Fang

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2907
 • Dołączył

 • Ostatnio

Fang ostatnio wygrał w dniu: 7 Wrzesień

Fang miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Fang

 • Ranga
  Stachanowiec

Ostatnio na profilu byli

745 wyświetleń profilu
 1. Ubi ich pozwie za nazwę (DLC do Watch Dogs się tak nazywało)  :F
 2. Przecież to jest całkowicie zamierzone. W du**e mają co o grupka frustratów o nich myśli. Przecież EA od bardzo, bardzo dawna ma fatalną reputację co nie przeszkadza ludziom dalej kupować ich gier. Zasada jest taka tworzymy hype na grę ludzie się jarają i kupują, okazuje się z jakiś przyczyn fail-em (technicznie, gameplayowo, P2W itp) ludzie bojkotują firma przeprasza obiecuje poprawę sprawa cichnie tworzymy hype na następny tytuł ludzie ponownie się jarają i tak w kółko. To absolutnie nie jest wina EA, są firmą której celem zarabiać jest jak najwięcej a skoro ma naiwnych klientów to tylko z tego korzysta. Cóż społeczność graczy dała się wytresować korporacją tak jak wcześniej robiły to inne branże ze swoimi użytkownikami.
 3. Dzięki za info zapowiada się fajnie!
 4. Ogólnie ta generacja to dno. Tamta dała nam masę marek które wspominamy do dziś (Gears of War, Uncharted, Assassin's Creed, Mass Effect) a w tej istnieje jakaś nowa marka AAA która była na tyle mocna że ludzie nie mogą się doczekać dwójki?
 5. Wolał bym w drugą stronę, żeby w końcu zrobili pada dla dorosłych a nie małych chińskich rączek.
 6. Na filmiku są błędnie podane daty, tam chyba powinno być 2006 i 2007... Szkoda że firma która zaczęła swoją karierę od dwóch genialnych Gothic-ów w ogóle się nie rozwija... Cały czas klepią tą samą grę z innymi teksturami... Zero rozwoju jeśli chodzi o gameplay, animację itp. Szkoda wielka szkoda.
 7. Heart of Thorns było dla mnie rozczarowujące ale ten dodatek jest dużo lepszy. Plusy: - Wspaniale wykonane olbrzymie mapy. Nie tylko piękne wizualnie ale zawierają też wiele ciekawego contentu. - Mounty są naprawdę fajne - Masa, po prostu masa smaczków dla fanów jedynki których gracze nie grający w pierwszą cześć nawet nie zauważą (na przykład na pierwszej mapie można obudzić trzy duchy które budziliśmy w jedynce w misji Elona Reach jako bonus) - Mastery nie są tak uciążliwe jak w pierwszej części Wady: - Nadal słaba fabuła (ale lepsza niż poprzedni dodatek). Jest strasznie nierówna są lepsze momenty ale niektóre są idiotycznie nielogiczne i czasem mam wrażenie że rzeczy z pierwszych gier są wyciągane na siłę. - Mastery jest mało i wszystkie są powiązane z mountami fajnie jak były by jeszcze jakieś inne - Brak nowej rasy (ja się pytam gdzie są Tengu) chociaż z powodu budowy gry prawie na pewno nigdy nie dodadzą (fabuła level 1-30 jest różna dla każdej rasy i było by za dużo pracy) Ostatecznie to dla mnie słabe 8/10. I nie mogę się zgodzić co do tempa robienia "serduszek" może coś zmienili w patchu ale robi się je stosunkowo szybko w porównaniu do wcześniejszych map.
 8. Kogoś już chyba totalnie pop*******o... Przecież ten tryb był już w tonie gier chociażby w Guild Wars 2 (Southsun Survival) czy Battlefield 3: Aftermath. Co następne pozew za Capture the Flag?
 9. Nie powiem zaskakujące. Jak kiedyś lubiłem Paradox za podejście do graczy tak w ostatnim roku wydaje mi się że coś się u nich zepsuło i cieszy mnie ta decyzja Obsydian-u.
 10. Nintendo odświeżyło ostatnio SNES-a więc pewne wydadzą Skyrima na tą platformę...
 11. Za******a inicjatywa Trzeba będzie podziękować za Gothic-ki EDIT: ROTFL nie dosyć że teraz na gram jest autocenzura to jeszcze cenzurujecie takie słowo?
 12. O matko pamiętam to. Jak to wyszło byłem jeszcze gówniakiem. Nie myślałem że ta marka kiedyś powróci bo chyba nie odniosła jakiegoś wielkiego sukcesu a tu taka niespodzianka :) PS. Głos z traileru przypomina intro WarCraft-a II :D
 13. Co wspólnego ma Rockstar i Gears of War?
 14. "Twórcy tłumaczą, że w ostatnim czasie liczba aktywnych graczy znacznie wzrosła, a do studia spływały liczne prośby o udostępnienie modułu wieloosobowego." A wyobraźcie sobie gdyby o to samo zostało poproszone EA lub inne korpo. Powiedzieli by że ze względów technicznych jest to niemożliwe...