doctorwho

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1014
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez doctorwho

 1. Zawsze można podpiąć pod telewizor i grać z padem lub z myszką i klawiaturą bezprzewodową, ewentualnie normalną jeśli to nie przeszkadza. Ale jak musi być jakaś konsola to dokupienie Xboxa One zwykłego lub X to nie najgorszy pomysł.
 2. Mogli by sobie wstydu zaoszczędzić i przestać się wypowiadać...
 3. gta v PYTANIE

  A czemu nie można by grać przy wersji pudełkowej? Gra w pudełku czy cyfrowo to jeden i ten sam produkt.
 4. Wersja beta DayZ przesunięta na 2018 rok

  Ktoś jeszcze wierzy że ta gra wyjdzie z tych wszyskich wczesnych wersji? :D
 5. Tak w sumie to ja bym kupił PC, jak chcesz ograć kilka starszych tytułów to nie musisz inwestować kupy pieniędzy a nawet przeciętny sprzęt z np. GTX 1060 + jakaś i5 będzie sobie radził bardzo dobrze w nowych grach i z upgradem w przyszłości do grania 4K nie powinno być problemu.
 6. Nową grą twórców Alana Wake'a powinna byc nowa druga część Alana Wake!
 7. Noc bez Kubkogłowego chyba wytrzymasz? Może wprowadzą przez noc jeszcze promocje, jak nie to raczej nie ma co liczyć na obniżkę. Najnowszy Deus Ex za 32 z groszami, Mad Max podobnie, ogólnie poniżej 50 znajdzie się kilka fajnych tytułów.
 8. Do jutra raczej będzie wiadomo, ja jak patrzę na swoją listę życzeń to wiem że niektórych okazji nie przepuszczę
 9. No tak, udawanie że EA nie chciało że by ten system tak wyglądał jest rzeczywiście głupie. Podejrzewam że już na wczesnym etapie produkcji ktoś wpadł do studia DICE i zarządził mikropłatności, ale oczywiście jak rozszalała się burza EA nie wie jak to się stało
 10. Może na E3 coś zaprezentują.
 11. A co ma Disney do NFS? Przecież to marka w 100% w rękacz EA więc mogą sobie robić z nią co tylko chcą, SW to już inna para kaloszy. To że Disney zareagował na wszyskie negatywne opinie na temat gry to prawda, to czy kazali wyłączyć mikropłatności już niekoniecznie ale nie zdźiwił bym się biorąc pod uwagę jak negatywnie wpłyneło to na markę.
 12. Mikropłatność zostaną wyłączone tylko tymczasowo!
 13. Dokładnie, jak tak dalej pójdzie to za sam koncept gry będą rozdawać nagrody.
 14. Sprawdziłem, obaj się myliliśmy- 22 się rozpoczyna. Czekaj, w najgorszym przypadku zleci kilka procent a to tylko 8 dni do wyprzedaży.
 15. 26 ma być wyprzedaż, serio można płacić przelewem?
 16. Ostatnio według mnie jest przesyt filmów ze świata SW. Kiedy co roku dostajemy film z tego uniwersum przestają one być wyjątkowe i całość staję się tasiemcem.
 17. Wygląda zaskakująco dobrze.
 18. Wiedźmin 3 mało fpsów w Novigradzie

  Tiger ma rację, Novigrad to najbardziej wymagająca lokacja z W3 i dla twojego sprzętu to normalny wynik, zmniejsz ustawienia jeśli zależy ci na 60 FPS.
 19. Chce wierzyć że to nowy Fallout.
 20. Szybo zauważyli... Według mnie gry na wyłączność to coś co definiuje konsolę.
 21. Niedługo gry staną się dodatkiem do mikrotransakcji...
 22. Wiedźmina czy Gothica! A z takich lżejszych- pierwsze odsłony Fallout, Twierdze, czy seria Portal.
 23. Serio nie wiesz że CoD od dłuższego czasu to multi+single nie na odwrót? Po prostu ładnę ujęcia z kampani jest łatwiej pokazać w trailerze iż jakieś ujęcia z multi.
 24. Fallout 3, Oblivion? Który mamy rok? Ale ciekawi mnie ile gier faktycznie będzie działać w 4K.