Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na takim komputerze zagrasz w Batman: Arkham Knight. Są wymagania sprzętowe!

42 postów w tym temacie

Czyli widzę, że moja karta graficzna (Geforce 680 GTX) choć kupiona raptem 2 lata temu powoli acz nieubłaganie odchodzi na emeryturę ;/ No nic trzeba zacząć zbierać na nową. Najprawdopodobniej zanim uzbieram pieniądze na rynek wyjdzie nowy model GeForce''a (ciekawe jaki teraz numer dadzą :P - Geforce 28 GTX? XD).

Dobrze, że kupiłem sobie PS4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No polecieli z tymi Ultra - ale to w sumie dobry znak, bo goście robili naprawdę fenomenalną robotę przy optymalizacji swoich Batmanów, skoro ten ma być prawdziwym next-genem, liczę, ze te ultra pozwolą grac perfekcyjnie płynnie, przy bajerach graficznych urywających tylną część ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:47, Sipso napisał:

Ktoś może podać odpowiedniki Radeonów dla poszczególnych stopni?


GTX 660 - R7 260X/R7 265
GTX 760 - R9 280
GTX 980 - brak karty AMD o takiej wydajności, pojawią się dopiero w czerwcu. Na dzień dzisiejszy najbliżej jest wolniejszy o jakieś 15% R9 290X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wdarł się chyba błąd bo zalecane wymagania mają więcej przestrzeni HDD niż ultra i minimalne
> :)

Racja, teraz są właściwe dane w każdej z rubryk. Dzięki za wyłapanie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nikt nie krytykuje. Te wymagania wydają się na prawdę wysokie... w minimalnych gtx660 i i5 to już niezły sprzęt. Wiem, że rasowy gracz często ma już lepszy (przynajmniej karte graf.) ale niech nie robią jaj... Tekstury w wielu starszych tytułach przy fullhd nie wymagają 2gb na karcie - toż jeszcze nie tak dawno 1gb lekko wystarczyło.
Co prawda przestałem być graczem PC na rzecz ps4 ale nie będąc ignorantem - wydaję mi się, że na minimalnych to jeszcze c2d e8400 i jakiś radek hd5850 powinien to uciągnąć ;p

Muszę przyznać, że przejście na konsolę było dobrym pomysłem i nie dziwię się, że na całym świecie ludzie wybierają taką platformę.
Druga sprawa to że wiele osób poznanych na PSN mówi mi to samo.

Nie chcę gloryfikować konsol ale na prawdę są one dobrą alternatywą :) przynajmniej jeśli nie gra się w same rts''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 12:56, ziptofaf napisał:

> Ktoś może podać odpowiedniki Radeonów dla poszczególnych stopni?

GTX 660 - R7 260X/R7 265
GTX 760 - R9 280
GTX 980 - brak karty AMD o takiej wydajności, pojawią się dopiero w czerwcu. Na dzień
dzisiejszy najbliżej jest wolniejszy o jakieś 15% R9 290X.


Okej widzę, że odpadłem z gry... HD7970 jest gdzieś w tych kategoriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu, może być ciężko. Mój Radeon HD 8850 to pewnie będzie coś koło minimalno-średnich. Przynajmniej resztę podzespołów mam do gry na ultra. Może wyjdą z tego średnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 14:12, Sipso napisał:

Okej widzę, że odpadłem z gry... HD7970 jest gdzieś w tych kategoriach?


Zaraz odpadłem... HD7970 jest prawie taki jak R9 280.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli widzę, że moja karta graficzna (Geforce 680 GTX) choć kupiona raptem 2 lata temu
> powoli acz nieubłaganie odchodzi na emeryturę ;/ No nic trzeba zacząć zbierać na nową.
> Najprawdopodobniej zanim uzbieram pieniądze na rynek wyjdzie nowy model GeForce''a (ciekawe
> jaki teraz numer dadzą :P - Geforce 28 GTX? XD).
>
> Dobrze, że kupiłem sobie PS4 :D
Raczej obecne konsole to niezbyt dobry wybor, od poczatku odstaja od pc wzgledem grafiki i plynnosci. Teraz ta roznica robi sie co raz wieksza a komp za 1500 zl z i3 i 750ti wyswietla lepsza grafike w lepszej plynnosci co juz jedt dojsc spora porazka sony. Twoj gtx 680 polyka konsole a ty pograsz na very hight w batmana ( i bedzie lepiej niz na konsoli rowniez z plynnoscia) bo twoja karta jest lepsza od zalecanej ;) radze rozeznac sie w sprzecie skoro juz go posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Okej widzę, że odpadłem z gry... HD7970 jest gdzieś w tych kategoriach?
>
> Zaraz odpadłem... HD7970 jest prawie taki jak R9 280.
Hd 7970 jest sporo lepszy od 280 ;) i lepszy od karty zalecanej ;) wiec gosc pogra na very hight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2015 o 14:12, Sipso napisał:

Okej widzę, że odpadłem z gry... HD7970 jest gdzieś w tych kategoriach?


HD7970 GHz = R9 280X. HD 7950 = R9 280. HD 7970 = coś pomiędzy R9 280 a 280X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować