Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Zamów Might & Magic: Heroes VII i zagraj w betę!

12 postów w tym temacie

To chyba nie jest do końca jasne, więc podkreślę: gra występuje w TRZECH wersjach - standardowej, deluxe i kolekcjonerskiej. Wersja kolekcjonerska również daje dostęp do beta-testów, o czym artykuł nie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, troszkę porażka. Solmyr był zawsze dostępny... a tutaj żeby mieć 100% gry trzeba wywalić ekstra kasę... :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To chyba nie jest do końca jasne, więc podkreślę: gra występuje w TRZECH wersjach - standardowej,
> deluxe i kolekcjonerskiej. Wersja kolekcjonerska również daje dostęp do beta-testów,
> o czym artykuł nie wspomina.

Zamówiłem na Gram.pl jakiś czas temu kolekcjonerke ale dostępu do bety nie dostałem. Pisałem do działu obsługi i dostałem informacje iż na stronie producenta jest taka informacja (czyli na uplay jak zamówisz kolekcjonerke za ponad 100zł więcej to masz zagwarantowany klucz do bety) natomiast gram.pl nie dostał informacji odnośnie kluczy do beta testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl czy będziecie mieli wersję deluxe ale w wersji na steam ?? ogólnie czy jest planowana przez Was sprzedaż Herosów7 w wersji na steam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2015 o 12:24, Horidiano napisał:

Zamówiłem na Gram.pl jakiś czas temu kolekcjonerke ale dostępu do bety nie dostałem.
Pisałem do działu obsługi i dostałem informacje iż na stronie producenta jest taka informacja
(czyli na uplay jak zamówisz kolekcjonerke za ponad 100zł więcej to masz zagwarantowany
klucz do bety) natomiast gram.pl nie dostał informacji odnośnie kluczy do beta testów.


Dostępu nie mogłeś dostać, bo beta-testy jeszcze nie wystartowały. Niemniej jednak niewykluczone, że gram.pl jest jakoś niedoinformowane lub są jakieś problemy w komunikacji. Upewnię się jeszcze u źródła (czyt: Ubisoftu) i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy co z tym dostępem do bety.
To właśnie było głównym powodem dlaczego wziąłem pre-ordera, a żadnego klucza ani nic innego nie dostałem.
Może ktoś z adminów się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Czytajcie ze zrozumieniem jest napisane że beta startuje 25 maja dziś mamy 15. Więc beta będzie za 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 13:58, jasio11 napisał:

LOL. Czytajcie ze zrozumieniem jest napisane że beta startuje 25 maja dziś mamy 15. Więc
beta będzie za 10 dni.

Umiem czytać, ale myślałem, że klucze dostaje się wcześniej.
A przynajmniej tak to zawsze wyglądało, że dawali wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 16:40, Vieh napisał:

> LOL. Czytajcie ze zrozumieniem jest napisane że beta startuje 25 maja dziś mamy
15. Więc
> beta będzie za 10 dni.
Umiem czytać, ale myślałem, że klucze dostaje się wcześniej.
A przynajmniej tak to zawsze wyglądało, że dawali wcześniej.


Cześć, klucze powinny być dostępne przed 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 11:10, pstarczynowski napisał:

> > LOL. Czytajcie ze zrozumieniem jest napisane że beta startuje 25 maja dziś
mamy
> 15. Więc
> > beta będzie za 10 dni.
> Umiem czytać, ale myślałem, że klucze dostaje się wcześniej.
> A przynajmniej tak to zawsze wyglądało, że dawali wcześniej.

Cześć, klucze powinny być dostępne przed 25 ;)

Już myślałem, że nie ma, bo na mailu nic nie było.
Jednak jest na koncie w sklepie gram.
Dzięki za kluczyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować