Face7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  98
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Face7

 • Ranga
  Przodownik
 1. Agony z nową datą premiery

  Wykreślam w takim razie grę z listy zakupów 
 2. Call of Duty: WWII w złocie

  Ja odinstalowałem zaraz po tym jak mnie tłum kobiet zdewastował, a wisienką na torcie była czarna kobieta nazistka. Dziękuję ale równouprawnienie poszło za daleko. 
 3. Drogi Gram-ie. Jeszcze jeden taki lewacki wpis od tego "autora" to macie jak w banku, że ja i kliku moich znajomych więcej tu nie zajrzymy. 
 4. Chyba nie. id Software, Machin Games, FWH - to jest czołówka w tej chwili. Titanfall znalazł swoją niszę fanów, ale to nie jest gra wybitna. Co najwyżej ponadprzeciętna. Pierwsza część może i tak ale dwójka akurat jest świetna. 
 5. Xiaomi prezentuje system MIUI 9

  Na początku kibicowałem Xiaomi bo tworzyli świetne telefony za rozsądną cenę. Miały być odpowiednikami drogich marek. A od jakiegoś czasu jak ich pozycja wzmocniła się na rynku i urośli do rangi "premium" to zaczęli robić telefony za dokładnie takie same pieniądze co Samsungi czy Apple. Xiaomi Mi Note 2, który miał być odpowiednikiem Samsunga S7 za ponad 2 tysiące, sam kosztuje ponad 2 tysiące. Flagowiec Mi Mix za sam wygląd bezramkowca w dniu premiery kosztował 3,5 tysiąca. 
 6. To jakiś żart? Cały czas zapewnienia, że gra wyjdzie w czerwcu, a pod koniec czerwca mówią, że opóźnienie do końca roku!? 
 7. Pre-Order poleci na 100%!   @MisioKGB - Odkładaj tak jak ja :D 
 8. Walka przypomina coś pokroju Dark Souls ale dużo sztywniej, bohater też jakiś taki smutny (Jak Conor z ACIII), "nowością" jest zmiana sokolego wzroku na zwiad orłem (jak zwiad dronem w TC: Wildlands), strzała z łuku która jakoś magicznie zmienia tor lotu, żeby trafić w główny cel. No i dam sobie rękę uciąć, że będzie downgrade i skopana optymalizacja. Szału nie ma i na premierę pewnie nie wezmę
 9. JA CIE! Wygląda super ale widać, że to pre-renderowany trailer. Jeżeli chociaż w połowie będzie tak wygląda rozgrywka to bierem xD
 10. Przy zwykłych nagrodach uwzględniani są zarówno mężczyźni jak i kobiety. Teraz widzę w ramach równouprawnienia wyklucza się mężczyzn i faworyzuje tylko kobiety. To jest równość? To gdzie nagrody tylko dla mężczyzn? 
 11. Są pierwsze oceny Preya. Mamy hit?

  Tak, później masz inne rodzaje przeciwników. A jeżeli rozwijasz postać za pomocą technologii, którą wyczuwają wrogowie to będzie coraz częściej ścigał cię wielki boss. 
 12. "po pierwsze, chcieliśmy zapewnić możliwie najlepszą rozgrywkę w trybie single-player w naszej najambitniejszej jak dotąd grze z serii Sniper Ghost Warrior."  Coś chyba nie wyszło ;P 
 13. Ja już anulowałem zamówienie i czekam na zwrot pieniędzy. W internecie na dwóch serwisach już są recenzje. Jedna to 5/10, druga 2.5/10 (czyli też 5/10). Podobno niesamowicie skopana optymalizacja, 30 klatek, które notorycznie spadają w dół, udawany otwarty świat, kiepsko wykonane strzelanie przy karabinach szturmowych itp., kiepska fabuła, masa bugów. Ale chwalą sobie model strzelania z karabinów snajperskich. Jednak polecają kupić ale jak mocno stanieje. 
 14. Czekam :D Chociaż jeżeli się okaże, że optymalizacja jest taka jak podczas bety to Sniper Ghost Warrior 3 będzie ostatnią grą jaką kupię od CI Games.