fenr1r

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1066
 • Dołączył

 • Ostatnio

fenr1r ostatnio wygrał w dniu: 21 Kwiecień

fenr1r miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O fenr1r

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. 3335$ to błąd, w źródle jest 335. Mnie rozwala w tym wszystkim najbardziej właśnie to, że grę robią już 5 lat, końca nie widać, a każą sobie płacić niedorzeczne kwoty za wirtualne statki w grze. Z tej perspektywy całe przedsięwzięcie wygląda na oszustwo.
 2. To ma być jakiś konkurs pocieszenia, czy jak?
 3. Katarzyna Dąbkowska: "twórcy niezadowoleni z wyników" Shams Jorjani: "Tyranny poradziło sobie dobrze. Jesteśmy ogólnie zadowoleni." Chciałem to jakoś skomentować, ale autentycznie brak mi słów.
 4. Akurat w tym przypadku Zenimax ma racje, co zresztą zostało potwierdzone wyrokiem sądu. Facebook to pazerne korpo i swoje za uszami też mają (np. próba wyciągniecią z Valve informacji na temat ich badań nad VR oraz próba podkupienia pracowników).
 5. Nie wiem jak ich konsolowe porty, ale na moim kompie gra działa dobrze i nie mam na co narzekać.
 6. Pfff, Google sprzedało 90 mln szt. Google Cardboard i wdeptało Sony w ziemię. Bo nie liczą się technikalia. Jak zobaczyłem screeny z Dirt Rally na PSVR to myślałem, że chwalą się grą wydaną 15 lat temu.
 7. Po pierwsze, zwroty na Steam nie służą do tego, żeby sobie robić demo z pełnych wersji gier. Po drugie, jak ktoś kupuje w innej walucie to traci pieniądze na podwójnym przewalutowaniu. Po trzecie, z tego co słyszałem to Valve nie oddaje wydawcy/twórcy swojej działki za sprzedaż gry po zwrocie. Czyli oni muszą za to zapłacić i to wcale nie mało.
 8. Nie wiem czego się spodziewałeś. Było wiadomo jak kampania wygląda i że jest słaba. Trzeba było czekać na przeceny. Obstawiam, że DoW3 jeszcze w tym roku będzie w bundlu za 15$.
 9. Oceną 56% na Steam jakoś się nie pochwalili.
 10. Dlatego napisałem chyba. Nie gram w HotS bo to doświadczenie w połowie frustrujące a w drugiej połowie nużące.
 11. To jedziemy. Ubi wycisnęło AC i FC jak cytrynę. Sprzedaż poleciała w dół do tego stopnia, że dali sobie na wstrzymanie z kolejnymi częściami. Każda ich gra zalicza graficzny downgrade. Bugi, bugi, bugi. Największym ich grzechem jest to jak potraktowali legendarną serię HoMM. Nival sobie jakoś poradził (pod dwóch dodatkach), ale VI i VII są jak dwie piąchy prosto w twarz. Zbugowane, nieprzemyślane, niedorobione gnioty. Gołym okiem widać, że były robione na małym budżecie, jednak Ubi bezczelnie sprzedawało je w cenie AAA. Blizz Starcraft i Diablo umiera. Wydali Heartstone - uproszczona karcianka, HotS - uproszczona i płytkie MOBA (chyba już umiera), Overwatch - uproszczona i nudna hybyrda MOBA/FPS. Blizz leci na marce i rzeszy psychofanów nakręcających hype. Acti Ostatnie CoDy są w najlepszym przypadku przeciętne, z wyjątkiem Infinite Warfare, który został uznany za najgorsze Call of Duty w ogóle. Sprzedaż spada z roku na rok. Ja Ci powiem o co tutaj chodzi. Prezes i dyrektorzy nie chcą stracić stołków, bo ja Vivendi przyjdzie, to wywali ich na zbity pysk w pierwszej kolejności. Pewnie niewiele się zmieni jeżeli chodzi o jakość gier.
 12. Jeszcze im Company of Heroes zostało, które pewnie spotka ten sam los. Rzecz w tym, że DoW III to nie jest gra Relic. Chcieli iść śladami Blizza i zrobić miks popularnych rozwiązań z różnych gier, ale wyszło bardzo przeciętnie. W tej grze nie ma nic z DoW II. Rozgrywka jest zupełnie inna. Początkowo sprzedaż będzie całkiem przyzwoita. W końcu Sega, Relic, DoW, GW, WH40k to rozpoznawalne marki. Sporo hajsu wrzucono na marketing i nakręcanie hajpu. Mam wrażenie jednak, że multi umrze śmiercią naturalną już na wczesnym etapie. Dokładnie tak jak Sławek napisał, może kiedyś, ale nie teraz i moim zdaniem nie za 200 zł. No nic, nie ma co rozpaczać, idę ogrywać bete nowego Quake'a.
 13. Pierwszy mecz za mną. 40 min się to ciągnęło, przez większość czasu nie wiedziałem co się dzieje. Totalny chaos, pole bitwy zupełnie nieczytelne, nie widziałem nawet gdzie są moje jednostki i co się z nimi dzieje. Mnóstwo wybuchów i kolorowych efektów, aż oczy bolą. Wygraliśmy, nie wiem jak, nawet nie poszło mi tak źle wg. statystyk. Stylistyka jest fatalna, jakoś tak bajkowo i śmiesznie, jakby celowali z tą grą w siedmiolatków. Zupełnie nie pasuje mi do klimatu WH40k. Może jest to dobra gra, trudno powiedzieć, ale to nie dla mnie. No cóż, ponoć Steel Division: Normandy 44 zapowiada się na bardzo udaną strategię.
 14. brakuje... Chaosu! Muszę zaprotestować, bo DoW II wraz z dodatkiem Chaos Rising to dobra rozrywka w singlu na kilkadziesiąt godzin. Dark Crusade do dzisiaj nieźle się trzyma dzięki konstrukcji kampanii i rozmaitym ulepszeniom. Natomiast opis w recenzji bardzo mi przypomina kampanie DoW I, czyli zbuduj baze, zbuduj bloba i wyczyść nim mapę i tak ciągle przez 15 misji. Nuda, nuda, nuda. Najwyraźniej kampanie CoH I to szczytowe osiągnięcie w tej dziedzinie i chyba nic lepszego już nas nie spotka. Czyli multi zdechnie zanim gra się rozkręci...
 15. Jeszcze nie przeczytałem, ale zastanawiam się czy ta 7 to taka sama 7 jak w przypadku ME:Andromeda i DoW III to gniot i szambo. W każdym razie wygląda na to, że zaoszczędziłęm 200 zł. Kupię za pół roku jak będzie na HB za $15.