Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Wiedźmin 3: Dziki Gon - wysyłka zamówień przedpremierowych w poniedziałek!

33 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2015 o 14:21, blejdd napisał:

Jezeli mowisz o Shenkerze - Pierwsze 10 zanków wklepujesz do śledzenia - z wybraną opcją
nr. listu przewozowego.


Wiem, ale mam brak wyniku poszukiwania. Cóż, trudno jeśli dzisiaj nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 14:56, Zdzichacz napisał:

> Jezeli mowisz o Shenkerze - Pierwsze 10 zanków wklepujesz do śledzenia - z wybraną
opcją
> nr. listu przewozowego.

Wiem, ale mam brak wyniku poszukiwania. Cóż, trudno jeśli dzisiaj nie dostanę.


https://poland.fedex.com/domestic-shipping/pub/tracktrace.do?packageId

Wpisz sobie tutaj numer paczki. Być może wchodziłeś na stronę fedex i użyłeś innej opcji śledzenia, bo z tego co wiem są dwie różne, chyba dla międzynarodowej i dla krajowej przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Jezeli mowisz o Shenkerze - Pierwsze 10 zanków wklepujesz do śledzenia - z
> wybraną
> > opcją
> > > nr. listu przewozowego.
> >
> > Wiem, ale mam brak wyniku poszukiwania. Cóż, trudno jeśli dzisiaj nie dostanę.
>
>
> https://poland.fedex.com/domestic-shipping/pub/tracktrace.do?packageId=TWÓJNR
>
> Zamiast TWÓJNR wpisz sobie numer paczki. Być może wchodziłeś na stronę fedex i użyłeś
> innej opcji śledzenia, bo z tego co wiem są dwie różne, chyba dla międzynarodowej i dla
> krajowej przesyłki.
nie ma znaczenia, BOK odpowiedział że paczki dopiero dzisiaj wysyłają, więc jutro dopiero będą.

To juz któryś raz kiedy muszę się kontaktować bo są jakies problemy, chyba po prostu zrezygnuję z usług gram, a zostawiłem tutaj już ogromne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 15:07, blejdd napisał:

To juz któryś raz kiedy muszę się kontaktować bo są jakies problemy, chyba po prostu
zrezygnuję z usług gram, a zostawiłem tutaj już ogromne pieniądze.


Znaczy, no niby tak, ale przy tej opcji nie wyskakuje mi, że nie ma takiej paczki. :P

Oby i u mnie jutro. Jak dotąd nic się nie ruszyło, żadnej informacji, że paczka zmienia magazyn. Jak to dopiero jutro zacznie iść z Warszawy, to ja jeszcze chyba dzień po premierze dostanę. t_t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy przynajmniej macie numer listu przewozowego... :/
O północy wyłączam internet, radio, telewizję i będę żył jak asceta żeby uniknąć spoilerów i radości znajomych z gry w wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam numer, mam śledzenie, cały czas że dopiero przekazano zamówienie i jeszcze nie jest pokazane, że wysłane. Co dziwne wszyscy piszecie tu ze macie fedexa a ja mam UPS, zastanawia mnie to. Jak nie będzie gry jutro to się na prawdę wścieknę, zwłaszcza że preorder zrobiłem prawie rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu, jak jeszcze Gram należało do CD Projekt, wtedy rzeczywiście zamówienia zazwyczaj dochodziły na dzień przed premierą. Na Gramie zamawiałem ostatnim razem Lords of the Fallen, a teraz Wieśka, i obydwie "przedpremierówki" dochodzą w dacie premiery. Ciekaw jestem, w czym są te zamówienia teraz przedpremierowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo! Też mam lekką spinę ze śledzeniem paczki. W moim przypadku to kurier DPD. gdy w zakładce zamówienie klikam "śledzenie" to pokazuje mi komunikat "nieprawidołowy kod paczki" czy coś w tym stylu. Może firmy kurierskie są "przeciążone" i nie uaktualinie swoich statusów? Na stronie kuriera DPD po wprowadzeniu numeru paczki nic się nie wyświetla. Pozostaję pełen nadzieji, że jutro ostrzymam paczuszkę z Wiesiem w środku :)

A co do ewentualnego otrzymania paczki jeszcze dziś czyli 18.05 to nie wiem skąd takie przypuszczenia, że moglibyście otrzymać już wtedy grę. Podczas zamawiania gry było wyraźnie napisane, ze grę otrzymamy w dniu premiery tj 19.05.2015 wiec ez koledzy :) Pre order to nie gwarancja, że dostanie się paczkę dzień wcześniej. Jak ktoś już wcześniej o tym napisał to jest tylko informacja dla sprzedającego ile osób jest zainteresowanych z góry danym produktem. No i jakieś bonusy zawsze można dostać :)

Edit: w zakłądce zamównienia na cdp.pl mam status jako wysłane i to mnie jedynie uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie paczka już w samochodzie, gdzieś w Katowicach. Raczej dostanę dzisiaj.

A jednak są dwie opcje śledzenia przesyłki. W tej pierwszej na stronie FedEx mojej paczki zupełnie nie ma. Tak jak napisałem wcześniej, należy skorzystać z tej, którą dostaliśmy w mailu wraz z numerem: https://poland.fedex.com/domestic-shipping/pub/tracktrace.do?packageId=NrPaczki

A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dzisiaj rano dostałem smsa, że paczka została wysłana. Po wspisaniu kodu na stronie Schenkera jest informacja, że przewidywany czas dostawy to 20 maja. Może dotrze jednak dzisiaj, a jak nie to szkoda gadac, zawiodłem się bardzo na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:56, Tudor napisał:

A ja dopiero dzisiaj rano dostałem smsa, że paczka została wysłana. Po wspisaniu kodu
na stronie Schenkera jest informacja, że przewidywany czas dostawy to 20 maja. Może dotrze
jednak dzisiaj, a jak nie to szkoda gadac, zawiodłem się bardzo na gram.pl


A jednak dotarła dzisiaj!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 13:56, Tudor napisał:

> A ja dopiero dzisiaj rano dostałem smsa, że paczka została wysłana. Po wspisaniu
kodu
> na stronie Schenkera jest informacja, że przewidywany czas dostawy to 20 maja. Może
dotrze
> jednak dzisiaj, a jak nie to szkoda gadac, zawiodłem się bardzo na gram.pl

A jednak dotarła dzisiaj!!! :)



No to super. Ja już straciłem nadzieję, że dzisiaj otrzymam swój egzemplarz. Eh...porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować