Fearror

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fearror

 • Ranga
  Obywatel
 1. S.T.A.L.K.E.R. 2 w produkcji

  O... Moj... Boże... Dziś tej wiadomosci nic nie przebije!
 2. Nie wiem, twórcy nie potrafia postawić na swoim i wykreowac oryginalny design postaci? Facet wyglada jak Shepard wampir lub co gorsza bardzo nijaki, bezplciowy ktoś o kim zapomnimy tak szybko jak skonczyny grę. Ech...
 3. Jak czytam te "najważniejsze platformy sprzetowe" to rece mi opadaja.
 4. Tak! Kilka dni temu narzekałem że mało gier z Czarnobyla, prosze! Czekamy na gameplay
 5. Mogliby zrobić nowego Stalkera bo w tej tematyce nie ma żadnych gier.
 6. Chociaż Doom jest przekozacki i dosłownie wczoraj go ukończyłem, po cichu liczę na ten sam typ remaku w przypadku Quake (najlepiej bazującego na II części).
 7. Smutna prawda ale Switch i gry Nintendo nie będą długo lub nigdy tłumaczone. Trudno.
 8. Jakby ściąganie było czymś nadzwyczajnym w dzisiejszych czasach. Serwis Gram ma ostatnio pod górkę że Switchem, po co?
 9. Być może właśnie dlatego zainteresował mnie ten sprzęt. Do zadań specjalnych i nietypowych tytułów pasuje jak ulał, a w większe gry gram głównie na PS4. Choć może bym sobie w DOOMa zagrał na Switchu... ale tu już dużą rolę gra moja prywatna słabość do tego tytułu Dziś akurat będę go kończył jak czas pozwoli :D Wiadomo, lepiej się patrzy na małym ekranie ale miłej gra na TV
 10. Pamiętam, jak na PSXa wychodziły takie eksperymenty jak Vib Ribbon. Dziś wiele osób kazałoby się puknąć w głowę, gdy się spojrzy na cenę pudełka z grą. A swego czasu ten tytuł był prosty i niesamowicie wciągający... plus - pozwalał na odtwarzanie swojej muzyki podczas grania! Zabawne bo jeszcze kilka dni temu przeleciała mi przez głowę myśl że Switch przypomina mi czasy psxa właśnie :D  
 11. Dość prowokujacy artykuł, może dlatego bo duże grono tutejszych czytelników albo ma najdłuższe doświadczenie z PCtami albo jeżeli posiadają konsolę to od Microsoftu bądź Sony. Brawo dla pana redaktora za pomysł na pobudzenie dyskusji. Przegadywać się w niej nie będę bo po prostu szkoda czasu i energii ale podkreślić mi miło że faktycznie Switch w polskich realiach nie będzie traktowany poważnie a służyć powinien tylko jako konsola lub sprzęt dodatkowy. Nie zmienia to faktu że jest to sprzęt wyjątkowy ze względu na możliwości i tytuły first party które mają magię ale nie są dla każdego. Reasumując polecam switcha każdemu kto otwarty jest na inne rozwiązania w branży konsolowej plus nie przeszkadzają mu niecodzienne sposoby na konstrukcję sprzętu, akcesoriów oraz unikatowe, właściwie jedyne w swoim rodzaju gry. Piszę to szczerze ;)
 12. Pewnie na switcha nie wyjdzie. Niech ją spolszczą bo jedynka jest mega dobra.
 13. Proszę bardzo, w internecie można juz zobaczyc wczesny port i płynność. Dobrze się zapowiada, o dziwo.
 14. Nawet nie wiem jak to skomentować. Idę spać.  Lepiej upierać się przy możliwie najprostszym odbiorze wiadomości ewidentnie podkreślającej dziwaczną wręcz próbę ujęcia jak miernie niska jest kolekcja tytułów na konsoli co w jeszcze dziwniejszym rezultacie spowodowało zaskakującą sprzedaż Celeste. Po prostu zalecam otworzyć oczy i bez atakowania pozdrawiam, aczkolwiek niechętnie już pana od pierwszego komentarza który świadomie wie co zasugerował.
 15. Co? Chłopak zasugerował że to platforma na która jest najmniej gier i miał racje. No chyba że twierdzisz że inne konsole i pc mają mniejszą bibliotekę.  I skąd Ty wziąłeś to że nie ma pojęcia i nie chce mieć? A skoro twierdzisz że jest inaczej to chyba jednak ktoś inny nie ma o tym pojęcia. Jeśli ktoś tutaj nie potrafi czytać ze zrozumieniem to właśnie Ty. Adwokatem jesteś że tak dzielnie walczysz o własne zrozumienie tekstu? Kontekst jest sugerujący i od razu widać co kryje się pod zmyślnie ukrytym zlepkiem liter, jednak niektórzy widzą tylko to co napisane, trudno.