Dragoon84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  317
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dragoon84

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Spolszczenie???? Ech - czekaj .....
 2. O taaaaaaaaaaaaaaaaaak
 3. Wygląda uroczo - takie Divinity Original Sin - nie powiem dla ubogich- ale z mniejszym na pewno budżetem i rozmachem... A tak poza tym - szczegół - ale powinno być - "...w 300.000 SŁÓW..."
 4. A tam, gdzie się strzela GOLe napisali, że elementy RPG i system zbierania ekwipunku jest na plus i w ogóle gra jest na 8.5. I tak te wszystkie recenzje o kant d.... rozbic.
 5. Szkoda, że jedynka nie wyszła na PC, mimo pewnych zapowiedzi .... Trzeba będzie się uczyć, przyzwyczajać, poznawać, przy czym ci, którzy mogli grać w jedynkę, mają już pewną przewagę. Ale nareszcie gra zawita na jedyną słuszną dla tego typu produkcji platformę.
 6. Dlaczego BABA - na Boga :/
 7. Rozmyśla, rozważa, nic nie obiecuje? Poprawienie bugów, to powinien być ich zasrany obowiązek :D
 8. 17 świetnych i dobrych ocen wobec 7 słabych. Nie wymaga komentarza.
 9. Niedługo będą płatne nanododatki.
 10. Jaja sobie robicie? Czytam o Fifie 18 - klikam i oglądam jakieś gówna. Gdzie tu fifa?
 11. Ja bym zaproponował - nie grajcie w Overwatch na konsole. Jest to równie "mądre" stwierdzenie?
 12. Już na kpinę zakrawa sam fakt, że w dzisiejszych czasach w trakcie dyskusji o grze SINGLEPLAYER w ogóle trzeba poruszyć temat obecności (lub nie) jakichkolwiek mikrotransakcji.
 13. Żeby tak jeszcze wyrzucali każdą badziewną grę ze sklepu, a nie obnosili się byle crapami z ceną 40+ Euro, to by było też dobrze ......
 14. Wbrew pozorom bardziej się zaczynam zastanawiać, co jest nie tak z daną produkcją, gdy widzę 15 ocen 80+, względem 3 czy 4 ocen 70-, niż same oceny np. ~50. Wtedy pytam sam siebie - kurde skoro tych kilku oceniło tak, a nie inaczej, to wątpie, żeby byli nienorrmalni. Może nie spodobało im się coś, czego ja bym również nie przełknął? Byłbym skłonny przeanalizować te recenzje dogłębniej, niż pochlebne.