Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Need for Speed (2015) - Need for Reboot

33 postów w tym temacie

No wiec juz troche wiecej wiadomo. Gra ma zostac wydana na jesien 2015 roku i ma byc tym co zostalo umieszczone w tytule, rebootem serii. Troche dziwne, ze chca wrocic do korzeni gry, skoro korzenie gry LEPIEJ pokazal Hot Pursuit z 2012 (bodajze). Ale zobaczymy.

Najnowszy trailer obok: https://www.youtube.com/watch?v=lS6O6Rtl-rY (w miare slaby, za bardzo drzy kamera, ale to pewnie dlatego, ze chca juz teraz ukryc niedorobki graficzne ;D)

A garsc informacji, po angielsku, ponizej:
Need for Speed Returns in an Action Driving Experience That Unites the Culture of Speed
Deep Customisation, Authentic Urban Car Culture, Open World, and Immersive Narrative All Feature in the Reboot of the Famed Need for Speed Franchise

GOTHENBURG, Sweden--(BUSINESS WIRE)--Ghost Games™, an Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) studio, announced today the return of Need for Speed™ in a full reboot of this storied franchise. The game delivers on what the fans want, and what Need for Speed stands for - deep customisation, authentic urban car culture, a nocturnal open world, and an immersive narrative that pulls you through the game.

“Need for Speed is one of the most iconic names in gaming, and we''re returning it to greatness in this reboot,” said Marcus Nilsson, Executive Producer at Ghost Games. “Pulling on our 20 years of history, and then taking a year out from releasing a game, we are making the game we’ve always wanted to. We''re listening to the fans and delivering an experience that will capture their imagination and unleash their passion for cars and speed.”

Fuelled by EA''s own car culture community, Speedhunters (www.speedhunters.com), Need for Speed will deliver an experience that''s grounded in authentic car culture by diving into the rich world of past, present and emergent trends of the urban car scene. This collaboration with Speedhunters in the research and development of the game means the level of detail and real-world authenticity will envelop gamers in an exciting world to discover and enjoy in a way that only Need for Speed can deliver.


Oczywiscie, miedzy bajki mozna wlozyc zapewnienia, ze gra bedzie wygladac jak na trailerze, ale na razie zapowiada sie w miare ciekawie. Zobaczymy co przyniesie przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 23:43, Isildur napisał:

Trochę smutne, że nie jest to Underground 3. No cóż trzeba będzie czekać dalej...

Ale dobrze że z tego co powiedzieli twórcy będzie tuning i fabuła w tej grze, oby tylko nie był to tuning pokroju przemalowania auta i dodania naklejki na maskę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2015 o 23:49, Kaerobani napisał:

A ja się cieszę. Underground to zaprzeczenie idei NFS, chcę powrotu do korzeni serii,
bo to były wspaniałe gry.

A to mnie zaskoczyłeś, bo dla niektórych (w tym mnie) Undergroundy to najlepsza podseria NFS.

Policja swoją drogą, ale te nielegalne wyścigi miały w sobie to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wyścigi właściwie zawsze były nielegalne, ale Hot Pursuit to najlepsza część cyklu, EOT. Chciałbym zagrać w nowoczesną wersję tej gry, ale taką zrobioną na modłę oryginału (niekoniecznie remake).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szczatkowego info:

Discover the nocturnal open world of urban car culture, driven by 5 unique ways to play and win, in this thrilling reboot of Need for Speed™. Carve your own unique path, via multiple overlapping stories, gaining reputation on your journey to become the ultimate icon.

• Rich Authentic Customization: Build a car that reflects your character through extensive visual and performance customization.
• Five Ways to Play: Need for Speed returns with 5 unique ways to play, Speed, Style, Build, Crew and Outlaw, enabling you to earn reputation and ultimately win your way.
• West Coast Urban Setting: Discover a nocturnal open world of urban car culture you never knew existed.

Ventura Bay is your urban playground; from downtown, the harbour and the canyons, the city comes alive while you sleep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie pierwszej świeżości gameplay z E3 https://www.youtube.com/watch?v=cPVgwz5aN1o
Wygląda na to że tuning wraca w dobrym stylu. Z tego co patrzę na ikonki przy których można zmieniać części, da się wymienić nawet lusterka i światła... ostatnio widziałem to w Undergroundach. Brakuje trochę neonów ale w takim ProStreet też nie było neonów, mimo to tuning ciągle był genialny.
Co do modelu jazdy - nie martwię się aż tak od kiedy twórcy zapowiedzieli, ze możliwa będzie zmiana trybów prowadzenia pojazdu. Trzeba też pamiętać, ze wyścig z video E3 to drift.
Kamera beznadziejna, liczę że oczywiście da się ją zmienić.

