Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Wiedźmin 3: Dziki Gon - wysyłka zamówień przedpremierowych w poniedziałek!

33 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2015 o 15:35, Tomek1623 napisał:

Na medalion można się jeszcze załapać?
Jest opcja wysyki pocztą priorytetem?

Masz czas do niedzieli :) póki jest preorder i nie zapakują i puszczą do wysyłki. A to zrobią 18.5 w poniedziałek rano.
I będziesz miał z medalionem. Nie jest mozliwa wysyłka pocztą - tylko kurier lub najlepiej (jesli masz mozliwość) odbiór w jednym z punktów sieci GO24 (koszt 3,99). Sprawdź w zakładce sklepu...

19 maja będziesz miał swój egzemplarz w łapkach, ja odliczam czas i czekam na swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 17:31, Martimat napisał:

> Na medalion można się jeszcze załapać?
> Jest opcja wysyki pocztą priorytetem?
Masz czas do niedzieli :) póki jest preorder i nie zapakują i puszczą do wysyłki. A to
zrobią 18.5 w poniedziałek rano.
I będziesz miał z medalionem. Nie jest mozliwa wysyłka pocztą - tylko kurier lub najlepiej
(jesli masz mozliwość) odbiór w jednym z punktów sieci GO24 (koszt 3,99). Sprawdź w zakładce
sklepu...

19 maja będziesz miał swój egzemplarz w łapkach, ja odliczam czas i czekam na swój :)


Dokładnie :)

Dnia 15.05.2015 o 17:31, Martimat napisał:

Do tej gry powinna być dołączana karta graficzna 4 Gb :D


Pomyślimy o takiej promocji następnym razem ;) (wyznaczamy nowe standardy kup grę - karta graficzna gratis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Breloczek się przyda, fajna rzecz.
A swoją drogą to zwrócił ktoś z Was uwagę że na allegro powstał oficjalny sklep Wiedźmin''ski chyba od cdp.pl i można tam kupić medalion wiedźmina, identyczny jak z Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3 Dziki Gon za 99,99zł.
Zawsze to jakieś pocieszenie dla tych dla których brakło EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 22:21, GringoG3 napisał:

A swoją drogą to zwrócił ktoś z Was uwagę że na allegro powstał oficjalny sklep Wiedźmin''ski
chyba od cdp.pl i można tam kupić medalion wiedźmina, identyczny jak z Edycji Kolekcjonerskiej
Wiedźmin 3 Dziki Gon za 99,99zł.


Tak, wiesz gdzie jeszcze jest taki sklep? Na cdp.pl. ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dupi* mam ten breloczek. Zamówiłem pre-ordera bo: "90% pre-orderów dociera do naszych klientów dzień przed premierą". Gdybym chciał mieć Wiedźmina dopiero jutro to bym go sobie kupił w media marktcie albo empiku z samego rana, a nie czekał teraz na to aż paczka może dotrze jutro popołudniu albo wieczorem.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Mnie bardziej zastanawia status: Wysłane, ale numeru przesyłki brak bo cytując:
Status twojego zamówienia: zamówienie wysłane 16 maja 2015, przewidywana data dostarczenia 18 maja
Twoją przesyłkę dostarcza firma FedEx. Numer przesyłki będzie dostępny po jej nadaniu.

W sumie mało istotny ten numer przesyłki jesli fajtycznie dostane ją dzisiaj, tyle tylko że jestem uwięziony w domu bo nie wiem czy jest na to szansa czy nie, a co szkodzi kurierowi zadzwonic na 15 min przed przyjazdem zamiast z wyprzedzeniem kilku godzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy odbiór w paczkomatach dziś po północy jest ciągle aktualny ? Z info ze strony cdp oraz inpost - paczka jeszcze nie wysłana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem smsa, że paczka wysłana z numerem przesyłki, ten sam numer jest również przy moim zamówieniu Wiedźmina, jednak szukając jej śledzeniem na stronie Fedexa, brak takiej paczki :) Byle by doszło jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy przesyłka dojdzie dzisiaj. Niby jest już jej numer, ale nie ma funkcji śledzenia. Mam, że przewidywana data dostarczenia to 18 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawi mnie, czy przesyłka dojdzie dzisiaj. Niby jest już jej numer, ale nie ma funkcji
> śledzenia. Mam, że przewidywana data dostarczenia to 18 maja.
Jezeli mowisz o Shenkerze - Pierwsze 10 zanków wklepujesz do śledzenia - z wybraną opcją nr. listu przewozowego.

