Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1706
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Sam nie wiem, czy podziwiać za świetny wynik w grze, czy żałować niewykorzystanego talentu i zmarnowanego czasu. 
 2. 50 Cent ma już pomysł na grę

  Uwe Boll też nie jest już nowicjuszem, jeśli chodzi o tworzenie filmów ;D
 3. Miło widzieć, że ktoś się jeszcze przejmuje takimi bzdurami, jak optymalizacja ;P
 4. Terminal Velocity jest z 95 roku, nie taki jeszcze dinozaur z ciebie XD A powrotu do niektórych klasyków obawiam się ze względu na własne doświadczenia. Niejedną już grę pielęgnowałem w pamięci jako coś niezwykłego. Głównie dlatego, że w owych czasach każda nowinka była niezwykła ;) Nieraz jednak po odświeżeniu pamięci i odpaleniu gry na nowo okazywało się, że ten tytuł już zwyczajnie nie daje rady. I to nie ze względu na grafikę, ale na archaiczność i prostotę niektórych rozwiązań. 
 5. Co do Nintendo, to trzeba im przyznać, że wreszcie wypuścili gry (konkretnie dwie), które zachęcają do zakupu konsoli. Żeby tylko jeszcze kiedyś wpadli na to, że w 2018 roku gracze oczekują już troszkę większej mocy od maszynki do grania. 
 6. Ależ się w to trzaskało z kumplami... W czterech,  na podzielonym ekranie, na N64, w salonie. I ta muzyka... Odpaliłbym z sentymentu, ale czuję, że dzisiaj lepiej już zostawić sobie wspomnienia, niż do tej gry wracać. 
 7. Poproszę konsolę z bogatą bazą świetnych tytułów exclusive, w które będę mógł zagrać w 60fps, niekoniecznie w 4k. Dopóki taka się nie pojawi, zostanę przy PC.
 8. Dark Souls Remastered ukaże się 25 maja

  "Gracze będą mogli cieszyć się rozdzielczością 1080p i 30 fps". Padłem XD
 9. Ograłem, polecam. Quern i Obduction - oto dwa przykłady, jak powinny wyglądać nowoczense przygodówki z widokiem FPP. Graficznie przepiękne. Do tego epickie zagadki. Czysta przyjemność.
 10. Grałeś w betę na kalkulatorze? XD
 11. Extra tryb swobodnej eksploracji w grze, która polega na... swobodnej eksploracji. Buu, smutno mi, że tylko na Xboxie ;P
 12. Wypieranie pisma przez inne media samo w sobie nie jest złe. Sam osobiście nie mam zamiaru jakoś z tego powodu rozpaczać. Są tendencje, których zatrzymać się po prostu nie da i można albo się z tym pogodzić, albo zostać w tyle. Mnie bardziej martwi co innego, a mianowicie że owa "rewolucja" odbywa się w najmniej odpowiednim do tego momencie, to znaczy w chwili, kiedy jesteśmy świadkami powszechnego zidiocenia młodych ludzi, a co najlepiej jest obnażane właśnie przez ich zdolność (taa...) wypowiadania się w piśmie. Chciałoby się powiedzieć, że ta cała banda nieuków po prostu na taką rewolucję nie zasługuje. Powinni zostać na piśmie zbesztani i na piśmie wytępieni. Kilka lat temu czytanie jakiegokolwiek forum jedynie podnosiło mi ciśnienie. Dzisiaj czytać już się po prostu boję, bo nie wiem, czy będę w stanie znieść taki bezmiar beznadziei i tępactwa, jak się tu szerzy. Co gorsza, widać to już nawet po artykułach wielu serwisów. Nawet na gramie wypowiada się jedna pani, której pisarskie niechlujstwo i niewiedza wołają o pomstę do nieba.
 13. E-sport może i "obok sportu w ogóle nie stał", jednak codzienne wysiadywanie przed kompem nie marnuje życia bardziej, niż jakiekolwiek inne zajęcie, które wykonujemy tylko i wyłącznie dla przyjemności, bez widocznych od razu korzyści rozwojowych. Żeby było zabawniej, granie w gry rozwija. Żeby było jeszcze zabawniej, branie udziału w turniejach i szlifowanie umiejętności w ramach treningu nie jest w niczym gorsze od innych turniejów, w których trzeba się wykazać zręcznością palców, refleksem, bystrością, a często i umiejętnościami planowania / strategii etc. Generalnie - nie bić piany, ludziska.