doctorwho

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  978
 • Dołączył

 • Ostatnio

doctorwho ostatnio wygrał w dniu: 23 Lipiec

doctorwho miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O doctorwho

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. To jeszcze nie zgłosiłeś sprawy?
 2. Wszystko powinno działać jeśli chodzi o zasilacz, przynajmniej w kwestii mocy. BTW to nie lepiej już cały komputer zmienić? Bo wywalasz praktycznie połowę
 3. Teraz już wiem o co chodzi z tymi memami typu "jeszcze jedna tura" :D
 4. Coś tam wymyśliłem może się uda :D
 5. To że ktoś opuszcza studio jeszcze nic nie znaczy, w tej branży to norma i co chwila ktoś przychodzi i odchodzi. A to że żadnych wieści o grze to też nic dzwinego, nie wszyscy muszą rozkręcac machinę marketingową na kilka lat przed premierą.
 6. Było by fajnie bo przelicznik nie jest taki tragiczny więc można by trochę zaoszczędzić.
 7. Mają wprowadzić płatość w złotówkach ale z tego co czytałem to dopiero pod koniec roku.
 8. "Operacje to specjalny tryb, w ramach którego maksymalnie 32 graczy dzieli się na dwie drużyny, z których pierwsza ma za zadanie zająć wszystkie bronione obszary, a druga ma im to uniemożliwić" Wszysko fajnie tylko nie ma operacji na 32 graczy, wyłącznie 48 lub 64...
 9. Za 350-380 znalazłem R9 270X który jest delikatnie szybszy i mniej prądożerny od 660, w okolicach 400 znajdzie się też GTX 760 jednak przy reszcie podzespołów to chyba nie ma sensu iść aż tak daleko.
 10. Ja płaciłem przez paysafecard więc ta opcja jest dostępna, gry można uruchamiać przez klienta jednak jak wszedłem w folder i odpaliłem bezpośrednio to też działało bez otwierania GOG (ale nie sprawdzałem z wszystkimi grami) .
 11. 660 jest trosze lepsza pod względem wydajności więc ja bym ją wybrał, ale jak patrze to niewiele drożej można znaleźć R9 280 z łatwością przegania te karty, pewnie jeszcze kilka innych by się znalazło. Jaki masz budżet?
 12. To na twoim miejscu poczekałbym na te 3000 bo do czasu kiedy je uzbierasz może się sytuacja na rynku zmienić i składanie komputera "na później" będzie bez sensu.
 13. Fajnie by było mieć do tego jakąś płytę główną i obudowę, ogólnie dobrze jak byś podał swój budżet to coś się poszuka.
 14. Proszę niech to będzie Fallout!