Szara_Eminencja

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  125
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Szara_Eminencja

 • Ranga
  Przodownik
 1. Mikrotansakcje w grze single player, zawartość dodatkowa w preorderze - nie lubę takich praktyk. Skutecznie odrzucają mnie od tytułu. 
 2. Dzięki za klucz, ale jak zobaczyłem WG to mi się krew zmroziła. 
 3. Od strony fabuły to biedny ten trailer i nijaki. 
 4. Fajnie. Gra na przecenie w wersji elektronicznej około 200 złotych a twórcom się nawet polskich napisów nie chciało zrobić. Straszne chamstwo. 
 5. Na głownej fotce to von Everec zaprasza nas do walki na szable? 
 6. Po pierwsze Amerykanin się z dużej pisze, po drugie to Europejczycy. Myśl człowieku. 
 7. Pierwsze co pomyślałem, że E3 już wkrótce. 
 8. To się porobiło. Myślę, że jeszcze z 10 lat temu nie byłoby z taką grą problemu. Ale w ostatnich latach biali coraz częściej są ofiarami ataków, podobnie religie, które są inne niż Islam. Zły moment wybrali na taką tematykę, mimo, że fabuła może być ciekawa. Przy tym co się obecnie dzieje, fanatyzm wśród białęj rasy, szczególnie Amerykanów jest minimalny. Za to chrześcijanie są regularnie mordowani na całym świecie.  
 9. 1. Z tym, że Fallout 1 nie jest płytki, a Prey jest. 2. Poszukaj sobie nagrań pokazujących człowieka, który "miota się w jakimś dziwnym szale" i przeczytaj moją odpowiedź. Wyolbrzymianie nigdy nie wyginie. 3. Prey ukończony w kilkanaście minut po trzech dniach od premiery. Gra-jest-płytka. Nawet ślepy do dostrzeże. I to ja się miotam... Strasznie się miotasz. Gdzie napisałem, że Fallout jest płyki i czemu mam brać na poważnię twoją opinię odnośnie Preya? Grałeś chociaż? I chyba nie rozumiesz słowa płytki. Wykorzystanie bugów do przejścia gry ma świadczyć o jej płytkości? I nie używaj w przyszłości zdań w stylu "zacznij z tym życ" bo brzmisz jak dziecko, które myśli, że narzuci innym swoje zdanie :)
 10. Z czym mam zacząć żyć? Ze nie rozumiesz co napisałem i miotasz się w jakimś dziwnym szale? Preya dopiero przejdę i wtedy ocenię. A żebyś załapał o co mi chodziło nareszcie: czas speedrunu nie świadczy o tym czy gra jest płytka czy nie. 
 11. A czy ten speedrun Fallouta był zrobiony po 2 dniach od premiery gry? Chcesz porównywać liniową grę, do której było dostępne demo wcześniej z potężnie rozbudowanym rpg? Ile ten Prey ma głównej ścieżki, 12 godzin? I to mówię o doświadczaniu gry a nie leceniu na pałę. 
 12. Speedrun Fallouta trwał poniżej 7 minut. Czy gra była płytka i krótka?