Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto V - recenzja wersji PC

33 postów w tym temacie

Dawno żadna gra tak mnie nie wciągnęła jak ta,spędzam przy niej każdą wolną chwilę.Świna kampania ze smaczkami w postaci odwołań do pop kultury,ciekawe i wyraziste postacie,dobre tempo opowieści i generalnie jej hollywoodzkość .Do tego optymalizacja miodzio.Do tego wszystkiego jeszcze mody które pewnie zaczną się już niebawem pojawiać .Co do problemów technicznych o których już wspomnieli inni ja dorzucę jeszcze problem ze swoją stacją radiową,po włączeni jej gra zaczyna lekko przycinać,przełączenie na inną i wszystko wraca do normy.Rockstar wykonał świetną robotę.Mimo tych drobnych problemów,nie ma gier doskonałych technicznie,GTA V dostaje ode mnie 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrać to i tak bym zagrał, bo posiadam aktualny świeży zestaw [GTX 980, I7mka skręcona na 4.2, 16gb ramu, win7 64bit], aczkolwiek mam tez już dosyć leciwy sprzęt z którego dalej czasem korzystam, głównie jak kleje jakieś mody do gier, to służy mi za platformę testową =) [stary piec ma GTXa 260, procek E8400 skręcony na 4.0, 3.25 GB ramu i stoi na win7 32bitowym]
Mógł bym więc na tym starym kompie zrobić GTAV taki stress test optymalizacji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja w tej grze to bajka. Na GTX 760 mimo przekroczenia pamięci na karcie o 500 megabajtów (wszystko bardzo wysokie, wygładzania krawędzi wyłączone) ta gra działa w przedziale 40-60+ FPS. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej siły ognia dodajcie mnie do social clubu - nazwa ta sama co tu. Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 16:59, Zekzt napisał:

Zagrać to i tak bym zagrał, bo posiadam aktualny świeży zestaw [GTX 980, I7mka skręcona
na 4.2, 16gb ramu, win7 64bit], aczkolwiek mam tez już dosyć leciwy sprzęt z którego
dalej czasem korzystam, głównie jak kleje jakieś mody do gier, to służy mi za platformę
testową =) [stary piec ma GTXa 260, procek E8400 skręcony na 4.0, 3.25 GB ramu i stoi
na win7 32bitowym]
Mógł bym więc na tym starym kompie zrobić GTAV taki stress test optymalizacji ^^

GTX 260 jest lepszy od 9800 GT wiec pewnie nawet na średnich w FHD pociśniesz a na obecnym tym z 980 to na ultra i w 4k (jeśli posiadasz takowy monitor) pociśnie zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 00:43, H_Four napisał:

Poprawiona grafika? hue. Przecież to wygląda gorzej niż Watch Dogs, które bashowaliśmy
za pogarszanie grafiki...

Co wygląda w tej grze źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 11:47, Chester001 napisał:

Ty, a Ty źle robisz to chyba jest reklama.

Ty, a Ty chyba jesteś wystarczająco długo na tym forum, żeby wiedzieć, że na pewne posty się nie odpisuje. Tym razem oficjalne ostrzeżenie za spam, ale miej świadomość, że widzę twoje posty w innych tematach i radzę w niektórych przypadkach zastanowić się zanim klikniesz "dodaj post".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 12:00, Rick napisał:

> Ty, a Ty źle robisz to chyba jest reklama.
Ty, a Ty chyba jesteś wystarczająco długo na tym forum, żeby wiedzieć, że na pewne posty
się nie odpisuje. Tym razem oficjalne ostrzeżenie za spam, ale miej świadomość,
że widzę twoje posty w innych tematach i radzę w niektórych przypadkach zastanowić się
zanim klikniesz "dodaj post".

Oficjalne ostrzeżenie za co ? Ze wam wskazałem posta który jest z reklamą ?
Za spam ? Chłopie ja tu jestem kilka dobrych lat. Nie piszę codziennie, ostatnio piszę w wątku GTA 5. I ja tu spamuje ?? Za to ze zapytam o coś czego nie wiem ? Po to jest forum.
Łaske mi robisz ze dasz mi możliwość pisania na forum ?
To nie jest dyskusja. Ja już powiedziałem to co chciałem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2015 o 12:34, Chester001 napisał:

Oficjalne ostrzeżenie za co ? Ze wam wskazałem posta który jest z reklamą ?

Do tego służy przycisk "zgłoś". Chyba nic się nie zmieniło.

Dnia 26.04.2015 o 12:34, Chester001 napisał:

Za spam ? Chłopie ja tu jestem kilka dobrych lat.

I właśnie dlatego dostałeś ostrzeżenie. Piszesz dobrych kilka lat, a od początku zasada się nie zmieniła. Wydaje mi się, że 9 lat to wystarczająco dużo czasu na przyswojenie sobie zasady, że nie odpowiada się na wszelkie posty prowokatorów/piratów/spambotów.

Dnia 26.04.2015 o 12:34, Chester001 napisał:

To nie jest dyskusja. Ja już powiedziałem to co chciałem.

A więc ten post nie jest skierowany tylko do ciebie. Przypominam, że jeśli zauważycie na forum posta zawierającego linki do stron, na których można ściągnąć pirackie wersje gier lub programów, używajcie proszę przycisku "zgłoś" i nie wdawajcie się w niepotrzebne dyskusje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 20:35, Arczir2d2 napisał:

Ja bym do minusów dodał jeszcze fatalny model jazdy... :P

To by trzeba było przypisać każdej wersji, i zgadzam sie z Tobą ten z GTA IV był bardziej realny moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować