Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1670
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Tak będą wyglądać ludzie, kiedy zrozumieją, ile jest warte "4k gaming" za 2 tys. zł. XDDD
 2. A ja mam 230 kanałów na kablówce. Z tego 80 tureckich, 60 indyjskich i 40 typu "info-kanał". 
 3. "Nie można połączyć się z serwerem. Spróbuj później". Dziękuję, skoków ciśnienia mam na co dzień dosyć i bez tego.
 4. Nawet nie mam tutaj jak oflagowac, czy zglosic twojego chamstwa. Chyba czas przestac sie odzywac na tym forum.
 5. 34 lata na karku, z czego kilkanascie przepracowane. Obecnie ludzi o mentalnosci roszczeniowej zjadam w pracy na sniadanie XD   
 6. Jakoś to całe  "zuo" w CDP Red nie odbija się za bardzo na jakości ich produktów. Jak kiepsko zarządzany zespół może wydać grę, przy której zachodni producenci wypadają marnie, nie mieści mi się w głowie. Z doświadczenia wiem za to, że w internecie "jadą" na swoją firmę przeważnie pracownicy najsłabsi, albo ci już zwolnieni, o mentalności zalatującej cebulą i słomą z pola.
 7. To ja może, tak dla odbicia od aktualnego, drażliwego tematu, pośmieję cię troszkę z "4K gaming" w cenie konsoli: hah hah, hi hi, ho ho, huh huh. https://youtu.be/W-DxWl40y7Y  Dziękuję. 
 8. Ciepłe kluchy się z tego zrobiły. Zero napięcia, tylko wszyscy płaczą i cierpią męki.
 9. Jeśli kogoś speedrun kręci bardziej, niż sama zawartość gry, to OK. Dla mnie Divinity 2 jest chyba ostatnią pozycją, którą chciałbym przechodzić "na wyścigi".
 10. I tak jesteś dobry. Ja się zastanawiam, jak zrobić pierwsze Divinity: Original Sin do premiery Elex'a ;D
 11. Elex, czyli Gothic od nowa po raz n-ty. Startujemy z kijem, nikt nas nie lubi i wszystko nas zabija. Do tego bugi i drewniane animacje. Jestem w raju, biere. Kolejne 60 - 100 godzin przepadnie :).
 12. To cycki się tak dobrze sprzedają? Wow. Dlaczego nikt wcześniej na to nie wpadł?
 13. "Nie podobają nam się opinie jakiejś grupy na nasz temat, bo są nieobiektywne, więc je odetniemy". Brzydko mi to pachnie.
 14. Po premierze PS4 Pro i zapowiedzi XboxOneX stwierdziłem, że czas pożegnać się z konsolami w ogóle i kolejny raz wrócić do PC. Póki co - coraz bardziej jestem zadowolony ze swojej decyzji ;D