• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
deavon88

The Witcher 3 przestał działać....

Pytanie

No cóż, co tu więcej dodać gra przestaje działać od razu po odpaleniu :/ Ma ktoś może podobny problem, albo zna rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.05.2015 o 20:15, deavon88 napisał:

No cóż, co tu więcej dodać gra przestaje działać od razu po odpaleniu :/ Ma ktoś może
podobny problem, albo zna rozwiązanie ?

Może tak napiszesz nam swój sprzęt? Z pustego to i Salomon nie naleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dołączam się do kolegów. Instalacja przebiegła pomyślnie, patch pobrany, zainstalowany i... "Program the Witcher 3 przestał działać" i to koniec przygody z tą grą... Pomysły, rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja obstawiam że amd nie dało do tego jeszcze sterów , bo chyba rużnica 2 gb ramu tego nie powinna robić 4 zamiast 6 to nie za duża różnica
Ale czekam na pomysł jak ten problem rowiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wysłałem wczoraj i jeszcze nic nie otrzymałem .
pan na infolini powiedział że mam za słabą karte graf r7m265 i że poprawna instalacja wcale nie znaczy o tym że gra będzie działać , a na yt jest gościu gra w W3 właśnie na tej karcie

komunikat windowsa : windows zbiera informacje o problemie ale nic więcej jest tylko okno zakończ teraz i nawet nie pisze jaki to jest dokładnie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam grę na xbox one. Po kilku uruchomieniach, nagle gra przestaje działać tzn. tuż po ekranie głównym z komunikatem "naciśnij dowolny przycisk" wyświetla się "proszę czekać" i tak czekam i czekam i K*** nic. Macie jakis pomysł? Ja biorę pod uwage odinstalowanie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować