Prince_Miki

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3670
 • Dołączył

 • Ostatnio

Prince_Miki ostatnio wygrał w dniu: 26 Grudzień 2016

Prince_Miki miał najwięcej polubień!

Reputacja

6 Neutralna

1 obserwujący

O Prince_Miki

 • Ranga
  天皇

Ostatnio na profilu byli

2229 wyświetleń profilu
 1. Wiesz czy nie wiesz?

  Wiem. Wiesz, że jestem na tym forum, nie istniejąc na nim jednocześnie?
 2. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Niestety, od momentu zmiany silnika forum wszystkie tematy trzeba przypiąć od nowa. Możesz to zrobić poprzez kliknięcie na przycisk 'OBSERWUJ', który znajduje się w górnej części każdego tematu (vide: screen), a listę wszystkich obserwowanych przez Ciebie wątków znajdziesz tutaj.
 3. Forum umiera? - może czas na zmiany

  Wątpię. Sam również miałem ongiś (nie)przyjemność doświadczenia degrada na własnej skórze, a tuż przed najnowszą aktualizacją silnika forum miałem rangę Sekretarza, a mimo to miałem udostępnioną tę opcję. Może napisz do Myszastego, jeśli Ci na tym zależy.
 4. Forum umiera? - może czas na zmiany

  Z tego, co widzę, możesz mieć już dostępną opcję Własnego Tytułu. Wejdź w swój profil, naciśnij 'EDYTUJ PROFIL' (vide: screen nr 1), a następnie spróbuj zmienić swój tytuł (vide: screen nr 2).
 5. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  U siebie tej opcji nie widzę. A coby nie być gołosłownym, załączam screen:
 6. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Widzę, że po raz kolejny obietnice spełzły na niczym - czarnej skórki, która miała się - cytuję - 'pojawić już wkrótce', wciąż brak. Ponawiam przy okazji pytanie Cedricka, na które nadal nie pojawiła się odpowiedź: co z projektem nowych GS-ów? Z tego posta wynika jasno i klarownie, że takowy plan był. I dlaczego forumowa wyszukiwarka znowu zaczęła indeksować wyniki, skoro od 2 miesięcy ten proces był już zakończony?
 7. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Eh, Towarzyszu... Rok 2017 nie będzie wcale obfitym rokiem... ale za to Rokiem Koguta! Oto dowód:
 8. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Ale jednak na Filmwebie nie dość, że wystawiłeś produkcji najwyższą ocenę, to jeszcze dodałeś ją do ulubionych. Chyba że to było moderatorskie trololo z Twojej strony...
 9. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  To już zostało do Was skierowane... wczoraj drogą mailową.
 10. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Przy kopiowaniu treści z niektórych serwisów i wklejeniu jej gdzie indziej wyskakują podobne adnotacje, mające na celu reklamę. EDIT: @Gumisiek2: Spokojnie, miałem na myśli tylko tamten niecodziennie wyglądający link. Po Twojej modyfikacji już nie widzę, aby problem występował.
 11. Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Czy tylko mi poniżej tego posta wyskakuje jakaś bezczelna reklama Interii?
 12. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Z pamiętniczka żywcem wzięte: Miki z kolei czynił (i jeszcze będzie czynić) dziś naukę japońskiej gramatyki... i w pewnej chwili ku jego bestialskiej wściekłości dotarło do niego, iż nie może pojąć pewnego zagadnienia. Rzucania mięchem było co nie miara tylko po to, aby odkryć, że była to wina strony, która tłumaczyła owo zagadnienie nazbyt powierzchownie. Wystarczyło poszukać gdzie indziej, aby nachylić swój umysł ku światłości... ...a teraz czas na screen dnia:
 13. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  I to jeszcze w Salamance bił te punkciorki! Ciekawe, w tej mieścinie każdy dostaje natchnienia do czynienia spamu soczystego...
 14. Wciąż dochodzę do siebie po ostatniej scenie w Rogue One...

 15. Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Oj tam, grunt, że nie do odmętów zbanowanych. Tylko jak byś mógł, zrób to po 18:00, bo na 16:00 idę do kina na pewien film, po którym podobno ma mi opaść kopara. Bilecik już zakupiony.