Dragoon84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  322
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dragoon84

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Druga część była wg mnie baaardzo dobra - właśnie wrzucenie do tego z powrotem elementów RTS moim zdaniem było chybionym pomysłem. A elementy MOBA? WTF Na pewno twierdzę tak z perspektywy bardziej fana "bieganego RPG", niż czystej strategii i budowania baz na czas. Mogli wybrać - albo RTS - albo "biegane RPG" ze zbieraniem fajnych przedmiotów i ulepszaniem jednostek.
 2. Raczej na odwrót xD
 3. EA zwiększa nagrody w Need for Speed Payback

  EA szaleje. Zaraz się dowiemy, że za punkty w NFS można odblokować postacie w Battlefront II xD
 4. Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  Spójrz na cenę tego dodatku i może trochę ochłoniesz. :D A kto inteligentny kupuje gry z poziomu Steam? Podkreślam - nie NA Steam, ale z POZIOMU Steam. Przez 9 lat użytkowania uzbierałem gry, z których żadna nie jest zakupiona w tej platformie docelowej, bo zupełnie nie nadaje się do kupowania poprzez nią gier. Wiadomo dlaczego.
 5. No, ale gdyby ktoś podszedł do ciebie, albo w internecie nawet, napisał ci, że jesteś idiotą, ale zaraz potem zrobił ci przelew pieniędzy, to by cię te słowa mało obchodziły wtedy XD
 6. Spolszczenie???? Ech - czekaj .....
 7. Wygląda uroczo - takie Divinity Original Sin - nie powiem dla ubogich- ale z mniejszym na pewno budżetem i rozmachem... A tak poza tym - szczegół - ale powinno być - "...w 300.000 SŁÓW..."
 8. A tam, gdzie się strzela GOLe napisali, że elementy RPG i system zbierania ekwipunku jest na plus i w ogóle gra jest na 8.5. I tak te wszystkie recenzje o kant d.... rozbic.
 9. Szkoda, że jedynka nie wyszła na PC, mimo pewnych zapowiedzi .... Trzeba będzie się uczyć, przyzwyczajać, poznawać, przy czym ci, którzy mogli grać w jedynkę, mają już pewną przewagę. Ale nareszcie gra zawita na jedyną słuszną dla tego typu produkcji platformę.
 10. Darksiders 3 - zapis z gry w wersji pre-alfa

  Dlaczego BABA - na Boga :/
 11. Rozmyśla, rozważa, nic nie obiecuje? Poprawienie bugów, to powinien być ich zasrany obowiązek :D
 12. Mass Effect: Andromeda - przegląd ocen

  17 świetnych i dobrych ocen wobec 7 słabych. Nie wymaga komentarza.
 13. Niedługo będą płatne nanododatki.