Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1796
 • Dołączył

 • Ostatnio

Headbangerr ostatnio wygrał w dniu: 17 Marzec

Headbangerr miał najwięcej polubień!

Reputacja

4 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. "Dla nas wartość naszej gry jest dokładnie taka, w jakiej się ukazuje. To część naszego DNA. Mówimy, że produkt jest wart taką i taką cenę - i taką cenę ustalamy. Nigdy jej nie zmieniamy". Hmm... zastanawiam się, co by się stało, gdyby wszyscy twórcy gier tłumaczyli się w taki sposób i ile kosztowałyby dzisiaj gry sprzed 20 lat. 
 2. Nie wiedziałem, że nowa gra Life is Strange będzie "kontynuacją przygód Max i Chloe". 
 3. Nie zrobią tego na pewno, ale potupać nogą nikt mi nie zabroni XD.  ...bo powiedział tak pan X z forum gram.pl.Już lecę do sklepu XD Kolega też chyba się troszkę zagubił w tym, co pisze XD "ilość radości, która (...) się zagubiła". A teraz, pisząc serio: "problem" z ceną mam taki, że konsola Nintendo sama w sobie nie jest sprzętem najwyższej jakości, podobnie jak większość tytułów, które oferuje. Może sobie być dla wybranych, którzy lubią dużo śmiesznych, prostych gierek, ale jeśli któś spróbuje sprzedawać tobie kalkulator z wbudowanym tetrisem za cenę nowoczesnej maszyny do grania, to nie pomoże tłumaczenie, że to nie jest sprzęt do multiplatformowych  tytułów AAA. 
 4. Wszystko pięknie, tylko jeden mały szczegół wymyka się twojej uwadze. Cena. Niech ją obniżą o połowę i stęki się skończą. Bo tyle ta konsola jest warta w tej chwili. 
 5. Jestem za. Jako Aquamana już go widzieliśmy z raz, czy dwa. Tak btw. 
 6. Nintendo to dziwna firma. Przynajmniej patrząc z naszego, europejskiego punktu widzenia. Pod wieloma względami genialna, a jednocześnie trudno oprzeć się wrażeniu, że w niektórych kwestiach zatrzymali się w rozwoju dobre 20 lat temu. W Japonii dalej walczą dzielnie. Ale tam mają kocie restauracje, zawierają małżeństwa z robotami i mają pedofilskie kreskówki. W zestawieniu z zachodnimi standardami, gry na Switcha, jak i sama konsola, wypadają raczej słabo. 
 7. Skoro wiadomo tylko tyle, że razem siedli i wypili, nie wyciągajmy pochopnych wniosków. Mogło chodzić o cokolwiek. Ona pisze serial na podstawie jego książek. Nawet, jeśli pan Andrzej nie chce jej pomagać, to tematów do rozmowy i tak mają sporo.
 8. Ile? Dokładnie zero i zero. Lubię gram.pl i jestem tu od lat. Przykro mi patrzeć, jak schodzą na psy, więc się odzywam.  
 9. Było to wydać na Pie Ce, to by każden jeden miał cztery ka, kiedy by chciał ;P
 10. Nienajlepiej to o nich świadczy. Sam napisałem już w sprawie wątpliwej jakości artykułów wspomnianej pani kilka maili do gram.pl. Wiem też, że nie tylko mnie razi jej skrajne niedbalstwo. Jak widać - możemy sobie co najwyżej nadwyrężyć nadgarstki i zmarnować czas, pisząc na ten temat. 
 11. Wolałbym, żeby przywrócili oprawę graficzną z dema E3 ;P
 12. Dobrze napisanej grze Frostbite nie jest w stanie zaszkodzić. Gry napisanej na kolanie nawet najlepszy engine nie jest w stanie uratować. 
 13. Bo bardzo dobrze maskują niedoskonałości silnika graficznego ;) Po wyłączeniu całego tego dziadostwa zwykle widać jak na dłoni, gdzie jest kiepsko ;)