KingShaq32

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  531
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KingShaq32

 • Ranga
  Delegat
 1. Jedno jest pewne - optymalizacja będzie leżała :) Jak to w grach Obsidianu :)
 2. Quantum Break ustanawia rekord na Xbox One X

  Jaki dysk jest w XOX?
 3. Poczekam, aż wyjdzie edycja ze wszystkimi DLC, dopiero wtedy kupię.
 4. Call of Duty: WWII w złocie

  Zrób grę o drugiej wojnie światowej, daj możliwość grania czarną kobietą w SS... Kolimatory to najmniejszy problem tej gry.
 5. Chociaż to już 7. odsłona serrito dalej ludzie z Turn10 nie ogarnęli funkcji, jakie miało starusieńkie TDU - przy zakupie auta można było wybrać fabryczne felgi i kolory wnętrza, albo dostosowania pozycji kamery z wnętrza pojazdu.
 6. Steel Division może wypróbuję, jak będzie dostępne troszkę taniej, a tak to nic mnie nie interesuje.
 7. Jeżeli mam być szczery to na 100% nie kupię następnych NBA 2k. Mam NBA 2k11 na X360 i NBA 2k16 na XO... Te dwie gry mają tak mało różnic w rozgrywce i mechanice, że spokojnie NBA 2k16 można nazwać dużym DLC do 2k11... Konkurencji nie ma to i nie ma po co za bardzo zmieniać produkt.
 8. Z tego, co wymieniliście to tylko Forza mnie interesuje.
 9. Marcus Fenix niegrywalny w Gears of War 4

  > > > A to, że Marcus nie będzie grywalny to nawet dobry ruch. Ale w multi byłby mile widziany. Pewnie będzie w DLC, albo jako pre-order, albo w przepustce VIP :P
 10. Ale to nie będzie żadne MMO? Ghost Recon Future Soldier bardzo mi przypadł do gustu, więc nowymi Ghostami jestem zainteresowany :) Oby to nie było MMO :P
 11. Ja to chciałbym móc oglądać wszystkie modele postaci i potworów :) coś jak w Batman seria Arkham :)
 12. Jeżeli mam być szczery to ja z XO jestem zadowolony ;) W ramach abonamentu wpadło mi dużo świetnych gier (golda mam nieprzerwanie od 4 lat), niektóre nawet zachęciły mnie do zakupu następnych części (ostatnio rzucili MGS:GZ, które zachęciło mnie do MGS:PP), wsteczna kompatybilność, świetne części Forzy (FH2 i F6), świetne są kierownice do XO, aczkolwiek jeszcze się nie zdecydowałem, czy kupię Thrustmastera, czy Ligitecha. Miałem pewne obawy przy kupnie konsoli, ale teraz po roku muszę przyznać, że nie żałuję :)