dariuszp

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1862
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O dariuszp

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. God of War - recenzja

  Ej albo mi się wydaje albo autor recenzji skopał sprawę. To nie jest reboot ani zmiana historii. To pełna kontynuacja mi się wydaje. Krotos pamięta wszystko co się stało. Ma nawet blizne po mieczu którym się przebił po walce z Zeusem. Wszystko jest. Nie skończyłem tego więc nie wiem jak wrócił i jak się uchował świat ale generalnie to wygląda tak że po wydarzeniach z oryginału założył nową rodzinę i zwiał na północ dla sw spokoju
 2. Mój kumpel się poddał. Ostatni rok go dobił. Uncharted 4, Horizon, Nier Automata, Hellblade, Yakuza, Persona, Nioh... Teraz Detroit, Spiderman, God of War i masa innych gier których nie uswiadczy. W tym czasie Microsoft nie wyprodukował jednego system sellera. Serio, to już nie jest nawet rywalizacja. Microsoft leży a Sony na nim siedzi i się śmieje. Jak tak dalej pójdzie to do kolejnej generacji MS nie będzie nawet startował. Co wcale nie jest dobra wiadomością. Bo konkurencja jest potrzebna.  Całe szczęście Nintendo o dziwo zawojowało znowu rynek. Pokazało też że nie trzeba do tego wiele. Wystarczy 1 dobra gra. 
 3. Obstawiam że po kłopotach 2 ostatnich części stwierdzili że czas na zmiany.
 4. Powstaje Watch Dogs 3?

  Bieda z nędzą ta seria.
 5. Bagiński nigdy porządnego filmu nie zrobił a Sapkowski to bufon. Serio tak myślisz?
 6. PlayStation 5 dopiero w 2020 roku?

  Oczywiście że tak ale z tym różnie bywa. Była duża przepaść między premiera PS3 a PS4. Sony twierdziło ze to blad. A teraz możliwe że zrobią to samo.
 7. Tyle że to trochę zaprzepascili bo przez kilka lat nie wydali ani jednej gry po premierze GTA 5.
 8. Powiem to samo co przy PS4 i Switch. Zadecydują gry.
 9. Ale możliwe ze ludzie dają sobie siana właśnie z uwagi na optymalizację. Znam trochę gier z wczesnego dostępu które się odbiły. Jednym z najlepszych przykładów jest Starbound. Gra była interesująca i... powoli umarła. Rok bez aktualizacji. Ludzie tracili cierpliwość, pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy itp. A tu nagle BAM!. Ogromna aktualizacja która naprawdę wprowadziła ogromną ilość zmian i poprawek. Teraz to jedna z moich ulubionych gier 2D.
 10. Biorąc pod uwagę że produkcje Bioware są coraz gorsze a Andromeda zaliczyła epicką wtopę to czarno to widzę. Teoretycznie pomysł na Anthem nie jest zły. W praktyce wygląda to tak że... to EA. Znajdą sposób żeby spieprzyć ten projekt. Tylko ciężko powiedzieć co to będzie. Chora polityka DLC? Mikropłatności? Może coś gorszego tym razem? 
 11. Ale oni nie nabijają się z Pokemon Go tylko robią głupi żart na temat swojej gry. A czemu wzięli Go na widelec? A no bo prosta sprawa, to była popularna gra jeszcze niedawno. I pasuje do formuły MMO.
 12. Widziałem gameplay na kanale IGP. Gra wygląda fenomenalnie. Szkoda że będzie miała popsuty DRM. Poczekam parę miesięcy. Złamią go to studiu go usunie. Wtedy kupię jeżeli to nie będzie kolejna wydmuszka jak Sea of Thieves. BTW, animacje są fenomenalne. Pomagali przy nich ludzie odpowiedzialni za efekty specjalne w filmie.