Dante-Sparda

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  158
 • Dołączył

 • Ostatnio

Dante-Sparda ostatnio wygrał w dniu: 22 Wrzesień 2017

Dante-Sparda miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Dante-Sparda

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nie czaje ekscytacji. Jakbym to zobaczył w meczu to byłym podwrażeniem. To tak jak z tymi fake shotami z battlefielda co się dwóch ludzi umawia i strzelają sobie hedy z niewaidomo ilu kilometrów.
 2. Wygląda fajnie :) Ale drobna uwaga, Dante korzysta tam z dwóch swoich mieczy i żadnym z nich nie jest Rebellion.
 3. Lara Croft doczekała się własnej lalki Barbie

  To jest czekan nie kilof. PS nie wiem czemu w ogóle komentuję newsa o lalkach Barbie :p
 4. Świetna informacja! Dobrze, że są jeszcze jakieś studia, na których można polegać (w przeciwieństwie do EA). Mam tylko nadzieję, że zapewnią nam rak tak dobry jak 2 i sezon Pols... Oh wait....
 5. Oczywiście, że nie. Pady One S dosłownie rozlatują się w rekach. Miałem dwa lewa gałka przestała działać po godzinie grania także jeśli cały produkt prezentuje taką jakość to dziękuję.
 6. EA niszczy kolejne stud... Oh wait...
 7. O kurde to niezły krytyk musiał pójść żeby strzałem w kolano samobójstwo popełnić :p 
 8. Jeżeli nie zrozumiałeś fabuły to wybrałeś złe zakończenie Jak można wybrać złe zakończenie? :P Czyli w grze, która symuluje wolny wybór jeśli nie poszedłem ścieżką, którą twórcy chcieli żebym poszedł, to wybrałem złe zakończneie? Gra ma sens tylko jeśli gram w określony sposób? 
 9. Mogę podać minus. Zakończenie przez, które cała historia nie ma sensu. Ogólnie jestem zidzwiony tak pozytywnym odbiorem tej gry, naprawdę nic specjalnego, a wybory nie mają zupełnie żadnego wpływu na historie.
 10. Nie zgodzę się do końca z nieoczywistymi wyborami. o spędzeniu kilku godzin z Beholderem mogę śmiało poweidzieć, że twórcy wywierają aż za dużą presję bo każdy (nawet dobry) wybór praktycznie ma złe konsekwencje. W takim This War of Mine okradanie ludzi to nasz wybór i droga na skróty, kosztem utraty zdrowia psychicznego, a tutaj? Co nie zrobię będzie źle, a wszystko jest podane w sposób "To nie ludzie są winni tylko system".
 11. Masakra, ten gość za każdym razem gada takie bzdury, że nawet niedzielni gracze drapią się po głowie o co cho. Naprawdę toś jeszcze wierzy w te jego banialuki?
 12. Szieeeet! Pewnie i tak IQ i Batmana wytną i dadzą w DLC :/ Ale reszta spoko :)
 13. Dzisiaj już raczej nie zobaczysz, ale jutro to co innego. Nie rozumiem tylko co ma Jarosław do Pokemonów?