Fang

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2902
 • Dołączył

 • Ostatnio

Fang ostatnio wygrał w dniu: 7 Wrzesień

Fang miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Fang

 • Ranga
  Stachanowiec

Ostatnio na profilu byli

695 wyświetleń profilu
 1. Na filmiku są błędnie podane daty, tam chyba powinno być 2006 i 2007... Szkoda że firma która zaczęła swoją karierę od dwóch genialnych Gothic-ów w ogóle się nie rozwija... Cały czas klepią tą samą grę z innymi teksturami... Zero rozwoju jeśli chodzi o gameplay, animację itp. Szkoda wielka szkoda.
 2. Heart of Thorns było dla mnie rozczarowujące ale ten dodatek jest dużo lepszy. Plusy: - Wspaniale wykonane olbrzymie mapy. Nie tylko piękne wizualnie ale zawierają też wiele ciekawego contentu. - Mounty są naprawdę fajne - Masa, po prostu masa smaczków dla fanów jedynki których gracze nie grający w pierwszą cześć nawet nie zauważą (na przykład na pierwszej mapie można obudzić trzy duchy które budziliśmy w jedynce w misji Elona Reach jako bonus) - Mastery nie są tak uciążliwe jak w pierwszej części Wady: - Nadal słaba fabuła (ale lepsza niż poprzedni dodatek). Jest strasznie nierówna są lepsze momenty ale niektóre są idiotycznie nielogiczne i czasem mam wrażenie że rzeczy z pierwszych gier są wyciągane na siłę. - Mastery jest mało i wszystkie są powiązane z mountami fajnie jak były by jeszcze jakieś inne - Brak nowej rasy (ja się pytam gdzie są Tengu) chociaż z powodu budowy gry prawie na pewno nigdy nie dodadzą (fabuła level 1-30 jest różna dla każdej rasy i było by za dużo pracy) Ostatecznie to dla mnie słabe 8/10. I nie mogę się zgodzić co do tempa robienia "serduszek" może coś zmienili w patchu ale robi się je stosunkowo szybko w porównaniu do wcześniejszych map.
 3. Kogoś już chyba totalnie pop*******o... Przecież ten tryb był już w tonie gier chociażby w Guild Wars 2 (Southsun Survival) czy Battlefield 3: Aftermath. Co następne pozew za Capture the Flag?
 4. Nie powiem zaskakujące. Jak kiedyś lubiłem Paradox za podejście do graczy tak w ostatnim roku wydaje mi się że coś się u nich zepsuło i cieszy mnie ta decyzja Obsydian-u.
 5. Nintendo odświeżyło ostatnio SNES-a więc pewne wydadzą Skyrima na tą platformę...
 6. Za******a inicjatywa Trzeba będzie podziękować za Gothic-ki EDIT: ROTFL nie dosyć że teraz na gram jest autocenzura to jeszcze cenzurujecie takie słowo?
 7. O matko pamiętam to. Jak to wyszło byłem jeszcze gówniakiem. Nie myślałem że ta marka kiedyś powróci bo chyba nie odniosła jakiegoś wielkiego sukcesu a tu taka niespodzianka :) PS. Głos z traileru przypomina intro WarCraft-a II :D
 8. Co wspólnego ma Rockstar i Gears of War?
 9. "Twórcy tłumaczą, że w ostatnim czasie liczba aktywnych graczy znacznie wzrosła, a do studia spływały liczne prośby o udostępnienie modułu wieloosobowego." A wyobraźcie sobie gdyby o to samo zostało poproszone EA lub inne korpo. Powiedzieli by że ze względów technicznych jest to niemożliwe...
 10. A więc czas na listę życzeń: Tyranny II Neverwinter Nights 3 Star Wars: Knights of the Old Republic III chociaż jest też spora szansa na: Fallout: New Vegas 2
 11. Szkoda tylko że wygląda gorzej niż 10 letni już S.T.A.L.K.E.R
 12. Każdy kolejny trailer pokazuję że ta gra skręca w niebezpieczne rejony cepelii...
 13. "jednak przeważył głos mniejszości" - to coś jak większa połowa? Wiadomo ile ta kampania ma kosztować i czy jeśli w ogóle nie interesuje mnie karcianka a jedynie fabuła to warto to kupić?
 14. Ja ostatnio obejrzałem sobie Blade Runner-a film który oceniałem 10 na 10 i niestety jak dla mnie nie przetrwał próby czasu co to było za rozczarowanie Co do gier to zależy są klasyki w które do dziś gra się super (The Settlers II, Master of Orion 2 czy trochę młodszy Half-Life) ale rzeczywiście sporo z nich zestarzała się w straszny sposób. Natomiast jak dla mnie gry po 2006 roku praktycznie przestały się starzeć nie wiem czy to wynikia z faktu że spowolnił ich rozwój ale praktycznie w 10 letnią grę mogę grać bez najmniejszych problemów bo zazwyczaj prócz trochę gorzej grafiki ma cały czas "obowiązującą" mechanikę.