Ogólnie - pierwszy NFS od WIELU lat na który czekam. Mocno czuć Undergrounda z filmiku, co cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 11:32, zerohunter napisał:

Grał już ktoś w betę? Czasu będę miał mało, tak że się zastanawiam czy grać, czy oddać
komuś keya...


A na jaką platformę / konsolę Masz?
Ja miałem brać grę na PC, ale skoro przesunęli premierę na marzec to zakupię na PS4 bądź na XO i chętnie sprawdziłbym, jak to się sprawuje na konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 11:32, zerohunter napisał:

Grał już ktoś w betę? Czasu będę miał mało, tak że się zastanawiam czy grać, czy oddać
komuś keya...


Można się gdzieś do niej zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, EA mnie zaskoczyło. Wracam sobie w końcu ze stancji do domu rodzinnego gdzie stoi konsola, a tu beta NFSa. Miałem cały łikend spędzić w R6 Siege, ale i o NFSa zahaczę. Fajnie, fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od godziny nie da się grać w betę.
Pobrała mi się aktualizacja bety do 1.01 po czym nie mogę grać bo co chwila błąd ,,connection lost".
Co za baran wymyślił, że trzeba non stop być podpiętym do serwerów i to na konsoli gdzie piractwa za bardzo nie ma?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 16:50, Citkowsky napisał:

Od godziny nie da się grać w betę.
Pobrała mi się aktualizacja bety do 1.01 po czym nie mogę grać bo co chwila błąd ,,connection
lost".
Co za baran wymyślił, że trzeba non stop być podpiętym do serwerów i to na konsoli gdzie
piractwa za bardzo nie ma?!!


Ale są używki, pożyczanie gry kolegom... Wiesz, z punktu widzenia molocha pokroju EA to praktycznie "piractwo" (nie dostają pieniążków), więc...
A Twojego - bardzo słusznego -posta dedykuję wszystkim entuzjastom produkcji wprowadzających bezsensowny wymóg połączenia z siecią. Niech swoją postawę przemyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że to nadal zamknięta beta - mi na przykład w momencie kiedy innym nie udawało się połączyć z serwerami grałem w najlepsze, a z kolei w trwającej wcześniej becie Rainbow Six czekałem może z godzinę na grę migrując z oczekiwania na oczekiwanie zakończenia meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 06:19, Muradin_07 napisał:

Pamiętaj, że to nadal zamknięta beta - mi na przykład w momencie kiedy innym nie udawało
się połączyć z serwerami grałem w najlepsze, a z kolei w trwającej wcześniej becie Rainbow
Six czekałem może z godzinę na grę migrując z oczekiwania na oczekiwanie zakończenia
meczu.



Po pobraniu aktualizacji już do końca dnia nie udało mi się pograć. Porażka.

Pierwsze zetknięcie z grą- mocno mieszane uczucia. Więcej, po kilkudziesięciu minutach wyłączyłem i nie bardzo chciałem włączyć ponownie.
Po paru godzinach włączyłem i jednak mi się spodobało gdy już sobie poprzestawiałem nastawy aut i model jazdy był już cokolwiek bardziej ,,realistyczny" niż na początku.
I wszystko byłoby ok gdyby nie ciągłe rozłączanie gry a na końcu totalny wysyp gry i brak możliwości pogrania przez kolejnych kilkanaście godzin.

Gdybym wydał na tą grę ponad 2 stówki i kazano by mi odmawiać różaniec w intencji niezrywania połączenia z serwerami EA- lekko mówiąc bym się zdenerwował.

No ale to beta, oby było lepiej a może i ja kupię do kolekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 09:09, Citkowsky napisał:

ciach


Ja nie miałem w ogóle problemów. Może wynika to z tego, że moje podejścia to były po max 2 godziny. Po pobraniu aktualizacji gra nadal działała i dalej niczego złego nie uświadczyłem. Wersja beta, więc jeżeli ktoś teraz miał problemy w finalnej wersji powinny być już usunięte. Jednak słowo powinny jest tutaj kluczowe. Dobrze wiemy jak wyglądają często wersje ''gotowe'', czyli to co dostajemy na premierę. Batman, Unity, Gta 4 to kilka szybkich przykładów wielkich produkcji, które miały hmmm... (ogromne? gigantyczne?) problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować