Face7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  92
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Face7

 • Ranga
  Przodownik
 1. To jakiś żart? Cały czas zapewnienia, że gra wyjdzie w czerwcu, a pod koniec czerwca mówią, że opóźnienie do końca roku!? 
 2. Pre-Order poleci na 100%!   @MisioKGB - Odkładaj tak jak ja :D 
 3. Walka przypomina coś pokroju Dark Souls ale dużo sztywniej, bohater też jakiś taki smutny (Jak Conor z ACIII), "nowością" jest zmiana sokolego wzroku na zwiad orłem (jak zwiad dronem w TC: Wildlands), strzała z łuku która jakoś magicznie zmienia tor lotu, żeby trafić w główny cel. No i dam sobie rękę uciąć, że będzie downgrade i skopana optymalizacja. Szału nie ma i na premierę pewnie nie wezmę
 4. JA CIE! Wygląda super ale widać, że to pre-renderowany trailer. Jeżeli chociaż w połowie będzie tak wygląda rozgrywka to bierem xD
 5. Przy zwykłych nagrodach uwzględniani są zarówno mężczyźni jak i kobiety. Teraz widzę w ramach równouprawnienia wyklucza się mężczyzn i faworyzuje tylko kobiety. To jest równość? To gdzie nagrody tylko dla mężczyzn? 
 6. Tak, później masz inne rodzaje przeciwników. A jeżeli rozwijasz postać za pomocą technologii, którą wyczuwają wrogowie to będzie coraz częściej ścigał cię wielki boss. 
 7. "po pierwsze, chcieliśmy zapewnić możliwie najlepszą rozgrywkę w trybie single-player w naszej najambitniejszej jak dotąd grze z serii Sniper Ghost Warrior."  Coś chyba nie wyszło ;P 
 8. Ja już anulowałem zamówienie i czekam na zwrot pieniędzy. W internecie na dwóch serwisach już są recenzje. Jedna to 5/10, druga 2.5/10 (czyli też 5/10). Podobno niesamowicie skopana optymalizacja, 30 klatek, które notorycznie spadają w dół, udawany otwarty świat, kiepsko wykonane strzelanie przy karabinach szturmowych itp., kiepska fabuła, masa bugów. Ale chwalą sobie model strzelania z karabinów snajperskich. Jednak polecają kupić ale jak mocno stanieje. 
 9. Czekam :D Chociaż jeżeli się okaże, że optymalizacja jest taka jak podczas bety to Sniper Ghost Warrior 3 będzie ostatnią grą jaką kupię od CI Games. 
 10. Zapowiada się MEGA! Tylko liczyć, że poprawią optymalizację (przy becie była porażka) i będzie cud, miód, orzeszki. Pre-Order leci jak nic. 
 11. Ja osobiście czekam. Grałem w betę i bawiłem się dobrze. 
 12. Gdzie ta "fotorealistyczna" grafika, którą przy zapowiedzi się chwalili i pokazywali nagranie magazynu i postaci niby na silniku? 
 13. "mantrą zespołu zawsze jest to, by postawić krok naprzód." - Falloutem 4 zrobili krok w tył. 
 14. Kojima zawsze mnie bawił. Zrobił grę gdzie główny bohater wyglądem i imieniem przypomina bohatera Ucieczki z Nowego Yorku. Potem zarzekał się, że on filmu nie widział i wszystko wyszło przypadkiem. Seria była nudna ale względnie dobra. Ostatnio ogrywam Phantom Pain i jestem przerażony. Największą bolączką tej produkcji jest właśnie kiepska reżyseria, a każda misja zaczyna się i kończy 50 tysiącami napisów "Zrobione przez Hideo Kojima", "Napisane przez Hideo Kojima", "Reżyseria Hideo Kojima". Nawet jak robił trailer zanim gra wyszła to pociął parę losowych przerywników filmowych, podłożył do tego jakąś piosenkę, która trwała ponad 3 minuty i oczywiście na początku i na końcu dał milion napisów, że on to zrobił. Poza po prostu "dobrą" serią MGS nie zrobił nic. Czy ktoś mi wytłumaczy czemu on uznawany jest za niewiadomo jaką gwiazdę branży i czemu sam się ma za jakiego boga? 
 15. Jaaaa cie. Pierwszy raz zapatruję się na grę od CI Games. Oby tylko tego nie spie******* jak poprzednie tytuły. Chociaż już teraz w paru momentach widać spadki płynności. Mam nadzieję, że z optymalizacją wyrobią się do premiery. Zaś 3 miesiące im zostały. No i jeszcze pozostaje liczyć na jakąś ciekawą fabułę.