Będzie mi przykro jak nie dostane paczko dzisiaj, bardzo przykro.

Nie po to zamawiam pre-order żeby mieć ją po premierze....


U mnie w trackingu nie jest napisane gdzie paczka aktualnie się znajduje, co sprawia mi jeszcze wieksza przykrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 14:21, blejdd napisał:

Nie po to zamawiam pre-order żeby mieć ją po premierze....

Pre-order nie gwarantuje otrzymania gry przed premierą. Pre-order to bardziej informacja dla twórców, ile osób jest zdecydowanych kupić ich dzieło i pewnego rodzaju rezerwacja tytułu dla kupującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie po to zamawiam pre-order żeby mieć ją po premierze....
> Pre-order nie gwarantuje otrzymania gry przed premierą. Pre-order to bardziej informacja
> dla twórców, ile osób jest zdecydowanych kupić ich dzieło i pewnego rodzaju rezerwacja
> tytułu dla kupującego.

W takim razie lepiej dogadać się i poinformować że dana gra będzie wysyłana 18.05 czyli będzie w dniu premiery w domu.

Jeżeli problem leży w tym że weekend był - kalendarze istnieją, paczki na taką skale można w weekend wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak szukając jej śledzeniem na stronie Fedexa, brak takiej paczki :)
Mam, że przewidywana data dostarczenia to 18 maja.
Zamówiłem pre-ordera bo: "90% pre-orderów dociera do naszych klientów dzień przed premierą".

No, właśnie.

Też myślałem, że dostanę grę dzisiaj. Te wszystkie informacje na mail i te na sklep.gram.pl podnosiły mnie na duchu. A tu okazuje się, że mimo kodu do śledzenia paczki, to ona nawet nie została jeszcze wysłana. Żadnych informacji z podróży, to kontaktuje się z FedEx, bo może już do mnie leci, tylko kurier nie aktualizuje historii; a jej nawet tam nie ma. O ile to byłby inny pre-order, to może jeszcze bym to bokiem puścił, ale od miesiąca Wiesiek jest ogrywany w Arabii Saudyjskiej, a od jakiegoś tygodnia, no, może paru dni, pykają w nią też nasi sąsiedzi. Mniejsza jak długo, ważne, że grają, a ja jako osoba, która złożyła pre-order powinienem być pierwszy, zwłaszcza kiedy pojawiają się takie kwestie. I choć to nie wina sklepu i nie byłbym pierwszy mimo wszystko, to nadal wcześniej od niektórych, a tymczasem z wyrzucenia hajsu przed premierą nie mam żadnych przywilejów.

W tym wypadku, to ja wolałbym teraz zabrać sobie te pieniądze i po prostu przejść się jutro do sklepu z samego rana, a może nawet udać się gdzieś na nocną premierę jeszcze dzisiaj. Ale że teraz nie mogę, bo proces ruszył, to muszę czekać jeszcze jutro na kuriera o Bóg wie jakiej godzinie, kiedy pozostali za pstryknięciem palca załatwią sobie swój egzemplarz.

Z gram.pl korzystam od bardzo dawna, wcześniej na innych kontach, trochę gramsajty, trochę forum, a po raz pierwszy zdecydowałem się skorzystać ze sklepu właśnie z okazji premiery Wiedźmina 3. Według opinii ludzi pre-ordery przychodziły wcześniej, nawet o kilka dni. Wszyscy zadowoleni bez żadnych zastrzeżeń. A tymczasem ich opinie i wszelkie zapewnienia w zakładce ,,dlaczego gram.pl'''' szlag trafił, żadnej tu pewności, wygody, szybkiej wysyłki i reszty.

Jestem ARCYzawiedziony. W moim przypadku nie ma już tutaj mowy o zaufaniu konsumenta, przykro mi, że zamawiam tutaj coś po raz pierwszy i ostatni, nie tak to sobie wyobrażałem.

Pre-order nie gwarantuje otrzymania gry przed premierą. Pre-order to bardziej informacja dla twórców, ile osób jest zdecydowanych kupić ich dzieło i pewnego rodzaju rezerwacja tytułu dla kupującego.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek teraz zwracał na to uwagę, kiedy sklep.gram.pl bawi się w wysokie procenty bez pokrycia tudzież podaje jeszcze nieprawdziwe informacje przy zamówieniach. To należy naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować