Oxygar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1053
 • Dołączył

 • Ostatnio

Oxygar ostatnio wygrał w dniu: 13 Maj 2017

Oxygar miał najwięcej polubień!

Reputacja

4 Neutralna

O Oxygar

 • Ranga
  Delegat
 1. W imieniu czytelników chciałbym prosić o poprawienie zdania "w sieci hula już zwiastun filmu Deadpool 2" na aż samo się proszące "w sieci hula już zwiastun Deadpoola" 😁 
 2. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie na zasadzie zbierania złomu typu: zbierz 50 części aby zrobić lunetę. Tylko konkretne przedmioty. Że pojazdy będzie się czuć. Mimo, że metro to nie gra o samochodach to uważam, że tutaj powinno to zostać wykonane solidnie. Bo Metro zawsze immersją i klimatem przecież emanuje. Pomimo sporych lokacji większość miejsc powinna być mniej lub bardziej napromieniowana. I oby, ale to oby było jak najwięcej etapów z kompanami. W poprzednich częściach to było coś niesamowitego przemierzać stację z komputerowym przyjacielem, nigdzie nie spotkałem tak dobrze zrealizowanego tego aspektu.
 3. Ta gra dow I do pięt nie dorasta, aż zbierałem zęby z podłogi, co dziwniejsze, jak nexcelos zauważył, bardzo łatwo było stworzyć dobrą kontynuację. Hit nawet. chociaż te 4-5 ras na start. Lepsza grafika to oczywistość, ale do cholery jasnej, bez takiego drętwego badziewia jak brak widowiskowych finisherów, rozrzucania jednostek we wszystkie strony po wybuchu. Jedno z najlepszych uniwersów do rtsów, a tu taka lipa.
 4. Tak czy siak, jak lubię Linde to jego głos nie pasował mi do kratosa
 5. A jak kwestia optymalizacji?
 6. Fakt, cena mnie odstraszyła. A szkoda, bo bardzo chciałbym w to w końcu zagrać, ale bez dodatku nie tknę.
 7. Nie mam pojęcia jak to może wyglądać. Ale właśnie zważywszy, że uwielbiam turówki typu Xcom lub Silent Storm to chciałbym, żeby Warhammer był na podobnej zasadzie. Różne umiejętności postaci, fajnie korzystanie z przeszkód, duuużo możliwości zbrojenia i ekwipowania naszych postaci. No jak najbardziej rozbudowane niech to jest. A, ktoś się orientuje o docelowych platformach?
 8. Szkoda, że tak oklepane tytuły jak lol wiodą prym. Z drugiej strony nic dziwnego, o takim Gigantic od czasów premiery to nigdzie nie słyszałem, ani nie widziałem, to co dopiero inni potencjalni gracze? Paragon trochę co innego, ale tam mieli na graczy po prostu wywalone. 
 9. Ktoś bliżej zaznajomiony z tą grą powie mi z czym wiąże się ta jego wypowiedź? W jego grze nie będziemy przechodzić przez okno? 
 10. Ja to odbieram trochę tak, jak gdy czytam/ słyszę niektórych ludzi, którzy chcieliby do Dawn of Wara jako rasy dodać różne zakony Kosmicznych Marines(co przecież powinno się zawierać właśnie w kosmicznych marines ewentualnie). Więc zgadzam się tutaj z Tobą. W WoWie wystarczyłoby wybrać sobie "podgatunek" w takich trollach i zależnie od wyboru mielibyśmy inne miejsce rozpoczęcia gry, wodza, etc.
 11. Wiele rzeczy wskazuje na to, że Tencent ma się zajmować grą. Chciałbym żeby to była prawda. Może jeszcze będzie okazja go pogrania w Paragon. Pierwsz Moba, która przypadła mi tak bardzo do gustu. A wystarczyło tylko dodać starą mapę, naprawić lagi, dopracować matchmaking i zajmować się balansem bohaterów i systemu kart. A może to ich po prostu przerosło... W każdym razie, w chinach nie zanosi się ani trochę na zamknięcie Paragonu, a wręcz przeciwnie. 
