Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1656
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Po premierze PS4 Pro i zapowiedzi XboxOneX stwierdziłem, że czas pożegnać się z konsolami w ogóle i kolejny raz wrócić do PC. Póki co - coraz bardziej jestem zadowolony ze swojej decyzji ;D
 2. Jakoś łatwiej mi się przekonać do elfów, które zwykle są przedstawiane jako inteligentne, wrażliwe, miłe dla oka i żyjące w zgodzie z naturą, lub do krasnoludów, którzy choć szorstcy, zwykle są dobroduszni, pracowici i waleczni, niż do "cywilizowanych inaczej" kolegów nazywających siebie uchodźcami, którzy pchają się obecnie do europy. Niby tu i tam jest multi-kulti, rasizm=be i tak dalej, jednak, mimo wszystko, jakoś to w świecie Sapkowskiego bardziej przystępne się wydaje. Być może szybko zmieniłbym zdanie, mając za sąsiadów komando wiewiórek lub zapijaczonych krasnoludzkich awanturników, jednak i tak odnoszę wrażenie, że z nimi - w przeciwieństwie do tych naszych uchodźców - dogadałbym się "po ludzku".
 3. Cofanie czasu nie będzie możliwe, bo tylko Max potrafiła cofać czas. A nie dlatego, że "Before the storm" to wcześniejsze wydarzenia...
 4. Nie chodzi o technikalia. Gra jest fabularną miernotą, przy której nawet ME3 błyszczy.
 5. Tej gry nic nie uratuje. Ani kolejne patche, ani darmowe wersje demo.
 6. ...a wiadomo o tym wszystkim od dzisiaj? 
 7. To jak to? Przecież gracze konsolowi mają 4k już dawno! Czyżby to nie było prawdziwe 4k? ;PPP
 8. Mini obudowa HTPC wybrana spośród setek dostępnych modeli, płyta mini ITX, karta graficzna w wersji Nano, dowolnie wybrany gamepad, interface Steam BigPicture i żegnajcie konsole w ogóle. Nie będę płakał.
 9. Chciałem być pierwszy z uwagą o irytującej małpie, ale ktoś już mnie ubiegł. Ale serio, ludzie kochani... czy oni nie obejrzeli, co stworzyli?
 10. > Myślałem że ktoś go straszył czy coś, a tu mowa o pierdołach w stylu jak to praca niszczyła > mi życie lub się przepracowywałem. Yeah, w końcu co to jest - dyrektor kteatywny. Ty zapewne sprawujesz dużo bardziej obciążającą funkcję bez mrugnięcia okiem. Że to zwykłych ludzi obchodzi dlaczego ktoś z pracy > odchodzi. Mnie obchodzi, jak się w Blizzard pracuje i dlaczego ktoś mógłby zrezygnować z takiej pracy. A jestem dosyć zwykły. Ile ktoś go musiał cisnąc by na wpisie czy gdzie tam o tym opowiedział. Powinien > napisać opuściłem firmę i co wam do tego zajmijcie się własnymi sprawami. Mógł zrobić tak, jak piszesz. Ale wtedy nie miałbyś gdzie pisać.
 11. > Myślałem że ktoś go straszył czy coś, a tu mowa o pierdołach w stylu jak to praca niszczyła > mi życie lub się przepracowywałem. Yeah, w końcu co to jest - dyrektor kteatywny. Ty zapewne sprawujesz dużo bardziej obciążającą funkcję bez mrugnięcia okiem. Że to zwykłych ludzi obchodzi dlaczego ktoś z pracy > odchodzi. Mnie obchodzi, jak się w Blizzard pracuje i dlaczego ktoś mógłby zrezygnować z takiej pracy. A jestem dosyć zwykły. Ile ktoś go musiał cisnąc by na wpisie czy gdzie tam o tym opowiedział. Powinien > napisać opuściłem firmę i co wam do tego zajmijcie się własnymi sprawami. Mógł zrobić tak, jak piszesz. Ale wtedy nie miałbyś gdzie pisać.
 12. VR jest do tyłka ;P To jedna z tych rzeczy, które fajnie wyglądają na filmach, ale w praktyce zwyczajnie się nie sprawdzają. Wystarczy pomyśleć o sposobach, na jakie możemy poruszać naszą postacią w przestrzeni i bardzo szybko się okaże, że każdy z tych sposobów jest kompletnie bez sensu XD