Reyer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  235
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Reyer

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Dlatego jak się gra solo to bez botów. Full stealth only!
 2. Oryginał wygląda nieco lepiej. W przeróbce elementy jakoś tak nie zawsze do siebie pasują co trochę gryzie w oczy. Nie zdziwiłbym się gdyby to też wpłynęło na mniejszą przyjemność z szukania znajdziek i sekretów.
 3. Nie wystarczy, że testowałem z dobrych kilkadziesiąt par słuchawek i widziałem jaki trend panuje wśród konkretnych firm? Ciężko oczekiwać by firma, która nie słynie z dobrego audio nagle, ni stąd, ni zowąd, po kryjomu i bez krzyczenia o wielkiej rewolucji, stała się solidnym konkurentem dla słuchawek studyjnych. Raczej gdy Tip wypuszcza nowy smak czipsów nikt nie mówi "ale przecież nie spróbowałeś, dlaczego więc mówisz, że nie będą tak dobre jak inne marki?". Wszystko sprowadza się do tego, jakie komponenty zostały użyte, a te wpływają na cenę. Brzydka obudowa może skrywać w środku cudo zaś cudna obudowa przy tej samej cenie raczej taka cudna w środku już nie będzie gdyż proporcjonalnie znacznie więcej kasy poszło na wygląd niż na jakość. C'nie?
 4. Dziękujemy za te jakże autorytatywne stwierdzenie o "najlepszych słuchawkach do 100$". A gdyby ktoś chciał faktycznie dobre słuchawki a nie przesterowane popierdółki z software'owym 7.1 to polecam zerknąć choćby i poglądowo zerknąć tutaj - http://www.frazpc.pl/artykuly/927729/test-sluchawek-unitra-superlux-akg-snab-oraz-takstar Prawdziwe 7.1 w słuchawkach nie istnieje przez wzgląd na to w jaki sposób musi się rozchodzić w przestrzeni dźwięk by dać prawdziwy efekt - poszczególne głośniki są zbyt blisko siebie w związku z czym dźwięk, który płynie z komputera trzeba cyfrowo zmodyfikować by każdy kanał miał wystarczająco duże przesunięcie. I nie, nie wystarczy po prostu go "cofnąć" czy "przesunąć". Do tego trzeba zmodyfikować całą ścieżkę by dźwięki odpowiednio się na siebie nakładały. Przy okazji ciężko jest wyprodukować na tyle małe głośniki by przy okazji uzyskać jeszcze wysoką jakość dźwięku. A gdyby akurat takie się trafiły to trzeba by było cenę takich słuchawek pomnożyć przynajmniej o 4. Jak doliczyć do tego jeszcze na siłę wepchnięty "epic gaming feeling" czyli nadmiernie wyeksponowane basy, które zjadają średnie i wysokie tony (a przy okazji ukrywają niską skalę jaką mogą osiągnąć odtwarzane dźwięki) to mamy przepis na potworka dla mas, który jedzie jedynie na tym, że wykłada ogromną ilość kasy w reklamy. Najśmieszniejsze jest to, że przy dobrze wykonanych (i zarazem tańszych bo bez game'ingowej metki) słuchawkach 2.1 otrzymujemy niejednokrotnie o wiele większą scenę audio, pozycjonowanie, separację dźwięków i przy okazji znacznie wyższą jakość audio.
 5. Nieźle. Treść newsa o nadchodzącym nowym updejcie a redaktor dał screen zrobiony na początku 2013 roku... Sądząc po GUI jest to jeszcze closed beta albo bezpośrednio po niej.
 6. > > > W przyszłym tygodniu kupuję 1060tkę 6GB i zamiotę tą grę razem z, mam nadzieję, > dobrym > > AA i ultra :) > > Tak... mam tą samą kartę i to samo myślałem przy odpalaniu najnowszego Deusa. Dzisiaj > mógłbyś mieć nawet sprzęt z NASA, a i tak będzie coś zgrzytać. Także nie śmiejcie się > z kolegi, bo możliwe że nie będzie się musiał o nic martwić. Takie czasy. > Tak... gorzej jak nie będzie stałych 30 na konsolach jak to już czasami bywało... A z drugiej strony... "Dobre że jest GTX 1070 i zero obaw o to czy gra mi ruszy ;) Jednak PC to PC, brak obaw o wymagania sprzętowe gdy się kupi nową grafikę choćby i raz na 8 lat, jednak kosztem słabszej oprawy graficznej ale to akurat jest na drugim miejscu bo liczy się dobra zabawa."
 7. DICE uspokaja: Star Wars: Battlefront bez mikropłatności... a przynajmniej nie podczas bety.
 8. "AC Syndicate będzie wymagać minimum 50 GB" z czego 65% to content do odblokowania przy zakupie dlc.
 9. O! Ale ładnie przycięte te krzaki. Jak równo! A te fragi! Istny miód. Jestem pod niemałym wrażeniem... Dokładnie jak to przystało na Manhunt: Rise of Lara Croft. Ta marka jednak zmierza w dobrym kierunku, a już się bałem, że jednak wybiorą jakieś nudne rozwiązywanie zagadek czy eksplorowanie grobowców i poszukiwanie tajemniczych artefaktów. Bez jakiejś armii do pokonania ta gra nie byłaby tym samym.
 10. My, gracze, z niecierpliwością czekamy na symulatory spacerów w VR. Wygląda, że ktoś na siłę próbuje ratować swoją grę. Brak contentu trzeba uzupełnić jakiś ficzerem, który odwróci uwagę od trudnych tematów jak sensowna fabuła czy jakiś cel.
 11. Ekhem, ekhem. Także oto powracam by pomnieć swe słowa. Późno co prawda, ale zawszeć!
 12. Fun Fact - Włosy Lary podlegały prawom fizyki we wszystkich grach "starej kolekcji" czyli od roku 1998, zarówno podczas biegania, skakania jak i pływania.
 13. Ile razy jeszcze ten "news" się tutaj pojawi? Jeśli dobrze liczyłem do tego momentu były już 3. No chyba, że doszedł jakiś nowy materiał... ale żeby dla każdej pojedynczej fotki czy filmiku nowy news zakładać...?