Gumisiek2

Moderator
 • Zawartość

  18256
 • Dołączył

 • Ostatnio

Gumisiek2 ostatnio wygrał w dniu: 18 Luty 2017

Gumisiek2 miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Gumisiek2

 • Ranga
  Angel of Death

Ostatnio na profilu byli

1200 wyświetleń profilu
 1. Śródziemie: Cień Mordoru - temat ogólny

  Temat o tej grze już istnieje, po prostu tytuł zapisany był w języku angielskim
 2. CD-ACTION

  Opłacało mi się czekać z kupnem Far Cry 3, bowiem ten właśnie tytuł, obok Assassin's Creed: Brotherhood, zostanie dodany do urodzinowego numeru CD-Action Obie gry trzeba aktywować na Uplay, a do wyboru jest kilka wersji językowych, w tym oczywiście polska.
 3. Miałem to samo Strasznie narzekałem na nieintuicyjne sterowanie w pierwszym Gothiku, dopóki nie złamałem dominującej prawej ręki. Od tamtego czasu gram w G1/G2 wyłącznie przy użyciu klawiatury, a sama gra uratowała mi życie, bo lewą ręką nie potrafiłem ani efektywnie obsługiwać myszki, ani nawet grać w wyścigi, a reszta tytułów wymagała dwóch sprawnych rąk. Co do dodatku - jestem przekonany, że prędzej czy później jakoś wycieknie Ewentualnie, jeśli Piranha Bytes zdecyduje się na remaster pierwszych dwóch Gothików (mam po dziurki w nosie remasterów, ale obecnie z Gothikami jest taka posucha, że z pocałowaniem ręki przyjąłbym Gothic 1 HD, o ile byłoby to coś więcej niż durne podbicie rozdzielczości i przystosowanie gry do działania na nowych systemach), to może dorzucą w bonusie ukończony dodatek? Musieliby jednak zmienić w nim fabułę bądź uznać go za niekanoniczną ciekawostkę, gdyż podobno definitywnie kończył wątek Bezimiennego.
 4. CD-ACTION

  Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to: Awesomenauts (Steam) Far Cry PL (DRM-Free + Uplay) Assassin's Creed II PL (Uplay) Numer zadebiutuje w najbliższy wtorek, 10.01.2017 r. Dla mnie elegancko. Fajnie będzie mieć cyfrowe wersje FC oraz AC II, a i Awesomenauts to bardzo porządna gierka, choć ją akurat już mam.
 5. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Coś się mocno popsuło - okienko edycji posta wyglądało tak: Zwróćcie uwagę na grubość liter - autor posta prawdopodobnie wkleił jakiś link, ale w jakiś sposób formatowanie sprawiło, że na jedną linijkę postu przypadała jedna literka, ponadto były one na siebie nałożone. Po skopiowaniu całości posta do notatnika treść wyglądała już normalnie. Dam znać o tym niecodziennym przypadku Igorowi. Wołam też @lis_23 - powiedz coś więcej o swoim poście, po prostu wkleiłeś link i wtedy zrobił się taki miszmasz? Natomiast co do reklamy, to u mnie nic nie wyświetlało - Mozilla Firefox 50.0.2, bez żadnych programów blokujących reklamy.
 6. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Niestety, tematy trzeba poprzypinać (a właściwie zacząć obserwować) od nowa.
 7. @Marcin08 - spróbuj przytrzymać przez chwilę Ctrl+Alt+Del, powinno wyskoczyć okienko z logowaniem. Miałem podobny problem po jubileuszowej aktualizacji, później przestał on występować, z kolei w ostatnich dniach wielu użytkownikom aktualizacja KB3201845 coś namieszała w systemie. U mnie, odpukać, wszystko w porządku.
 8. Darksiders 2 problem z zapsiem

  Wejdź ponownie we Właściwości danej gry i wybierz zakładkę DLC, a następnie sprawdź, czy wszystkie dodatki są zaznaczone. Domyślnie są, ale jeśli jakimś cudem nie byłyby, zaznacz je i zrestartuj Steama, który powinien wtedy dociągnąć brakujące pliki.
 9. Darksiders 2 problem z zapsiem

  Spróbuj sprawdzić spójność plików lokalnych gry. Aby to zrobić, w Bibliotece Steam kliknij prawym przyciskiem myszy na tytule gry i wybierz Właściwości. W oknie Właściwości przejdź na zakładkę Pliki lokalne i kliknij przycisk Sprawdź spójność plików gry.
 10. Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Po zabiciu pięciu orkowych dowódców możesz zakończyć u niego to zadanie, co da Ci 4000 sztuk złota i oczywiście trochę punktów doświadczenia. Nie jestem pewny, ale być może po oddaniu Karrypto ognistego pucharu również możemy powiadomić o tym Markusa, aby zdobyć trochę PD.
 11. CD-ACTION

  Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to: The Way PL (Steam) Men of War: Assault Squad GOTY PL Phantaruk PL (Steam) Numer zadebiutuje w najbliższy wtorek, 13.12.2016 r.
 12. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Mój avatar oryginalnie miał bardzo małe rozmiary (choć pamiętam, że gdy na starym forum testowo włączyłem większy rozmiar avatarów, to wciąż wyglądał dobrze), później gdzieś go przesiałem i zdobyłem go ponownie poprzez ściągnięcie go z gram.pl w rozmiarze, jeśli dobrze pamiętam, 64x64 px Obecnie forum powiększa jego rozmiar do 128x128 px, a następnie skaluje do 90x90 px, więc nie wygląda on zbyt elegancko, ale udało mi się znaleźć odpowiedni obrazek w rozmiarze 450x331 px, więc już niedługo Goku będzie w Full HD
 13. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Jak zmienić avatar?
 14. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Mnie tam nowy wygląd i funkcjonalności bardzo się podobają, ale najważniejsi są użytkownicy i mam nadzieję, że nowe forum skłoni do powrotu weteranów gram.pl. Co do logowania, to po podaniu poprawnych adresu e-mail oraz hasła zostałem przeniesiony na stronę główną forum jako niezalogowany użytkownik, niemniej wystarczyło wpaść do kilku działów, by nagle być zalogowanym. Jest to jednak rzecz do naprawienia. Moim zdaniem przycisk "Powiadom mnie o odpowiedziach" powinien być domyślnie włączony. Skoro wypowiadam się w danym temacie, to chyba logicznym jest, że chciałbym otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach? Zaznaczanie tej opcji w każdym temacie jest raczej słabym rozwiązaniem. A, i button gram.pl powinien przenosić raczej na główną stronę serwisu, a nie na forum (nie żebym zbyt często korzystał z głównej, ale jest to lekko mylące), choć przycisk przenoszący na forum również by się przydał.
 15. LOL - League of Legends

  Zastanawiam się właśnie nad wyjazdem do Krakowa tylko po to, by spotkać się z kimś z H2K i zadać jedno proste (w teorii) pytanie: Dlaczego nie zbanowaliście Gnara? Mój umysł nie potrafi tego pojąć.