Face7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Face7

 • Ranga
  Przodownik
 1. Gdzie ta "fotorealistyczna" grafika, którą przy zapowiedzi się chwalili i pokazywali nagranie magazynu i postaci niby na silniku? 
 2. "mantrą zespołu zawsze jest to, by postawić krok naprzód." - Falloutem 4 zrobili krok w tył. 
 3. Kojima zawsze mnie bawił. Zrobił grę gdzie główny bohater wyglądem i imieniem przypomina bohatera Ucieczki z Nowego Yorku. Potem zarzekał się, że on filmu nie widział i wszystko wyszło przypadkiem. Seria była nudna ale względnie dobra. Ostatnio ogrywam Phantom Pain i jestem przerażony. Największą bolączką tej produkcji jest właśnie kiepska reżyseria, a każda misja zaczyna się i kończy 50 tysiącami napisów "Zrobione przez Hideo Kojima", "Napisane przez Hideo Kojima", "Reżyseria Hideo Kojima". Nawet jak robił trailer zanim gra wyszła to pociął parę losowych przerywników filmowych, podłożył do tego jakąś piosenkę, która trwała ponad 3 minuty i oczywiście na początku i na końcu dał milion napisów, że on to zrobił. Poza po prostu "dobrą" serią MGS nie zrobił nic. Czy ktoś mi wytłumaczy czemu on uznawany jest za niewiadomo jaką gwiazdę branży i czemu sam się ma za jakiego boga? 
 4. Jaaaa cie. Pierwszy raz zapatruję się na grę od CI Games. Oby tylko tego nie spie******* jak poprzednie tytuły. Chociaż już teraz w paru momentach widać spadki płynności. Mam nadzieję, że z optymalizacją wyrobią się do premiery. Zaś 3 miesiące im zostały. No i jeszcze pozostaje liczyć na jakąś ciekawą fabułę. 
 5. WTF xD Opowiedz mi historię skrytą za tymi balonami. - Usiądź chłopcze. To dłuuuuga i ciekawa historia.   
 6. "Jedna z utworzonych firm zarejestrowała już jedną nazwę." "Gigant bronił się później później tym, że Benzies sam zgodził się na zapisy w kontrakcie, a później chciał się od nich uchylić." "Będzie nim Time for a New World, który będzie połączony z hasztagiem #TFANW." Całoś napisana niebywale chaotycznie. Nie pierwszy raz :P Stylistyka jak zawsze na najwyższym poziomie :) 
 7. lol, rly? News z tego? :| 
 8. Czy tylko ja zauważyłem, że zostały tu zaimplementowane mechanizmy jak zwiad dronem i przesłuchanie w celu wyciągnięcia informacji o bazie, w której obecnie się przebywa jak w pokazach Sniper: Ghost Warrior 3? 
 9. Agony, Frostpunk, Gwint, Ruiner, Serial Cleaner, Seven: The Days Long Gone i (o dziwo, pierwszy raz zaskakująco dobrze zapowiadająca się gra od CI games) Sniper: Ghost Warrior 3 biorę na 100000%
 10. 2100 zł!? Z czego ten miecz jest zrobiony? Chyba powariowali. Dam tyle jak ten miecz będzie śpiewał, tańczył i kawe parzył. 
 11. No jeżeli te informacje się potwierdzą to "wielkie N" ponownie pokazuje jak niskim kosztem i wiernością fanów nabijać kabzę. Grając w gry jak GTA SA czy VC mój telefon wytrzymuje ok. 3-5h :| A do tego brak możliwości wymiany baterii to tani chwyt jak zmusić użytkownika do płacenia za serwisowanie po gwarancji. 
 12. Oczywiście faworytami Japońskich devów są... niespodzianka, niespodzianka... Japońskie gry, które notabene zostały przyjęte średnio lub po prostu dobrze. Persona 5 to nawet jeszcze nie wyszła nigdzie poza Japonią. 
 13. A no tak, bo trzeba poczekać ileś dni, żeby żałoba się skończyła? Bo o zmarłych trzeba mówić albo dobrze albo wcale? Co za ludzie... Co za ludzie? Człowieku ty się zastanów co ty piszesz. 
 14. Jej! Można jak w Wiedźminie używać Igni! 4:09
 15. Ostatnio siedziałem jak na szpilkach, gdy padło hasło, że powstanie B3, który będzie dużo większy i lepszy. W końcu może się czegoś doczekam. Mam nadzieję, że to nie będzie tylko zapewnienie w stylu "Tak, Borderlands 3 powstaje" bo to już mówiono jakiś czas temu. Liczę na jakiś trailer, gameplay albo chociaż głupie screeny. Graficznie nie musi być wcale lepiej bo i tak całość ma swój specyficzny styl, który nie wymaga dużych usprawnień. Mam tylko nadzieję, że za fabułę, postacie i wykreowania świata będą odpowiedzialni ci sami ludzie co przy B2. Bo to było wspaniałe :D