Dragoon84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  314
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dragoon84

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A tam, gdzie się strzela GOLe napisali, że elementy RPG i system zbierania ekwipunku jest na plus i w ogóle gra jest na 8.5. I tak te wszystkie recenzje o kant d.... rozbic.
 2. Szkoda, że jedynka nie wyszła na PC, mimo pewnych zapowiedzi .... Trzeba będzie się uczyć, przyzwyczajać, poznawać, przy czym ci, którzy mogli grać w jedynkę, mają już pewną przewagę. Ale nareszcie gra zawita na jedyną słuszną dla tego typu produkcji platformę.
 3. Dlaczego BABA - na Boga :/
 4. Rozmyśla, rozważa, nic nie obiecuje? Poprawienie bugów, to powinien być ich zasrany obowiązek :D
 5. 17 świetnych i dobrych ocen wobec 7 słabych. Nie wymaga komentarza.
 6. Niedługo będą płatne nanododatki.
 7. Jaja sobie robicie? Czytam o Fifie 18 - klikam i oglądam jakieś gówna. Gdzie tu fifa?
 8. Ja bym zaproponował - nie grajcie w Overwatch na konsole. Jest to równie "mądre" stwierdzenie?
 9. Już na kpinę zakrawa sam fakt, że w dzisiejszych czasach w trakcie dyskusji o grze SINGLEPLAYER w ogóle trzeba poruszyć temat obecności (lub nie) jakichkolwiek mikrotransakcji.
 10. Żeby tak jeszcze wyrzucali każdą badziewną grę ze sklepu, a nie obnosili się byle crapami z ceną 40+ Euro, to by było też dobrze ......
 11. Wbrew pozorom bardziej się zaczynam zastanawiać, co jest nie tak z daną produkcją, gdy widzę 15 ocen 80+, względem 3 czy 4 ocen 70-, niż same oceny np. ~50. Wtedy pytam sam siebie - kurde skoro tych kilku oceniło tak, a nie inaczej, to wątpie, żeby byli nienorrmalni. Może nie spodobało im się coś, czego ja bym również nie przełknął? Byłbym skłonny przeanalizować te recenzje dogłębniej, niż pochlebne.
 12. Bardzo dobrze, że wyeliminowali kolejny niezdrowy przykład hipsterstwa. Smok i siwowłosy młodzik ze słuchawkami z dubstepem na łbie... masakra
 13. W takim sprzęcie chyba 80 procent ceny stanowi jego przenośność ......
 14. To samo pomysłałem, ale w formie pytania xDDDDDDDDDDDDDDDD