Crad999

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Crad999

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nie będzie świątecznej przeceny Switcha

  Kupiłem w outlecie w ostatni czwartek. Kupiłem też Mario Odyssey. Cieszę się, że istnieją dobre, długie gry, które sprawiają tyle przyjemności, pomimo tego, że są stosunkowo proste. Niedługo pewnie skończę, to się wezmę za szukanie jakiejś taniej Zeldy.
 2. Ja analizuję, że taki przeciętny analityk to "pracuje" 15 minut dziennie i zarabia pewnie te >2000$/miesiąc. Oznacza to około 4$/min. Jeśli spojrzeć na dane, 15 minut analizowania to jedna z najprostszych form wróżenia z fusów. Analiza ilościowa pokazuje, że analitycy gier tak naprawdę zarabiają relatywnie za dużo pieniędzy i prawdopodobnie powinni obniżyć im stawki. Pan Wingren to idealny przykład braku reakcji, ponieważ chodzi tu o pieniądze i rozgłos, reddit i pewnych analityków, którzy szukają dziury w całym i im się nudzi - kwituję ja.
 3. Pierwsze oceny Star Wars: Battlefront II

  Może jest dobry :P
 4. Niestety nie mogę przyznać racji. SJP też ma inne zdanie. (https://sjp.pl/broń) PWN zresztą też. (https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/bron-czy-bronie;11154.html)
 5. Jeżeli będzie posiadał do tego technologię w stylu Samsung Dex to może być pierwszy produkt Razera którym jestem zainteresowany.
 6. Z ubolewaniem trzeba jednak przyznać, że gry single player sprzedają się nieco gorzej od gier nastawionych na multi. Nie mówiąc już o zyskach.
 7. Im więcej czytam o tej grze, tym mniejszą mam ochotę ją kupić (kiedykolwiek). Dostałem przed chwilą maila z podziękowaniami za udział w becie. Dosłownie napisali tam "przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną skrzynię, dzięki której uzyskasz początkową przewagę w walce wraz z ukazaniem się gry w listopadzie". Serce się kraje przez to co EA wyprawia z licencją Gwiezdnych Wojen.
 8. herezje :D Herezje, zę trójka, czy że Black Flag? Akurat szanty w 4ej odsłonie serii bardzo mi się podobały. Tak, że w sumie poza nimi nie pamiętam innej muzyki :D
 9. Nie było, w tym gąszczu różnych opcji, możliwości zmiany na angielski? Albo w ustawieniach gdzieś w aplikacji Origin może? Jeżeli to prawda.... Darth Grucha może wydawać się śmieszny z początku, ale jednak wolę angielskiego astmatyka.
 10. Przeraża mnie informacja, że chcą gruntownie przerobić grę nastawioną na fabułę dla pojedynczego gracza na coś do czego miałbym teoretycznie wrócić (po "aktualnych trendach rynku" wnioskuję, że mają w planach coś w stylu Destiny). Porażka po całej linii. Grałem w te wakacje w Kotora, na następcę przyjdzie mi poczekać do czasu jak EA utraci licencję.
 11. O tym właśnie mówię. W czym przeszkadza mi Denuvo? Osobiście w niczym, ale twórcy mogliby spokojnie je porzucic i pieniądze przeznaczyć na produkcję, a nie kończymy później z mikrotransakcjami. Jak ktoś będzie chciał spiracić to i tak ściągnie.
 12. To tylko dokłada do stosu powodów dla których nie zagram w tę grę w najbliższym czasie. Można obstawiać kiedy złamią Denuvo w tej grze. Niecały dzień? Daję max tydzień. Bez sensu.
 13. Jeszcze dzisiaj przeglądałem listę najchętniej kupowanych gier ever i PUBG miało "jedynie" 10mln sprzedanych sztuk. Wow.
 14. Ciekawe czy wyjdzie update do dodatku. Ostatnio był u mnie znajomy to chcieliśmy sobie potyczkę na LAN zapuścić, ale się nie udało, na podstawce z kolei poszło bez problemów.
 15. Pan Soderlund pewnie chciał powiedzieć "upewniamy się, że jest tak dobra jak pierwsza część być powinna, kiedy ukaże się na rynku". No niestety, ale ostatnimi laty raczej gry kupuję z przynajmniej rocznym opóźnieniem. Wolę dobry gameplay i wciągającego single'a, od cudownej grafiki.