 12. Renchar - zgadzam się oczywiście w tej kwestii z TerixAS. Zawsze chciałem by branża gier i nasza społeczność była wolna od tego marketingowego bełkotu i co gorsza pokazywania i zachęcania czymś, czego nie będzie w grze. Idealny przykład z No Mans Sky. Nawet biorąc pod uwagę, że grafika to ostatnie na co ją zwracam, tutaj twórcy przesadzli i nawet mnie oczy bolały, nie mówiąc o reszcie produktu. Ale przy Wiedżminie 3 moje oczekiwania zostały w pełni zaspokojone przez Redów dlatego tutaj się po prostu nie potrafię martwić. I oczywiście tak, no kwestia tego co kogo i jak bardzo przekonuje do zakupu. Więc jeśli dojdzie do jakiekogolwiek downgradeu to mnie to raczej nie powinno ruszyć, a tym w których to mocniej uderzy życzę by jak najprędzej dostali modyfikacje, które pozwolą im się cieszyć grą. 
 13. Nikt nie szanuje? Nie można nieszanować gościa, który odniósł taki sukces, który jest prezydentem USA. Choćby to był lemur, przywódca, nawet jeśli w większości pozorny, nie może być nieszanowany. Zwłaszcza taki, który słowa przekuwa w czyny. I ma rację wytykając niemcom faktury. Ich wkład w NATO jest marny, mało tego, Merkel sprowadza na europę zagrożenie w postaci imigrantów.  I ponownie - poprzedni prezydenci byli lepsi? Albo Clintonowie? To dopiero gansterka i zakłamanie. Trump cały czas jak pamiętam był przciw elitom. A to dlatego, że gdy jego biznes upadał to musiał sobie radzić sam bo wszyscy się od niego odwracali. I udało mu się. Dzisiejsze doświadczenie w polityce to najczęściej obłuda i hipokryzja. Więc lepiej że tego doświadczenia nie ma. Jak myslisz, dlaczego tak często nasz kraj padał ofiarą conajmniej dwóch państw? Bo gdy mieliśmy czas by urosnąć w potęgę to stawaliśmy się zbyt niezależni. Jesteśmy specyficznym narodem. I mamy fajne położenie geograficzne(nie pod względem obronnym). A gdybyśmy nie mieli tylu lat rządów podatnych na zewnętrzne instytucje, organizacje i koncerny, to podejrzewam, że bylibyśmy też jednym z pionierów w dziedzinach różnych technologi. I potrafilibyśmy to wykorzystać do wzmacniania naszego państwa.  I skończ gadać takie głupoty, o których pojęcia mieć nie możesz jeśli nie jesteś szpiegiem albo nie pracujesz w służbach wywiadu. To, że jakiś portal coś sobie napisze albo jakiś "ekspert" powie to też nie zawsze coś znaczy. Swoją drogą, myślisz, są jakiekolwiek inne niezinfiltrowane służby?  Bo mi pomimo mojej bujnej wyobrażni nawet trudno w to uwierzyć. Swoją drogą nawet NATO nie jest na tyle istotnym bytem by mieć informacje zabezpieczone przed służbami swoich potencjalnych największych wrogów. Po tylu latach zaniedbań trudno nagle podnieść się z popiołów i zbudować niezależne państwo i jeszcze odbudować pozycję V4. Unia sama w sobie właśnie nic nam nie może zrobić. Tylko państwa, które mają swój kapitał w naszym kraju mogą kombinować.
 14. Więc biada i współczucie dla tych, którzy oczekuja od gry tylko grafiki. Ja np. mam to w nosie. Taka grafika jaka jest W3 a w wielu grach nawet gorsza mi całkowicie wystarcza. Od Cyberpunku oczekuję ogromnego świata i bogatego w ludzi, samochody, świetnej fabuły i oddania klimatu takiego jak na trailerze... i wszystkiego tego co w świecie cyberpunku jest najlepsze.