzieję, że to się uda i zwrócą się chociaż koszty produkcji? Łażenie po lesie i mordowanie nastolatków na rózne sposoby? To jest pomysł twórców? Ja pier... 
 12. Ja poczekam na oceny, recenzje, patche, wszystkie płatne DLC, edycję gry roku z wszystkimi DLC i obniżkę za całość - 19,99 zł - wtedy biorę (może). Za dużo ostatnimi czasy było oszustw/niespełnionych obietnic/wyciętych kawałków/kłamstw odnośnie całości gry itp.
 13. Przydałby sie patch 1.3, który zmienia cenę tego "dzieła".