sc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  235
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O sc

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A cóż to znaczy "odpicowana ścieżka dźwiękowa"? Proszę mi ścieżki dźwiękowej niedopicowywać! Pan perkusista z The Police odegrał kawał dobrej roboty i jedyne co trzeba, to nagrać to jeszcze raz w dzisiejszym standardzie jakości dźwięku. Aaa i mówię tu o części gry nr 3, tą ogrywałem. Namiętnie. 
 2. a ja wciąż nie mogę zagrać w pierwszą część: lagi straszliwe i artefakty, próbowane na dwóch laptopach (starszych). Skaranie boskie. Szkoda, bo bardzo lubię twórczość Pana Michela Ancela. :-(((
 3. > Za StuntGP by się wzięli! No właśnie. Umarł w butach. :(
 4. Nooooooooooooo nie wierzę! Ileż to miesięcy czekałem na takiego newsa. Prawie się popłakałem. :'')
 5. Film szczerze polecam. :)
 6. Nie wiem skąd u autora artykułu tyle jadu. Twoim zdaniem McCartney powinien zaszyć się w czterach ścianach i nie robić nic? Tak samo nie rozumiem porównywania z Beatlesami. Kocham ten zespół, ale on zakończył się lata temu. Każdy z muzyków poszedł swoją drogą i tyle. Sam utwór jak dla mnie bardzo fajny. :)
 7. > A ja nie lubię wypowiedzi w twoim stylu. Jakby post miał wyglądać jak praca magisterska. Dlatego, że dbam o stronę wizualną wypowiedzi? Proszę cię.
 8. > forza motorsport lepsza No nie, to się nigdy nie skończy. Lubisz Forzę to graj w Forzę, a takie dziecinne teksty w stylu "mój tata pokona twojego tatę" powinieneś zostawić w piaskownicy. Co do samej gry, jestem zainteresowany. W serii GT zawsze podobała mi się koncepcja szerokiego wyboru samochodów, w tym niekoniecznie tych sportowych. Tego mi brakowało w Forzie. Lubię sobie pojeździć toczącymi się klasykami.
 9. > Demo to demo, gra z LBP nie ma prawie nic wspólnego, a w coopie jest rewelacyjna. Dobrze wiedzieć. Może skuszę się na pełną wersję. ;)
 10. Grałem w demo na Xbox 360 i jakoś nie przekonała mnie ta gra, taka uboga wersja Little Big Planet.
 11. Dlaczego umiera, skąd ten pesymizm? Sam chcę kupić tę konsolkę i liczę na przełamanie klątwy po premierze gier z E3. Tyle lat na rynku, wierzę że wiedzą co robią.
 12. > ale najbardziej lubi pieniądze : D Jakby tak było, to miałbyś nowego MGSa co roku.